Головна

народження

  1. Amp; 57. Зародження політичних партій в Росії (кінець XIX початок XX століття).
  2. III етап - народження сідниць до пупкового кільця.
  3. V етап - народження головки.
  4. Боротьба Петра Великого за вихід Росії до морів. Народження імперії.
  5. Бронзовий вік. Зародження номадизму як типу цивілізації.
  6. У цей час відбувається відділення плаценти і оболонок від стінок матки і народження посліду.
  7. В - згинання та народження голівки плоду.

~ Зміна в технології

~ Фрагментарність пропозицій на швидкоплинному ринку і енергійний пошук споживачів

~ Швидке зростання продажів: практично весь прибуток поглинають інвестиції

~ Потік готівки негативний: поглинутої зразка ается азвіваю імся инком

розвиток

~ Швидке зростання продажів

~ З'являється і швидко росте прибуток

~ Потік готівки може залишатися негативним

зрілість

~ Обсяг продажів стає максимальним

~ Прибуток досягає максимуму

~ Потік готівки позитивний і поступово на Астани

старіння

~ Падає обсяг продажів

~ Прибуток знижується

~ Потік готівки знижується, але повільніше, ніж прибуток

Характеристики позицій в матриці по конкурентної позиції

слабка

~ У бізнесу є ряд критично слабких сторін

~ У даній позиції бізнес самостійно вижити не може

 позиція  дія  стадія ЖЦ
 народження  розвиток  зрілість  старіння
 лідер  1. Збереження позиції першопрохідника в галузі - наступ стр2. активна оборона3. демонстрація сили  1. захоплення лідерства: · шірокаядіфф-я товару · сфокусується-я дифф-я товара2. технологія: виявлення та впровадження найперспективнішої технологіі3. доп-е і сопут-е технології: злиття чи страт-е партнерство з компаніями-власниками цих технологій4. товар: розширення потреб-х св-в, соверш-е дізайна5. покупці: залучення нових сегментів пок-лей: последоват-е зниження цін на т-ри; нові можливості ісп-я товара6. постачальники: страт-е союзи з ключовими постачальниками  1. захоплення лідерства: · специал-я, що дозволяє досягти нбх рівня технолог-й компетенціі2. технологія: активне инвестир-е в НДДКР для утримання лідерства в технологіях і ноу-хау3. доп-е і сопут-е технології: тісне співро-во компаніями-власниками цих технологій4. товар: оновлення та адаптація до тим, що відбувається вим-ям5. покупці: підтримка інтересу до свої товарам і услугам6. постачальники: страт-есоюзи з ключовими поставщікамі7. зміни на ринку: швидке реагування та імпровізація в несподіваних сит-ях. Конкурентні ініціативи кожні неск-ко місяців, а не у відповідь на дії конкурентів  1. зміцнення позицій: оптимізація ланцюжка цінності. Зниження іздержек2. технологія: соверш-е або створення нових конк-х возм-й3. доп-е і сопут-е технології: злиття чи струт-е партнерство з компаніями-власниками цих технологій4. товар: скорочення кількості товарних груп і моделі товарів. Збільшення обсягів продаж5. покупці: залучення пок-лей: пропозиція сопут-х товарів, доп-х послуг, нових вар-в ісп-я товара6. конкуренти: придбання Комапния конкурентів  1. захоплення лідерства: сфокус-я для завоювання самих перспект-х сегментів галузі. Завоювання отрасл-го лідерства по іздержкам2. технологія: максим-е зниження іздержек3. товар: виразна дифф-я за рахунок поліпшення кач-ва і обновленія4. покупці: залучення пок-лей: пропозиція сопут-х товарів, доп-х послуг, нових вар-в ісп-я товара5. конкуренти: придбання компаній конкурентів
 послідовник  1. наступальна стр2. зростання за рахунок поглинання конк-в3. захоплення вільної ніші4. специали-Я5. перевершує качество6. відмітний імідж7. добровільне відступ
 Компанія в кризі  1. розпродаж частини активів2. перегляд стратегіі3. різке нарощування обсягів доходів (остання жнива) 4. Скорочення витрат (економія)

Таблиця: Матриця для вибору стратегії компанії

Модель ADL-LC | Рішення в системі управління. Цільова і функціональна спрямованість УР.


Підходи до формулювання місії організації і визначення стратегічних цілей. Методика проведення PEST-аналізу | Багатофакторний системний аналіз | Виявлення цілей і стратегій конкурентів | Стратегічний аналіз мікросередовища. Оцінка конкурентоспроможності підприємства. SWOT-аналіз. Матриця рішень як результат SWOT-аналізу. | Прийняття стратегічних рішень на основі SWOT-аналізу | Матриця встановлення зв'язків між сильними, слабкими сторонами організації, Можливостями і погрозами | Зірка (етап зростання) - частку відповідного бізнесу на даному ринку в заданій стратегич-й перспективі слід зберігати або збільшувати. | правило відповідності | Параметри галузі при привабливості галузі | Характеристики кожної з 9 позицій |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати