Головна

Заходьте-заходьте

Навіть якщо ви заглянули просто з цікавості.

Втім, цікавість, як відомо, - не порок, а спосіб замовити рекламний текст на сайт. Або в буклет. Або куди-небудь ще.

До речі, ви знаєте, що вам немислимо пощастило?

Ваше цікавість вас довело до добра. Тобто - до мене.

І це дійсно везіння, тому що тепер ви точно можете бути помірковані - ви майже знайшли свого особистого копірайтера.

Чому майже?

Тому що особистий копірайтер - Це ваше таємно зброю, яке буде працювати на вас. Грамотне використання такої зброї - і ваші клієнти зачаровано відкривають свої гаманці, щоб з радістю збільшити ваші прибутки.

Але щоб особистий копірайтер був вам корисний, потрібно встановити з ним тісний контакт J.

Простіше кажучи, вам належить зрозуміти, чи можу я запропонувати те, що вам потрібно, на відповідних умовах.

Зате потім - в процесі роботи - ви отримаєте потрібний результат.

Тому вам нічого не залишається, як негайно дізнатися про мене подробиці - професійні і трохи особисті (для бажаючих).

Особливо нетерплячі можуть:

заглянути в мій чарівний чемоданчик

подивитися, що говорять інші

або відразу стати улюбленим клієнтом

Максимальна логічність | Будь статті потрібно дати час


ФОРМУЛА НАПИСАННЯ СТАТТІ | Перелік запитань, які ви повинні задавати | Глава 4. Всебічний збір інформації | Онлайн газети і журнали | Замовник | Основні правила створення хороших заголовків | Або показати, як було б здорово, якби проблеми не було | Можна поставити запитання, можна спровокувати на полеміку. Можна просто роздратувати. | Глава 7. Корекція під читача | Абзаци потрібно робити більш дрібними і відокремлювати один від одного порожнім рядком |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати