Головна

Квиток # 13

1. Стандартні процедури і функції для роботи з файлами.

Процедури: AssignFile (Зв'язує ім'я зовнішнього дискового файлу з файлової змінної), ChDir (зменяет поточну директорію), CloseFile (Розриває зв'язок між файлової змінної та зовнішнім дисковим файлом), FileClose (Закриває вказаний файл) ,, GetDir (Повертає ім'я робочої папки).

Функції: CreateDir (Створює нову директорію), DeleteFile (Видаляє файл з диска), DirectoryExists (Визначає чи існує зазначена директорія), FileClose (Закриває вказаний файл), FileCreate (Створює новий файл), FileExists (Перевіряє існує вказаний файл), FileIsReadOnly (Повертає TRUE якщо файл можна відкрити тільки для читання), FileOpen (Відкриває вказаний файл в режимі, заданому за допомогою однієї з констант File open mode), FileRead (Читає вказане число байт з файлу в буфер. Перед цим файл повинен бути відкритий за допомогою функції FileOpen або FileCreate), FileSearch (Шукає файл в зазначених папках), FileSetAttr (Встановлює файлові атрибути заданого файлу), FileSetDate (Встановлює час останньої модифікації файлу), FileSetReadOnly (Дозволяє використовувати файл тільки для читання), FileWrite (Записує вміст буфера в поточну позицію в файлі), ForceDirectories (Створює нову папку, включаючи батьківські папки, якщо вони до цього не існували, і батьківські папки), GetCurrentDir (озвращает повне ім'я робочої папки), RemoveDir (Видаляє існуючу порожню папку), RenameFile (Змінює ім'я файлу) , SetCurrentDir (Призначає робочу папку).

2. Розробити додаток в середовищі програмування Pascal або Delphi:

Придумати і намалювати малюнок з компонентів Shape. Програмно змінюючи положення, розмір або колір компонентів Shape в малюнку здійснити елементи простої анімації. Окремі елементи зображення можна відобразити за допомогою компонента Image.

Квиток # 11 | Квиток # 14

Квиток # 2 | Квиток # 4 | Квиток № 5 | Квиток № 6 | Квиток # 7 | Квиток # 8 | Квиток # 9 | Квиток # 10 | Квиток # 15 | Квиток # 16 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати