Головна

Нерідко статті різних типів змішуються один з одним, утворюючи щось абсолютно нове

  1. A) При будь-якій температурі вище абсолютного нуля
  2. Lt; У. Середні короткострокові витрати для чотирьох підприємств різних розмірів
  3. " Ми повинні щось зробити. Щось дуже яскраве, помітне ", - сказав Гері. Аж ось роздався зненацька його осяяло: марш зі свічками.
  4. " Нове мислення "і поворот у зовнішній політиці
  5. SEO-статті з людським обличчям
  6. XVIII століття. «Петрівське бароко». Поява нових типів будівель. Будівництво нової столиці. Архітектура Санкт-Петербурга. Д. Трезини, М. Земцов, В. Растреллі.
  7. Абсолютно інший.

Наприклад, візьмемо такі типи статей, як огляд і рекомендація. Шаблон для кожної з них - індивідуальний. Однак ніхто не заважає вам з'єднати огляд з рекомендацією. Так би мовити, дві в одному.

Більш того, я наполегливо рекомендую вам зробити це!

Зрозумійте мене правильно - Інтернет допускає свободу творчості. Тут вітаються неординарні рішення. Вони якраз і «чіпляють» читачів.

Так, розробляючи курс «Архітектура продають текстів», я відразу постаралася чітко дати зрозуміти читачеві, що готових шаблонів немає. Є ПІДСТАВИ для творчості.

Так що давайте домовимося відразу - я дам вам найпопулярніші шаблони, але це всього лише шаблони, а не панацея.

Пам'ятайте, скільки варіантів заголовків і фіналів можна придумати? Ось так і зі структурою статті в принципі.

ми розберемося в базових комбінаціях, Ви навчитеся з ними працювати, а потім будете адаптувати знання до конкретної задачі, поставленої замовником.

Саме такий підхід допоможе вам стати незвичайним вебрайтером, з власним стилем і особливим поглядом на речі.

Роботу ми почнемо з оглядів.

Домашнє завдання:

1. Чому не всі класичні журналістські типи текстів актуальні для Інтернету?

2. Як ви розумієте різницю між такими типами статей, як рецензії, рекомендації, відгуки?

3. На перший погляд, які типи статей вас приваблюють?

Типів статей дуже багато, але не всі вони актуальні для вебрайтера | Глава 2. Статті-огляди з порівняннями або без


Онлайн газети і журнали | Замовник | Основні правила створення хороших заголовків | Або показати, як було б здорово, якби проблеми не було | Можна поставити запитання, можна спровокувати на полеміку. Можна просто роздратувати. | Глава 7. Корекція під читача | Абзаци потрібно робити більш дрібними і відокремлювати один від одного порожнім рядком | Максимальна логічність | Заходьте-заходьте | Будь статті потрібно дати час |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати