Головна

Кінець курцеві!

1. В) Номінальна величина державного боргу на кінець року
  2. Ввести рядок символів в файл F, а потім скопіювати його вміст в файл G і додати в кінець файлу G прізвище та ім'я.
  3. Сколихнув тишу рокіт виривається з мого горла ... Це тут же протвережує мене. Скоро захід, і я, нарешті, побачу Антона. Потрібно просто вбити час, що залишився.
  4. Глава 16. Кінець шляху
  5. Індустріалізація і колективізація в СРСР кінець 1920-х - 1930-ті рр.
  6. Індустріально-технологічна (кінець еп. Відродження, Новий час, треба підкорити природу)
  7. Цікаво те, що я почав бачити галюцинації, а потім сказав собі - ось, нарешті, і Логос. Значення і семантика, по суті справи, складають синьо-жовту основу.

В зуби сунемо сигарету,

Шнур бікфордів підпалимо,

Що нам коштувати буде це?

Ми з відповіддю почекаємо.

Нікотин, полоній, вісмут,

Радіація, свинець -

У легких все у нас повисне,

Віщуючи нам кінець.

Газ чадний рине у мозок,

Щоб знищити нейрони,

Що ж ти робиш з собою,

Людина закоханий?

Чекає хвороб вас букет,

Втім, це не секрет:

Дратівливість, бронхіт,

Пневмонія і гастрит,

Рак, склероз, гангрена,

Ендартеріїт і емфізема,

Стережись, курець:

Чекає тебе могильник !!!

література:

Александров А. А., Александрова В. Ю. Куріння і його профілактика в школі. - М., 1996. - 96 с.

Больчуки А. Г. задуматися, курець! - Запоріжжя, 1993. - 46 с.

Генкова Л. Л., Славков Н. Б. Чому це небезпечно: Пер. з болг. - М .: Просвещение, 1989. - 96 с.

Гриньов В. І. самопозбавлення від куріння тютюну. - М.-Тула, 1997. - 186 с.

Грінченка Н. А. Шкільний антинаркотичний спектакль. - Єлець: Держ. пед. інститут, 1997. - 36 с.

Захарова Л. Ю., Соколов Ю. А., Кривомаз Ю. А. Шлях до тверезості. - СПб., 1997. - 196 с.

Як кинути палити. - Тарту, 1997. - 12 с.

Каннінгхем Р. Димова завіса. Канадська тютюнова війна. - М .: РАОЗ, 2001. - 495 с.

Карпов А. М., Шакірзянов Г. З. Самозахист від куріння. - Казань: Изд-во "ДАС", 2001. - 32 с.

Клесгес Р. С., Де Бон М. Як кинути курити і не набрати вагу: Пер. з англ. / Под ред. О. Арнольд. - М .: Яуза, 1998. - 256 с.

Клуб Довіра. Тверезість, протівокуреніе. - Курган: ВДОБТ, 1989. - 371 с.

Колесов Д. В., Казаков Л. Х., Плешкова Г. В. Профілактика наркоманії і токсикоманії серед школярів. - М., 1992. - 87 с.

Профілактика куріння. - Н. Новгород, 1994. - 73 с.

Карпов А. М. Самозахист від наркоманії. - М.-Казань, 2001. - 46с.

Карпов А. М. Самозахист від стресу. - Казань: Медицина, 2003. - 68оС.

Карпов А. М., Шакірзянов Г. З. Освітньо-виховні засади профілактики і психотерапії куріння. - М.-Казань: МАБНН, 2001. - 30с.

Карпов А. М. Шакірзянов Г. З. Самозахист від алкоголізації. - М., 2004. - 52с.

Карпов А. М. Самозахист від саморуйнування. - М .: МЕДпресс-інформ, 2005. - 136с.

Карпов А. М., Корченов В. В., Шакірзянов Г. З. Громадянська самозахист від алкоголізації і наркотизації. - Казань: Медична література, 2011. - 78с.

Куріння або здоров'я в Росії? - М .: РАОЗ, 1996. - 265 с.

Лавренюк Н. С. Радіацію перемогти можна. Ставай "дитинкою". - Брест, 1996. - 76 с.

Ларіонов Б. А. Мільйони здоров'я. - Гомель: Агентство "РІД", 1997. - 112 с.

Методичний посібник для слухачів курсів позбавлення від шкідливих звичок вживання алкоголю, наркотиків і куріння тютюну. - Казань, 2000. - 19 с.

Морозов Ю., Коновалов С., Костирева Л. Оптимальний варіант: як стати тверезим і некурящим. - Казань: Аек Булу, 2002. - 35 с.

Основні факти про тютюн. - Київ, 1998. - 27 с.

Шлях до Здоров'ю, Гаромніі і Радості. - Міас: Оптималист, 1997. - 69 с.

Рязанцев В. А. Психотерапія при хронічному нікотінізме. - Миколаїв, 1993. - 52 с.

Соколов Ю. А. Сім днів і все життя. // Аврора. - 1996. - № 4. - с. 37-137.

Твій вибір. - Черкаси-Київ, 1997. - 20 с.

Толкачов В. А. Теорія і практика оптімалізма. - Мн .: Фініст, 1997. - 96 с.

Шичка Г. А. Основний словник непитущого. - Казань: РІЦ "Школа", 2002. - 40 с.

Шичка А. Курс занять з профілактики, групового та індивідуального позбавлення від тютюнопаління. - Л., 1990. - 78 с.

Ягодинський В. Н. Школяру про шкоду нікотину і алкоголю. - Мн .: Народня ясвета, 1986. - 104 с.

Січневий Н. Валеологія. Практична психологія здоров'я. Психолого-педагогічна методика Г. А. Шичка на уроках. - Іжевськ: МАПН, 1998. - 44 с.

урок 6

гіганти здоров'я | Законодавство і тютюнова реклама

Руйнівна дія тютюну на людину | Нотатки для вчителя | Три втрачених року | Не курити! | Короткочасні і тривалі наслідки куріння | Статистика про тютюнопаління | Відкритий лист кращий дівчині | Хай живе чисте повітря! | М. А. Оганова | Ще раз про тютюновий обмані |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати