Головна

Будь статті потрібно дати час

  1. A) При будь-якій температурі вище абсолютного нуля
  2. IV період школи управління - інформаційний період (1960 року по теперішній час).
  3. " Смутні часи "в історії Росії.
  4. VII. Наше тіло. Як з ним потрібно дружити
  5. А в цей час в Чорної друку.
  6. Абзаци потрібно робити більш дрібними і відокремлювати один від одного порожнім рядком
  7. Авторське право на твір, створений під час роботи за наймом

Час «відлежатися», так би мовити.

По-хорошому, це день-другий, але в режимі обмежень і поспіху - хоча б пара годин.

В цей час я рекомендую вам:

- Відірватися від екрану

- Зайнятися абсолютно іншою справою

- прогулятися

- прийняти ванну

- перекусити

- послухати музику

Загалом, зробити щось таке, що зняло б з вас напруга і допомогло забути про текст.

Після цього на статтю потрібно подивитися свіжим поглядом для того щоб:

- Відшукати помилки, якщо ви не вдаєтеся до послуг редактора

- Витягнути смислові неточності і виправити їх

- Переглянути акценти і внести зміни

- Переконатися, що статися відповідає початковому технічним завданням

Будь ласка, завжди закінчуйте написання статті саме етапом оцінки результату, а не минулим етапом оформлення тексту.

Повірте моєму досвіду - оцінка результату через хоча б пару годин дозволяє уникнути МАСИ конфузів.

У цьому розділі я не передбачила завдань, тому що ви ще не написали повноцінну статтю. Тому просто відпочиньте і приступайте до вивчення третього розділу.


Глава 1. Чому не всі типи статей популярні?

Коли я почала роботу над курсом, то переді мною постало серйозне завдання - вибрати ті типи статей, які потрібно висвітлити.

І проблема була двоякою.

Заходьте-заходьте | Типів статей дуже багато, але не всі вони актуальні для вебрайтера


Перелік запитань, які ви повинні задавати | Глава 4. Всебічний збір інформації | Онлайн газети і журнали | Замовник | Основні правила створення хороших заголовків | Або показати, як було б здорово, якби проблеми не було | Можна поставити запитання, можна спровокувати на полеміку. Можна просто роздратувати. | Глава 7. Корекція під читача | Абзаци потрібно робити більш дрібними і відокремлювати один від одного порожнім рядком | Максимальна логічність |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати