Головна

Квиток # 15

1. Поняття записи. Опис змінних типу запис. Операції над записами. Запис - послідовність складається з фіксованого числа величин різних типів, званих полями або компонентами записи. Запис можна описати трьома способамімі:

1. У розділі опису змінних: var <Ім'я запису>: record<Ім'я елемента1>: <тип елемента1>; <Ім'я елемента2>: <тип елемента2>; ... <Ім'я елемента n>: <тип елемента n>;

2. У розділі опису типів: type <Ім'я типу> =record<Ім'я елемента1>: <тип елемента1>; <Ім'я елемента2>: <тип елемента2>; ... <Ім'я елемента n>: <тип елемента n>; end; var <Ім'я запису>: <ім'я типу>;

3. У розділі опису констант, якщо початкове значення запису - константа. type B =recordx, y, z:integer; end; const ved: B = (x: 5, y: 4, z: 6); де x, y, z - елементи; 5,4,6 - їх значення.

Єдина операція, яку можна зробити над однотипними записами Паскаля - це привласнення. Всі інші операції проводяться над окремими полями записи. VED: = VED1 + VED2;

Загальна форма оператора приєднання: with <Ім'я запису> do beginоператори, що містять імена елементів запису end;

приклад: with b do beginn: = 2; s: = ОЦІНКА [1] + ОЦІНКА [2] + ОЦІНКА [3]; read (n); end;

2. Розробити додаток в середовищі програмування Pascal або Delphi:

Задані масиви A і B цілих чисел зі значенням елементів від 0 до 255. Побудувати масив C, що складається з тих чисел, які є в A, але немає в B.

Квиток # 14 | Квиток # 16

Квиток # 2 | Квиток # 4 | Квиток № 5 | Квиток № 6 | Квиток # 7 | Квиток # 8 | Квиток # 9 | Квиток # 10 | Квиток # 11 | Квиток # 13 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати