Головна

Я сказав: «з тобою все в порядку. Зроби глибокий вдих, сконцентруйся на диханні ».

1. Арджуна сказав: я вислухав Твої настанови стосуються таємних духовних тим, які Ти милостиво дав мені, і тепер моя ілюзія розвіялася.
  2. Протягом терміну дії колективного договору в нього можуть вноситися доповнення і зміни в установленому порядку.
  3. ПИТАННЯ: встановлення батьківства в адміністративному порядку.
  4. ПИТАННЯ: встановлення батьківства в судовому порядку.
  5. глибокий прикус
  6. Глибокий шар м'язів грудної клітини
  7. Державна реєстрація юридичної особи в установленому законом порядку.

Він виглядав здивованим і хворим.

Основні показники його організму прийшли в норму протягом наступних двох хвилин. Через 12 хвилин його кров'яний тиск було 102/78, а пульс - 73.

Через 15 хвилин він почав описувати свій візит на космічну станцію. Він пояснив, що сталося, коли він відкрив очі, і це пояснило його жах:

Я подивився на Сінді, і її обличчя було розфарбоване, як у клоуна. Це було не смішно. У цьому було щось злісне. Я тебе зовсім не знаю, Сінді, але ти здаєшся приємною людиною. Це була речовина. І я мигцем бачив тебе, Рик - твоє обличчя виглядало так, ніби було зроблено з нержавіючої сталі, на ньому були штучні виступи і шишки. Особа Сінді вже було досить страшним. Я не міг дивитися на тебе. Це б назавжди зіпсувало твій лікарський такт.

Він почав розслаблятися, і перейшов до схвильованому розповіді про свою подорож у відкритому космосі. Мені було важко слухати його уважно, тому що я думав про те, наскільки близько ми підійшли до катастрофи.

Його вантажівка зламався по дорозі додому. За ним заїхала його дружина, і по дорозі додому вона описувала йому моторошні спогади про інцест, який вона пережила в дитинстві. Ці спогади спливли під час сеансів психоаналізу. Коли вони повернулися додому, їх чекали два повідомлення: одне було про те, що їх друг пустив собі кулю в лоб, а інше про те, що ще один їхній друг помирав від швидко прогресуючого раку.

Коли ми зателефонували на наступний день, він запитав: «що справжнє? А що немає? Таке відчуття, ніби в ставок залишити не камінчик, а валун, і потік поширився всюди. Людина, який покінчив з собою, зробив це приблизно в той час, коли я прийняв ДМТ. Це змушує мене вірити в певну синхронність ».

Я не міг не сказати йому: «я думаю, що найбезпечнішим буде утриматися від подальших досліджень. Ти чудова людина, яка дуже допоміг би проведення дослідження, але я не хотів би завдати шкоди твоєму здоров'ю ».

Лукас слабо запротестував, але він все зрозумів. Трохи пізніше на тому тижні я доїхав до його будинку і провів з ним день. Це було першим і останнім відвідуванням добровольця на дому в рамках проекту по ДМТ. Ми обговорили його сесію, то, що сталося і те, що він думав з цього приводу. До кінця дня він більш-менш опанував себе. Через кілька днів він вже відчував себе досить добре, і повернувся до нормального життя. Він був майже на кожній із зустрічей, проведених після дослідження протягом декількох наступних років, і почав позитивно оцінювати свій досвід під ДМТ.

Кевіну було тридцять дев'ять років. Він був одружений на Сарі, чий розповідь ми прочитали в розділі 14. Він був дуже серйозним, а в його роботі математика була певна передбачуваність, яка йому дуже підходила. Він брав психоделіки близько двохсот разів, і знайшов їх «корисними для емоційного і духовного зростання».

Кевін був високим і огрядним чоловіком, одним з тих людей, чиї тіла виконують певну захисну функцію в контактах з навколишнім світом. У нього було сухе почуття гумору і іскорка в очах, але я боявся того, що він придушував велика кількість енергії. Одним із способів, що допомагали йому дати вихід цієї енергії, було те, що він був гіпер-логічним і дуже говірким.

Кевін насилу пройшов перевірку у кардіолога перед участю в нашому дослідженні. Його кров'яний тиск було лише трохи нижче неприпустимого для нас рівня, а його ЕКГ виявила певні «неспецифічні аномалії». Це означало, що вони не вказували ні на одну з хвороб серця. Він був твердо налаштований на участь у вивченні толерантності. Він почав регулярно займатися спортом, скинув п'ятнадцять фунтів і перестав пити каву. Він заплатив за незалежний огляд у кардіолога і пройшов тест на «біговій доріжці». В результаті всі медичні протипоказання були зняті.

Здавалося, що ліжко злегка розгойдується. Як гамак, що коливається з боку в бік. | На щастя, його сесія з мінімальною дозою пройшла без пригод, але мене турбувало його ставлення.

Біль і страх | У старій дослідницькій літературі є приклади негативних реакцій, з якими можна зіткнутися під час прийому ДМТ. | Іда була одним з небагатьох добровольців, які пішли з проекту після того не-сліпий мінімальної дози. | Мені це не сподобалось. Мені не сподобалося це відчуття. У мене була гаряча голова. Я вийшла з тіла. Мені було важко дихати. | Сесія Кена з мінімальною дозою ДМТ в 0,05 мг. / Кг. пройшла без ускладнень. | Я зрадів, що у нього не було ректального зонда, так як це був пробний день. | Я як і раніше думав про його моторошною зустрічі: «ти не знаєш, чому за тобою прийшли крокодили?». | Це було весело! | Андреа звернула свій страх в виклик, а не на поразку. | Через місяць Андреа повернулася для участі в проекті з вивчення толерантності. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати