Головна

глава XV

«Два дракона»

Ранок в гільдії видався дуже бадьорим, вже зі світанку в головному залі літали стільці та інші предмети побуту. Дракони мирно спали в спеціально швидко відбудованому будівлю близько гільдії і, слава богу, не чули не чого.

- Хлопці, прокидаємося. - Сказала тільки-що увійшла Леві в прибудову до драконам.

Лускаті друзі якщо за обидві щоки, а в цей час в гільдії ...

- Рін! Пішли на галявину, перевіримо наші сили! - Прокричав Рен на всю гільдію.

- А?

-Що?

- Хто?

- Рін з Реном хочуть змахнути!

По всій гільдії лунали такі вигуки. Через деякий час поляна у гільдії була «заселена» людьми з гільдії і звичайними перехожими.

Продзвенів дзвінок і бій почався.

-небесний Пісня. - Пісня зачаровує противника і він все забуває, крім того як здатися, Рін почала співати

Сонця яскравий промінь

Шлях знайди у темряві

Я прошу, віддай

Цю перемогу мені

перемогу мені

Пісня скінчилася. Рен стояв і не рухався, але швидко прийшов до тями.

- Насіння полум'я. - Близько Ренема з'явився двійник, а справжній зник.

-А! Чорт! Пішов гадина, хех, моторний. Ну тоді ... Скупчення променя!

Всю поляну осяяло білим світлом. Потім же вона занурилася в пітьму. ЛжеРен просвічує, але на гілляці сидів сам напівпрозорий силует-оригінал. Еа повернулася до нього.

-небесний Тіла. Сонце та Місяць.

Силу мені дай.

На ворога нападай!

Кілька яскравих кіл полетіли на нього, Рен впав з гілки на землю.

- Ну ладно, Вогняний міраж - Поляна почала зникати, а замість її почала з'являтися система B (в відео того як в неї вдарили Еферіоном)

Еарін впала на блакитний підлогу і сильно вдарилася, але піднялася і пішла по довгих коридорах «замку».

- Кулак смарагдового огнегромового дракона. - Почулося раптом і в дівчину вдарило зелене полум'я з нізвідки.

- Гаразд, досить грати в прядки Рен! Розсіювання! - Еа грюкнула руками і стіни почали зникати. Поляна набувала свій колишній вигляд.

- Ех, ладнушкі, пора закінчувати! - Прокричав Рен противнику

- Ну давай, нападай! - Подражнила Еа

Хлопець побіг на Еарін, а Рін зробила те ж саме ...

глава XIV | глава XVI

А в цей час в Чорної друку. | глава V | глава VI | Примітка: Скарб близько! | глава VIII | глава IX | глава X | глава XI | глава XII | глава XIII |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати