Головна

ГЛАВА XXVII

  1. XXXVIII 1 сторінка
  2. XXXVIII 10 сторінка
  3. XXXVIII 11 сторінка
  4. XXXVIII 12 сторінка
  5. XXXVIII 13 сторінка
  6. XXXVIII 14 сторінка
  7. XXXVIII 15 сторінка

Тамані сидів в гілках ялиці, ретельно вдивляючись в ліс і намагаючись вловити найменший рух. Сонце зникало за обрієм. Саме час для полювання на тролів: їх «день» тільки починався, в довгих тінях ховатися найзручніше. Вони явно нишпорили десь поблизу - саме сюди зазвичай тікали поранені тролі. Але поки клаптик лісу, затесався між двома житловими кварталами, приносив тільки розчарування. Тамані скрипнув зубами. Він обіцяв Аарона, що все виправить, і, бачить Геката, він стримає слово!

- Тем, ти ж навчався маскування. Скрегіт твоїх зубів почує самий приглухуватості троль, - сказав рівний, майже нудьгуючий голос під ялицею.

Тамані зітхнув.

- Чи не бережеш ти себе, - заклопотано добавив Куля. - Три ночі поспіль. Я за тебе хвилююся.

- Я рідко так роблю, - сказав Тамані. - Просто хотів застати тебе, поки ти тут. Зазвичай я одну ніч працюю, одну відпочиваю.

- Виходить, ти половину ночей не спиш.

- Іноді вдається подрімати на чергуванні.

- Теж мені відпочинок! Ти ж знаєш, ловити тролів - не твоя робота, - ледь чутно продовжував Куля. Минулої і позаминулої ночі він говорив те ж саме.

- А як краще захистити Лорел? - Запально запитав Тамані.

- Думаєш, вона все розуміє?

- Тепер вже точно розуміє, - Тамані знову посмутнів, - Тому і не вибрала нікого з нас. Може, якщо ми з тобою порозуміємося, їй стане легше? - Повагавшись, він додав: - Тобі треба з нею помиритися.

- Ти серйозно?

- Я сказав «помиритися», а не «повернутися до неї». Вона буде щаслива, якщо ви залишитеся друзями. А я хочу, щоб вона була щаслива. Після школи я відправлюся у справах з кулею, і вночі мене не буде, а ти підеш до неї і помиришся.

Девід помовчав.

- А тобі-то що з цього?

- Скажеш, що я тебе напоумив.

- Ага, тобто Лорел буде щаслива, а тебе похвалить як миротворця.

- Для людини ти досить кмітливий, - посміхнувся Тамані.

Девід похитав головою.

- Знаєш, що мене бісить майже так само сильно, як втрата Лорел? - Запитав він.

- Що? - Здивувався Тамані.

- Що ця ідіотська ідея «залагодити розбіжності» спрацювала.

Тамані хихикнув. Нарешті пролунав останній дзвоник.

- Чи не квап події, друже, - сказав він. - Ти мені як і раніше не подобаєшся.

І все-таки він не зміг стримати посмішку.

Лорел обережно відкрила вхідні двері. На порозі стояв Девід з цінніей в руці.

- Привіт, - Він незграбним ривком простягнув квітка. - Прости мене. Я вів себе як нестриманий дурень, це було неправильно, і я б сам себе кинув на твоєму місці.

Лорел застигла, розглядаючи квітку, потім, зітхнувши взяла його.

- І ти прости, - тихо сказала вона.

- Тебе? За що?

- Треба було слухати Челсі. Вона говорила, що ти скаженієш через Тамані, а я вирішила, що ти сам впораєшся. Чи не звернула уваги на її слова. І на тебе. Прости, що все зайшло так далеко.

Девід почухав потилицю.

- Гаразд ... Челсі допомагала мені випустити пар. А випускати доводилося частенько.

- Так, але ти не міг випустити пар зі мною. Я обривала всі спроби і не цікавилася твоїми почуттями. Як твоя дівчина, я мала тебе вислухати. Що там дівчина, просто як друг!

- Думаю, тобі не варто вибачатися, але все одно спасибі, - сказав Девід. - І сподіваюся, ми переживемо це і залишимо в минулому, - Він помовчав і додав: - Разом.

- Девід ... - Лорел зрозуміла по його обличчю, що він заздалегідь знає відповідь, - Я не готова повернути це «ми».

- Значить, ти тепер з Тамані? - Опустивши очі, запитав Девід.

- Я сама по собі, - Лорел похитала головою. - Девід, нам по сімнадцять років. Думаю, я можу взяти тайм-аут в пошуках вічного кохання. У мене зараз непростий час. Потрібно вирішити, чи піду я в коледж, з ким би я не провела залишок днів.

Девід змінився в обличчі, але Лорел не давала вставити і слова.

- Юкі, Клеа, тролі, іспити і коледжі ... - Вона застогнала, - Мені просто не до цього.

- Схоже, тобі потрібен друг, - пробурмотів Девід, уважно вивчаючи килимок на підлозі.

Лорел навіть не очікувала, що випробує таке полегшення. Сльози градом покотилися по щоках раніше, ніж вона встигла це усвідомити.

- О боже, - сказала вона, крадькома витираючи обличчя. - Потрібен, як ніколи.

Девід ступив вперед, притягнув її до себе і обійняв, притулившись щокою до верхівки. Лорел відчувала його тепло, рівний стукіт серця, і всі тривоги і хвилювання немов розчинилися в повітрі. Але ж вона мало не втратила його як друга.

- Дякую, - прошепотіла вона.

- Якщо чесно, я як і раніше має намір умовити тебе повернутися, - сказав Девід, відпускаючи її і відходячи на крок. - Просто хочу, щоб ти знала.

Лорел підняла очі до стелі і розсміялася.

- А поки, - продовжував він серйозним тоном, - я буду тобі другом і буду чекати.

- Я вже думала, ти ніколи зі мною не заговориш, - На її подив, Девід залився фарбою.

- Я ... мені допомогли. Мене відправив до тебе Тамані, - нарешті вимовив він.

- Тамані? - Лорел не повірила своїм вухам.

- Сьогодні ми дещо обговорили. Він сказав, що ввечері піде у справах, щоб я міг помиритися з тобою.

Лорел задумалася.

- Навіщо йому це?

- А як ти вважаєш? Щоб заслужити твою похвалу, - хмикнув Девід.

Лорел похитала головою. Але треба віддати Тамані належне: план спрацював.

- Днями я тобі дзвонила.

- Я бачив. Ти не залишила повідомлення.

- Розлютилася на твій автовідповідач!

Девід хихикнув.

- Я отримала результати іспиту.

Він коротко кивнув. Для нього це було не менш важливо.

- І я. Правда, Челсі я не обігнав. А як ти?

Лорел з гордою посмішкою стала розповідати про свої успіхи і про те, які можливості перед нею відкриваються. Прямо як в старі добрі часи. Тільки зараз Лорел зрозуміла, що Девід завжди був їй перш за все інше. Напевно, в цьому їх головна відмінність з Тамані. З Девідом на першому місці дружба, а з Тамані - пристрасть. Лорел чи могла уявити своє життя без того і іншого. Невже вибрати один полюс означає назавжди втратити другий? Вона відігнала невтішну думку і вирішила насолоджуватися моментом.

- Зайдеш?

ГЛАВА XXVI | ГЛАВА XXVIII


ГЛАВА XVI | ГЛАВА XVII | ГЛАВА XVIII | ГЛАВА XIX | ГЛАВА XX | ГЛАВА XXI | ГЛАВА XXII | ГЛАВА XXIII | ГЛАВА XXIV | ГЛАВА XXV |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати