Головна

глава XIX

«Пекельний замок»

Друзі зайшли в ворота. Увійшовши в них, ворота зникли, і перед героями відкрилася жахлива картинка.

Язики полум'я виривалися від усюди. Навколо літали зламані речі, несамовиті крики прогнилих душ.

- Ще раз повтори, що ми тут забули? - Сказала Еарін

Хлопець із запаморочливим видом подивився на дівчину і показав на що стоїть попереду демона.

- Я думаю, ми до нього. - Зробив очевидне припущення хлопець.

Підійшовши до рогатій хлопцю, Ровер запитав.

- Вибачте сер, ви не знаєте як пройти до вулиці Демон авеню?

Рін трохи посміялася, а демон строго подивився на хлопців і заговорив.

- Ще раз пожартувати і потрапиш до мене в гості. А зараз, ваше перше випробування. Ми випробуємо вашу силу.

Дівчина здивувалася. Але в той же момент все померкло. Різко близько Еарін прорвало полум'я. Вона побачила простору кімнату. Вона була оброблена чимось корисним, якимось каменем, придивившись дівчина жахнулася, вони були зроблені з кісток.

В іншому кінці кімнати вона розгледіла якийсь силует ...

У Рін затремтіли коліна, вона побачила самого диявола. Він посміхався.

- Якщо це випробування сили, то мені треба боротися? - Прикидалася дурепою Еа.

Диявол кивнув і приготувався.

- Рев небесного дракона! - Закричав, дівчина випустила величезну силу.

Здавалося, що все скінчено, але не тут то було.

На демона не було ні подряпини. Вона доклав руку до рота, вдаючи, що позіхає.

- Ну ні чорта собі, Срібний шелест: заклик Драйна. - На полі з'явився лицар з крилами за спиною, його обладунки сяяли, а меч відбивав перемоги.

Зробивши випад, він атакував. Наносячи нищівні удари зброєю, він майже переміг Демона, але знову нічого.

- Його нічого не бере, що ж мені робити? - Почала панікувати Еа.

Побачивши це, Люцифер атакував. В одну мить він завдав нищівних ударів. Дівчину віднесло в стіну, кілька кісток посипалися на неї, а демон злобно сміючись, говорив, що у неї нічого не вийде.

- Ти бездарність! Ти ніхто! Ти. - Його перервали.

- Ти, ящірка безмозка, бичок луговий з якого такого дива ти, так можеш говорити про чарівника Хвоста Феї? Ти у мене в пекло потрапиш! Чуєш? Рев святого небесного дракона! - З рота Рін вирвалася, з величезною силою, енергія світла. Вона була дуже сильна, Люцифера відкинуло в стіну, і він зник.

Все зникло. Але ще залишилося завдання майстра.

Випробування Рена трохи відрізнялося. Кімната була звичайна, сіра. З'явився юнак на якомусь стенді, а навколо нього зібралося жахливе кількість демонів. Вони хотіли дістати його, але не могли через якогось поля.

- Твоє перше випробування, перемога і ти будеш битися зі мною. - Прогарчав Демон.

Хлопець відчув, що його священна захист руйнується. Було трохи страшно, демонами були погнили душі. Вони жадали крові.

- Заряд лілового блискавки. - З'єднавши руки Ровер закликав блискавку, вона поповнила його сили. - Випад огнегромового дракона, Ікло огнегромового дракона, Кулак смарагдового огнегромового дракона.

Вороги розліталися в різні боки. Майже нікого не залишилося, але тут хлопець побачив винуватця.

- Іди сюди, копчені рептилія! Удар крила огнегромового дракона. - Рен стрибнув і з рук вирвалися язики онегромового полум'я, схожі на крила. Він перекинув всю цю міць на ворога.

Але коли дим розсіявся, Ровер жахнувся. Як і у випадку з випробуванням напарниці, на рогатій не залишилося ні подряпини.

- Рев білого громового дракона вогню. Викуси! - З рота Рена виривалося біле полум'я оповите блискавками, відразу ж воно набуло форми білого дракона. Сильний удар вразив демона. Він зник, а поруч з хлопцем з'явилася дівчина.

Обидва вони були пошарпані.

глава XVIII | глава XX

глава VIII | глава IX | глава X | глава XI | глава XII | глава XIII | глава XIV | глава XV | глава XVI | глава XVII |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати