Головна

глава X

«Переродження»

- Святкуємо до ранку! Еа повернулася! - Прокричав майстер на всю гільдію.

Після такої заяви в гільдії як ніби вибухнула ядерна бомба з голосів. Все всюди галасували, сміялися, одним словом веселилися.

- Рен, сьогодні не простий день. - Сказала дівчина вже розгулятися хлопцеві.

Рен покосився на Рін і запитально подивився на неї.

- Ти про що? - Запитав юнак

- Сьогодні народиться новий дракон, сьогодні день дива! - Вигукнула Еа

Після її слів в гільдії як ніби всім встромили кляп, стояла така тиша, що можна було почути, як шумить море.

- Ти сказала дракон? А ти випадково не про Ігніла. - Поліз зі звичайними питаннями Нацу до дівчини.

- Затухні вогник! - Сказав майстер, шібанув хлопця рукою.

Дочекавшись поважної тиші Еа почала говорити.

- Сьогодні на світ з'явиться новий дракон і охоронець.

- Хто такий зберігач? - Запитала Венді перебиту дівчину.

- Венді, ну як тобі пояснити, ти вбивця драконів, але по іншому ти хранитель. Ти зберігаєш силу, знання і секрети твого дракона.

Дочекавшись відповіді, Венді хотіла задати ще одне питання, але на нього Еа вже почала відповідати.

-дракон З'явиться сьогодні ввечері, мені треба бути в парку, і так, я стану новим зберігачем. Я буду небесним вбивцею драконів, моя магія буде полягати в управлінні магією неба і землі, дня і ночі. - Зробивши паузу, Рін зробила грайливий особа і звернулася до майстра.

- І до речі Рен, може ти відкриєш свою таємницю? А то вийде не чесно. - Сказала дівчина.

Рен подумавши зі своєю долею і продумавши всі можливі варіанти при яких він може загинути якщо не розповість, почав розповідь.

- Коротше кажучи, у мене є дракон і він живий, але він не пропадав! - Сказав Рен і відразу подивився на Нацу.

Хлопець з рожевими волоссям вже відкрив рот для питання, але заговорила дівчина, тим самим запобігши армагедон.

- Рен потім розповість подробиці, а я хочу ще дещо додати. Нацу, Гажіл і Венді, ви вбивці першого покоління. Лексус вбивця другого покоління. Стінг і Роург вбивці третього покоління. Ну а ми з Реном вбивці четвертого покоління.

Ми народилися раніше дракона і в нас більше сили. Таке сталося після свята короля драконів, це тимчасової парадокс. - Закінчила Еа. - А тепер швидше в парк.

глава IX | глава XI

глава III | глава IV | А в цей час в Чорної друку. | глава V | глава VI | Примітка: Скарб близько! | глава VIII | глава XII | глава XIII | глава XIV |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати