Головна

Порівняльне значення вольових якостей в окремих видах спорту

  1. Amp; 51. Буржуазні реформи 60-70-х років XIX століття і. їх значення.
  2. B) Спорту, туризму і молодіжної політики
  3. C) Ад'єктивних словосполучення з прикметником в якості ведучого члена
  4. Corpus Areopagiticum. Склад, значення для східного і західного богослов'я, проблема авторства. Поняття про божественне походження, про зло, про молитву.
  5. D - тригери, позначення на схемах, призначення входів, діаграма роботи.
  6. D) в межах санкції, що передбачає призначення особи, яка вчинила вказане дію (бездіяльність), більш суворого адміністративного покарання
  7. DFD -діаграмми (призначення, складові елементи, правила побудови).

(По генів) *

 Види спорту  провідні вольові  Найближчі до провідних  Наступні за ними
   якості    
 1-я група легкоатлетичний  Наполегливість, завзятість  Самовладання, стійкість  Ініціативність, самостійність,
 біг, біг на лижах,      рішучість,
 плавання, велоспорт,      сміливість
 ковзанярський спорт,      
 гребний, вітрильний      
 спорт      
 2-я група спортивна і художн-  Наполегливість, самовладання  сміливість  Ініціативність, самостійність,
 ственная гімнастика, акробатика, важка      рішучість
 атлетика, легкоатлеті-      
 етичні стрибки      
 і метання, фігурне      
 катання на ковзанах,      
 стрілянина      
 3-тя група стрибки на лижах,  Сміливість, "рішучість  Наполегливість, самовладання  Ініціативність, самостійність
 слалом, стрибки      
 в воду, стрибки      
 з парашутом,      
 мотоспорт, кінний      
 спорт, альпінізм      
 4-я група спортивні ігри  Ініціативність, само-  Наполегливість, рішучість,  Самовладання, завзятість
   самостійна  сміливість  
 5-я група бокс, боротьба,  Ініціативність, само-  Рішучість, сміливість  Самовладання, наполегливість
 фехтування  самостійна    

Доп. Інформація: До числа процесів і якостей, що сприяють оволодінню технікою і управління руховими діями, відносяться, зокрема, тонко розвинені м'язові відчуття і сприйняття, що дозволяють здійснювати контроль над різними параметрами руху; «Почуття» часу, рить ма, темпу, відстані; здатність орієнтуватися в просторі; високорозвинені якості уваги (концентрація, переключення, розподіл); досконала ідеомоторика; оперативна пам'ять; швидкість точність простих і складних реакцій (реакції вибору, переключено передбачення, реакції на рухомий об'єкт і ін.). Оволодінню т тикой сприяють розвинені специфічні розумові якості; з собность до миттєвого аналізу інформації, що надходить про дейсгш супротивників і прийняття адекватного обстановці рішення; гнучкість мьпі лення та ін.

Психологічна підготовка до тренувального процесу | Стартова апатія


Аеробне і анаеробно-аеробне енергозабезпечення м'язової діяльності, засоби і методи підвищення їх ємності і потужності в обраному виді спорту. | Ціна адаптації значною мірою залежить від виду фізичних навантажень, до яких відбувається пристосування. | Насибулін 25-30 | Виникнення і розвиток обраного виду спорту. Характеристика історичних етапів розвитку. Видатні особистості. Основні змагання, знамениті спортсмени. | Поняття «підготовка спортсмена» і «спортивне тренування». Мета, завдання спортсмена в обраному виді спорту. | Єдність поглибленої спеціалізації і спрямованості до вищих досягнень. | Єдність загальної і спеціальної підготовки спортсмена. | Хвилеподібність динаміки навантажень | Поняття тренувального навантаження, її компоненти, що враховуються параметри і способи регулювання на тренувальному занятті в обр. виді спорту. | Класифікація вправ і термінологія в обраному виді спорту. Їх роль в навчально-тренувальній роботі. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати