Головна

Класифікація статей з інформаційної функції

1. Help імя_M-функції
  2. II. Психолого-психіатрична класифікація (Личко, Іванов 1980 г.)
  3. TNM класифікація.
  4. V. ДИФЕРЕНЦІАЛЬНЕ Обчислення ФУНКЦІЇ ОДНОГО ПЕРЕМІННОГО
  5. V. Структура системи сертифікації в цивільній авіації Російської Федерації і функції її учасників
  6. А) стійкою болем з порушенням резервуарний функції сечового міхура

заковика в тому, що в Інтернеті зробити цю класифікацію дуже складно, якщо використовувати класичні жанри.

Припустимо, візьмемо огляд.

Якщо це огляд якоїсь країни, то це швидше за інформаційно-освітня стаття. А якщо огляд якоїсь гри - то вже спостерігається істотне зрушення в бік розваг.

Саме тому я не буду давати чіткого поділу - все одно вам доведеться поєднувати різні функції в одному тексті, як не крути.

Я просто виділю найпопулярніші для Інтернету жанри і навчу вас з ними працювати:

- Огляди з порівнянням або без нього

- Рецензії, рекомендації, відгуки

- Інструкції (з постановкою проблеми або без неї)

- Прогнози розвитку подій

Я не буду розглядати такі малозатребуваним жанри, як біографія або репортаж. Такі тексти не затребувані в Інтернеті.

Я не буду вам вчити писати новини, тому що все справжні новини в Інтернеті - всього лише рерайт офіційних джерел. Навіщо мені вчити вас робити рерайт?

Для Інтернету зараз стало актуальним особливий вид новин - прес-релізи, але це вже рекламні тексти і до цього курсу вони не відносяться.

З жанрами ми попрацюємо в третьому розділі курсу.

Однак жанри - це лише дещиця.

Велике значення має форма подачі матеріалу.

Не хвилюйтеся, ви у всьому розберетеся як слід.

Глава 2. Основні функції текстів в Інтернеті | SEO-статті з людським обличчям

Завжди ваша, | Вебрайтінг дуже відрізняється від класичної журналістики | Художники з Примор'я завоювали перше місце в конкурсі льодових скульптур в Хабаровську | Підзадача 2. Навчити | Підзадача 3. Розважити | Принцип 1. Стаття повинна бути зручною для сприйняття | Принцип 2. Стаття повинна бути гармонійною | Принцип 4. Стаття повинна вирішувати поставлені завдання | Вітамін Р Байкальський продовжує життя на 20-25 років | Пишіть статті тільки на ті теми, в яких ви розбираєтеся дуже добре, добре чи нормально. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати