На головну

тріада Здоров'я

1. Біологічний потенціал здоров'я
  2. Біологічна спадщина людини, його значення в визначенні здоров'я людей. Критика положень біологізаторскіх концепцій природи людини і чинників розвитку людства
  3. Вплив фізичних факторів навколишнього середовища на формування здоров'я дитячого населення. Позитивні і негативні впливи. Основні напрямки профілактики.
  4. Відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок трудового каліцтва та іншого ушкодження здоров'я на виробництві.
  5. Питання 26. Проблема фізичного і психічного здоров'я сучасних школярів, шляхи її вирішення.
  6. гіганти здоров'я
  7. Глава VI. ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ЖИТТЯ, ЗДОРОВ'Я, ВОЛІ І ГІДНОСТІ ОСОБИ

Багато пишуть, що в хіропрактики тріада здоров'я бере початок від Д. Д. Пальмера [74]. Здоров'я складається з структурного, хімічного та психічного факторів, які повинні бути збалансовані, формуючи рівносторонній трикутник. Коли у людини погане здоров'я, один з трьох факторів тріади здоров'я завжди втягується. При наявності декількох проблем здоров'я і хронічних захворюваннях два або всі три фактори можуть сприяти цьому. ПК дає нам можливість оцінити баланс тріади.

можливість дослідження | Хімічна

Девід С. Волтер | Вступ | Введення в прикладної кінезіології | функціональні стану | Дослідницька робота | психічна | структурний баланс | Асоціація м'яз - орган / заліза | Мова тіла. | Темпоросфеноідальная лінія |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати