На головну

Глава 10 Текст 6

1. B) Досліди з розумінням тексту
  2. I. Конкурс розуміння усного тексту (аудіювання)
  3. I. Конкурс розуміння усних текстів (аудіювання)
  4. III. Конкурс розуміння письмових текстів (читання)
  5. Process Control Block і контекст процесу
  6. Quot; Позитивно прекрасний "герой в романі« Ідіот »і його літературні попередники. Проблема позитивного героя в контексті творчості Достоєвського.
  7. Sf 25. Природа жива і нежива. Життя і розум у контексті

махаршайах САПТ ПУрВО
 чатваро манавас татха
 мад-бхава манаса джатов
 йешам молока ІМАХ Праджа

mahar?aya? - великі медреци; sapta - сім; purve - перш; catvara? - чотири; manava? - Ману; tatha - також; mat-bhava? - породжені Мною; manasa? - з розуму; jata? - народжені; ye?am - їх; loke - планети; ima? - всі ці; praja? - населення.

Сім великих мудреців, а до них чотири інших великих мудреця, а також Ману (прабатьки людства), з'явилися з Мене, породжені Моїм розумом, а всі живі істоти, що населяють різні планети, походять від них.

КОМЕНТАР: Господь дає короткий огляд генеалогічного древа всесвіту. Брахма, перша жива істота, був породжений енергією Верховного Господа, якого називають Хиранья-гарбха. Брахма в свою чергу дав життя сім великих мудреців, а до них чотирьох інших великих мудреців - Санакая, Сананд, Санатану і Санат-Кумара - і чотирнадцять Ману. Ці двадцять п'ять великих мудреців відомі як прабатьки всіх живих істот всесвіту. Існує незліченна кількість всесвітів з безліччю планет в кожній з них, і кожна планета населена різними видами живих істот. Всі вони ведуть свій початок від цих двадцяти п'яти прабатьків. Брахма піддавав себе тапас протягом тисячі років по обчисленню напівбогів, перш ніж по милості Кришни усвідомив, як створити всесвіт. Після цього з Брахми спливли Санакая, Сананд, Санатана і Санат-Кумара, потім Рудра, а після нього - сім великих мудреців. Таким чином на світ з'явилися всі брахмани і кшатрії, породжені енергією Верховної Особи Бога. Брахма відомий як пітамаха, дід, а Крішна відомий як прапіта-маха, прадід. Про це йдеться в Одинадцятій Главі «Бхагавад-гіти» (Б.-Г., 11.39).

Глава 10 Тексти 4-5 | Той, хто дійсно збагнув Моє велич і містичне могутність, присвячує всього себе чистому відданого служіння Мені; в цьому немає сумніву.

Глава 10 Текст 2 | Ні сонми напівбогів, ні великі мудреці не знають Мого походження, бо, як не глянь, Я - джерело напівбогів і мудреців. | З усіх людей тільки той, хто знає Мене як ненародженої, що не має початку Верховного повелителя усіх світів, непідвладний ілюзії і вільний від всіх гріхів. | Я - джерело всіх духовних і матеріальних світів. Все виходить з Мене. Мудреці, досконало спіткали цю істину, віддано служать і поклоняються Мене всім серцем. | Думки моїх чистих відданих поглинені Мною, і вся їх життя присвячене Мені. Постійно навчаючи один одного, і розмовляючи про Мене, вони зазнають величезного задоволення і блаженство. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати