Головна

МЕДИЧНА ІНФОРМАТИКА

1. B] Після застосування до списку в електронній таблиці ABCD1студентматематикаинформатикафизика2А3333Б4344В3545Г4336Д3447Е555расширенного фільтра
  2. Квиток № 1. Інформатика, інформація.
  3. ПИТАННЯ 2. Предмет, завдання і методи інформатики. Економічна інформатика.
  4. Питання № 3 «Правова інформатика. Предмет і методи правової інформатики ». системний метод
  5. Питання. Предмет МПІ. Цілі і завдання МПІ. Інформатика як наука і навчальний предмет.
  6. ГЛАВА IV. ФЕДЕРАЛЬНА МЕДИЧНА
  7. Демографія і медична демографія. Статика населення. Значення показників, що характеризують статику населення, для практичної охорони здоров'я.

медична інформатика- Це наукова дисципліна, що займається дослідженням процесів отримання, передачі, обробки, зберігання, поширення, подання інформації з використанням інформаційної техніки і технології в медицині та охороні здоров'я.

об'єктом вивчення медичної інформатики є інформаційні технології, реалізовані в охороні здоров'я.

Предметом вивчення медичної інформатики є інформаційні процеси, пов'язані з медико-біологічними, клінічними і профілактичними проблемами.

Як приклад інформаційного процесу можна розглядати процес передачі і обробки біологічного сигналу.

Основною метою медичної інформатики є оптимізація інформаційних процесів в медицині за рахунок використання комп'ютерних технологій, що забезпечує підвищення якості охорони здоров'я населення.

Завданнями медичної інформатики є:

· Дослідження інформаційних процесів в медицині;

· Розробка нових інформаційних технологій медицини;

вирішення наукових проблем створення та впровадження обчислювальної техніки в медицині

по етапу освіти інформації:

· Вихідна, проміжна, кінцева

Наприклад, в процесі діагностики, вихідною інформацією буде збір первинних даних про пацієнта, проміжної - результати лабораторних досліджень, а кінцевою - діагноз і рекомендації з лікування.

за умовами зберігання і використання:

· Постійна, змінна, умовно-постійна

за періодичністю використання:

· Оперативна, поточна, перспективна

по функціональному змісту:

· Клінічна, експериментальна; економічна; кадрова; фінансова; організаційна

фенілкетонурія | ДАНІ, ІНФОРМАЦІЯ, ЗНАННЯ

ТИПИ МЕДИЧНИХ ДАНИХ | МІЖНАРОДНІ СИСТЕМ Класифікація | Класифікація та кодування МЕД. ІНФОРМАЦІЇ | ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА | КЛАСИФІКАЦІЯ НАУКОВИХ КЛІНІЧНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ | МАТЕМАТИЧНА СТАТИСТИКА В медецини | III Фаза клінічних випробувань. | описової статистики | ЙМОВІРНІСТЬ. распреділеніі ІМОВІРНОСТІ | СТАТИСТИЧНА ГІПОТЕЗА. ВИДИ гІПОТЕЗ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати