Головна

Виходь, виходь, моя маленька поні!

  1. Глава 40. Маленька частина великого світу. 1 сторінка
  2. Глава 40. Маленька частина великого світу. 2 сторінка
  3. Глава 40. Маленька частина великого світу. 3 сторінка
  4. Глава 40. Маленька частина великого світу. 4 сторінка
  5. Я не дуже сильно хвилююся. Я знаю, що це буде всього лише маленька доза ».

Величний голос алікорна зазвучав відразу у мене в голові і в вухах. Я обернулася і побачила, як вона піднялася по сходах позаду мене і увійшла в кімнату зі мною. Вона була однією з зелених алікорнов, але її шкурка була так темна, що здавалася відтінку чорного дерева. Її грива і хвіст текли у неї за спиною, як плазма, розвіваючись на неіснуючому вітрі. Вона була одягнена в броню з кісток, сідло було з ребер поні, а її крила прикрашали відповідні кістки крил. З її шиї звисав череп поні з несподівано довгим і тонким рогом.

Густі клаптики ущільненого Рожевого Хмари з кімнати принцеси кружляли уздовж підлоги позаду мене, закручуючись навколо моїх копит. Я виявила, що мене б'є.

Алікорн зупинилася, дивлячись прямо на мене, потім оглянула решту кімнати. Її ріг блиснув, і невеликий ніж вислизнув з її броні. Лезо зависло на мить, потім раптом хльоснуло кругом, зробивши два глибоких порізу уздовж її власних плечей. Алікорн початку стікати кров'ю.

Мої очі розширилися. Але я не могла витріщатися на її самонанесённие рани. Мої очі були знову прикуті до черепу поні з його довгим, тонким рогом.

Алікорн виконала заклинання, і кров з її ран почала капати вгору, піднімаючись у повітря, кружляючи і об'єднуючись. Її очі блиснули, коли дві калюжки паряться крові сформувалися в злобно вигнуті клинки.

Я відчула, що знову тремчу. Чи не від слабкості, але від жаху. Я дізналася цей ріг. Я бачила його раніше в спогадах.

Сестра? Ти мене кликала?

Пара кривавих клинків метнулися через повітря, обертаючись, полосуя мене. Один потрапив на броню, відскочивши вбік. Інший прорізав глибоку рану уздовж лівого боку моєї шиї. Кров заструмувала по броні і лівій нозі. Я засичала від болю, вражена.

О так, Я бачу тебе, моя маленька поні! -смеялась алікорн за щитом. - Або ти всерйоз сподівалася, що ця твоя іграшка приховає тебе від погляду прозріває Тьму? Яка дурна маленька поні.

Мечі крутнув в повітрі назад до мене. Я знову відчула озноб, коли витягла Чорну Книгу, відбиваючи нею один з мечів, коли другий вдарив по моїй броні з достатньою силою, щоб залишити синяк. Перший меч розпався шарами червоною пилу, як тільки він відскочив від Чорної Книги.

- О-о! Що це там у тебе? -промуркотала алікорн.

- Ага, що це там у мене? - Хмикнула я, відчуваючи хвилю слабкості і нудоти. Я втрачала кров. Мені потрібно було прийняти ліки, перш ніж стік кров'ю. Але ...

Інший клинок рубав навколо. Я відскочила з його шляху, його краєчок трохи не зачепив мою мордочку. Я підняла Чорну Книгу, намагаючись вдарити нею, а клинок ухилився, повертаючись до своєї господині. Я намагалася зосередитися на мечі, але мій погляд зсковзував з нього, знову повертаючись до того черепу. Тому вишуканому рогу ...

Це ... Це буде Академією для Молодих Єдиноріг імені Місяця? Моя власна школа магії? Прямо як твоя?

Ребра, крила, череп з цим тонким рогом ... Я знала, що це були частини однієї поні.

Лезо випрямилася і вистрілила прямо в мене, цілячись у крапку між моїми очима. В останній момент я левитировать Книгу, закриваючи обличчя. Червоний туман розлився по краях, меч зник відразу, як тільки торкнувся чорної шкіряної обкладинки.

- Думаю, я візьму це. - Прозріває Тьму сфокусувала свою магію, обертаючи її навколо Книги. Її щит на мить розпався, коли вона відчула шокуюче холодну ауру Книги. Але лише на частку секунди, занадто незначну, щоб я могла нею скористатися.

- Як ти смієш! - Я затремтіла ще сильніше. Але не від слабкості або жаху. Алікорн забрала Чорну Книгу, легко виймаючи її з лещат мого телекінезу. Але мені було все одно. Хрін би з нею, з Чорної Книгою, вона для мене була несуттєва. У порівнянні з тим, що прозріває Тьму носила на шиї як трофей.

- А тепер ти помреш, - сказала вона буденно, майже позіхаючи. Вона підняла Книгу. Магічні частки виникли поруч з нею, перетворюючись у моторошні ножі.

Ноги підвели мене. Я впала на коліна, в калюжу власної крові, яка вже почала фарбуватися рожевим. Легкі горіли, а серце билося все важче.

Але мені було наплювати. (Будь непохитний!) Я зосередилася на черепі з довгим, тонким рогом.

Військо магічних ножів впало, розсікаючи повітря, до своєї мети.

Прозріває Тьму глянула вниз, коли відчула, як зрушилася її намисто. Телекінезом я увігнала ріг Місяця в м'які тканини під її щелепою, і прямо їй в мозок.

Вона сіпнулася, іскорка життя затрималася в ній досить надовго, щоб її страшні ножі досягли мети. Більшість випарувалося при ударі об мою нову броню, але кілька занурилося глибоко, перш ніж зникнути разом із заклинанням щита, коли алікорн звалилася на землю.

 * * *

Лікувальні зілля скінчилися. Зілля супер-відновлення теж. Майже кожна частина мого тіла, що була броньована, була загорнута в лікувальні пов'язки.

Я оглянула покої принцеси Місяця. Густа завіса рожевого.

Чорна книга знову була в моїх сідельних сумках. Але почуття одержимості було придушене іншими емоціями. Так само, як тепло вогню позаду мене придушило холод Книги. Я віддерла кістки Місяця від прозріває Тьму і спалювала їх. Це було єдине подобу належних похорону, яке я могла збагнути.

Я оглянула ще раз покої принцеси Місяця, продовжуючи молитися.

Дим похоронного полум'я вився навколо мене, чорний і їдкий. Рожеве Хмара пасмами виповзали до мене з дверного отвору. Дим пробирався всередину, хмара ж випливало назовні, змушуючи мене потроху відступати до тих пір, поки я не відчула гаряче дихання вогню своїм тілом.

Я схопилася, почувши гуркіт грому зсередини покоїв принцеси Місяця. Мозаїка на стелі змінювалася, пухкі білі хмари ставали густими і темними. За мить у кімнаті Місяця пішов дощ, раптовим потоком змиваючи рожеве з повітря. Я чула булькання з невеликого отвору в підлозі.

Обтрусившись, я почала сміятися. Я подивилася наверх і закричала "Спасибі!" Богині почули мене і відповіли на мої молитви!

Або так, або це був самий специфічний дизайн для пожежної тривоги з усіх, що я бачила!

Поливати дощем, я стала оглядати кімнату. Тепер знайти перемикач стало куди простіше. Я врізала по кнопці, потім повернулася в бік єдиного тут вікна і вистрибнула на напіврозвалену ліжко Місяця, щоб уберегти ноги від рожевої води, що заливала всю підлогу. За вікном пролунали гучні хлопки і вибухи. Стовп сияюще-золотого світла кинувся в небо і розцвів в ньому яскравим букетом.

Я витягла назовні рожевий камінчик якраз вчасно, щоб побачити його м'яке загасаюче світіння. Успіх! Світло каменю потух, і я побачила, що руна всередині вигоріла, витіснена чорніє плямою всередині каменю.

Я застрибала на ліжку Місяця, повискуючи від захвату. Раптово за вікном розпустився ще один потік світла, накривши Кантерлот яскравим зливою всіх кольорів переливається гриви Селеста. Я розуміла, що феєрверків було більше, ніж я могла бачити. Набагато більше. На якийсь момент громоподобний гуркіт вибухів зрівнявся з армією в цілу сотню відстрілювати СтілХувзов. А потім і перевершив її.

Я відійшла від вікна, бажаючи повернутися до моїх друзів.

І тут на протилежній стіні я побачила їх. Колекцію статуеток Кобил Міністерств. Всі шестеро, зібрані разом, як вони і повинні були бути. Вишикувавшись у кришталевій скриньці-вітрині. Я зрозуміла тоді, що тільки Місяць і Спайк зберігали колекції в цілому вигляді. Навіть Реріті розділила поні зі свого набору, подарувавши себе своїй сестрі Світі Белль. А Флаттершай вона завжди носила з собою, куди б не пішла.

Я обернула шкатулку своєю магією, забираючи її з собою.

 * * *

- Ви будете дивитися це ... все? - З трепетом у голосі сказав Каламити.

Спостерігач сказав нам, що будівля Міністерства крутості було перевизначити під склади. Але я ніколи не могла собі це уявити.

Внутрішні стіни були вибиті. Весь будинок було гігантської чорної порожнечею, заповненою нескінченними рядами ящиків, шаф і металевих коробок. Ряди були розбиті на чіткі розділи, що розкинулися уздовж будівлі, ящики кожного розділу були пофарбовані певним кольором. Маленькі ромбовидні светільнічкі, багато з яких перегоріли, були підвішені до стелі з певними інтервалами. Ефект був, наче дивишся на веселку в всіяному зірками чорному небі.

- Ви все бачите все це?

- Так, - сказала Вельвет Ремеди, видивляючись на цю картину.

- А ми не можемо простий ...

- Ні, - відповіла я. Це тривало б вічно, та й ми ніяк не могли забрати все це.

- Ну хоч один ряд? - З благанням в голосі запитав Каламити.

- Ні. - Я озирнулася. - Те, що ми шукаємо, знаходиться за щитом. І за обороною будівлі. І я не думаю, що взагалі в цьому приміщенні. Це означає, що шуканий об'єкт, ймовірно, під нами. Нам потрібно прочесати тут все і знайти шлях вниз.

- Ну блін. Ви якісь нецікаві! - Поскаржився Каламити, відлітаючи.

Паерлайт теж помчала шукати, залишивши позаду себе смарагдово-золоту смугу між темряви і веселки.

- Вельвет, затримайся, - сказала я, коли вона і СтілХувз риссю попрямували до жовтої і зеленої секціях відповідно.

Вельвет зупинилася і повернулася до мене. Потім, не впоравшись з собою, стала позувати.

- Тобі подобається? - Проворковала вона. - Хіба не краса? - Вона була одягнена в дану їй Каламити броню. Коли я вперше побачила її в цьому, моє серце тьохнуло. Тепер же, коли вона позувала, серце моє пропустило ще удар.

Вона посміхалася, стежачи за моїм виразом.

- Або ти ... віддаєш перевагу так? - Вона впала в спекотну, спокусливу позу, і моє серце пригрозило взагалі зупинитися. Я раптом відчула жар.

- Я ... ем ... в-вау.

Вона засяяла. Чорт візьми, це було нечесно. Я більше не мала так думати про Вельвет Ремеди. Я потребувала Хомейдж.

- Отже, як я виглядаю?

- Облізабельно, - проскуліла я.

Вона невинно моргнула.

- Що ти сказала?

- Гарно! - Я кашлянула і почервоніла. - Дуже дуже гарно! І броньовані. Що добре. Добре, що в тебе нарешті є броня!

Вона чарівно засміялася і встала.

- Ну спасибі, Літлпіп. - Подивившись в точку, де півхвилини тому був Каламити, вона промуркотала: - Сподіваюсь, у нашого літуна буде така ж реакція.

- Прям Залізна Поні-леді, - сказала я, не відриваючи від неї очей.

Вельвет Ремеди зробила фейсхуф і похитала головою.

- Я все чекала, що хто-небудь це скаже. І чому ж це мусила опинитися ти, Літлпіп?

Я почала розуміти, що забула, навіщо попросила її затриматися.

- У мене теж є для тебе подарунок.

Вона моргнула, опускаючи копито.

- Правда? Сьогодні прям-таки мій день народження. - Вона дивилася, як я виймаю вузлик тканини. І трохи сваряться тоном запитала: - Це зброя?

- Ні, - сказала я, злегка поранена її реакцією. - Але це дуже-дуже особливе. І ще ти повинна пообіцяти мені, що не поділиш це і не відкинеш жодної частини. Ніколи.

Вельвет Ремеди дивилася вже з часткою цікавості і легким хвилюванням.

- Пообіцяй, - зажадала я. - Це важливо.

- Звичайно, Літлпіп. Я розумію, це важливо, по крайней мере, для тебе. Обіцяю.

Я левитировать до неї вузлик, розгортаючи кришталеву коробочку, добуту з спальні принцеси Місяця. Вельвет Ремеди ахнула, її очі негайно знайшли Флаттершай.

Вона взяла своєю магією коробочку, і я почула її різкий вдих, коли магія кожної з статуеток разом затопила її. Коли в королівському замку я заволоділа скринькою, статуетки не зробили на мене абсолютно ніякого ефекту, але ж, врешті-решт, я вже володіла повним набором, і вони вже дали мені те, що повинні були дати. Я все ще підтримувала своєю магією кришталеву коробочку на всякий випадок, якщо раптом статуетки виявляться надмірним подарунком.

Очі Вельвет Ремеди розширилися, спочатку з тривогою, потім з розумінням.

- Де? - Запитала вона, її голос трохи тремтів. На очах її були сльози.

- Покої принцеси Місяця. Вони були її. І тепер вони твої.

- І ти знайшла? ..

- Лише кістки, - сказала я сумно. - Їх душі були вже в іншому місці. - І більше я не сказала нічого.

 * * *

- Ліл'піп! Твій на чотири години! - Крикнув Каламити, коли я спустошила Малий Макінтош в тіло Ультра-Варта, пробиваючи його броню, але все одно його не витягнеш. Він котився ближче по проходу з помаранчевими шафами і ящиками, повністю собою його в ширину заповнюючи. Я розвернулася, щоб в жаху побачити ще один ззаду насувається на мене райдужної розмальовки робот-танк, його головна вежа вже була наведена на мене.

Обернувши себе в левітаційного поле, я відштовхнулася від землі. Обидва Ультра-Варта одночасно вистрілили в мене зі своїх осколково-фугасних протитанкових гармат, вбиваючи одне одного.

БАБАХ! БУМ! БУМ! БУМ! БУМ! БУМ! БУМ! БУМ! БУМ!

У найближчому до мого проході СтілХувз зіткнувся принаймні ще з двома і відкрив вогонь зі свого гранатомета. Бомбіруемие танки відстрілювалися з мульти-кристалічних скорострільних енерго-магічних знарядь. Рев енерго-магічного зброї ослаб, коли один з танків вирубався. Мерехтливі кулі над моєю головою і головою Каламити лопнули, коли оберіг антідезінтеграціі Вельвет врятував СтілХувза від перетворення в попіл.

СтілХувз пульнул ще кілька гранат, а потім відступив за ріг, від його зброї піднімався дим. Кількох пластин його броні не стало, розплавилися разом з шматком м'яса під ними і залишивши жахливу зяючу рану, з якої сочилася темна рідина, щось на кшталт крові Кантерлотского Гуля. Він похитнувся від болю. Ракетна установка в його бойовому сідлі наполовину розпалася; щоб її полагодити, потрібно щось більше, ніж проста металобрухтового дієта.

Каламити почав повертатися за Громом Спітфайр, але я підманула його копитом. Компас мого Л. У. М.А був суцільно покритий червоним, ворожі мітки зливалися в одну жирну червону лінію, куди не повернись.

- Їх тут, мабуть, більше сотні, Каламити! - І це була тільки перша лінія оборони. Одні тільки Богині знали, що ще тут було. - Ми не зможемо пробитися через них назад. Ти повинен знайти пульт управління і вирубати систему безпеки! Ти єдиний, хто може це зробити!

Я вихопила свою снайперську гвинтівку, завантажуючи її зачарованими кулями, і злетіла на вершину стіни ящиків, цілячись в сильно пошкодженого танк-бота, який змусив СтілХувза відступити. Мульти-кристалів енерго-магічне знаряддя повернулося вгору в своєму універсальному шарнірі, направивши всі свої стовбури на мене. Ми відкрили вогонь одночасно.

Моя нова броня взяла на себе чотири з п'яти пострілів, які потрапили в мене, я встигла вистрілити лише раз. П'ятий заряд магічної енергії вразив мене, немов куля розплавленої сталі, пропалювання в мої груди. Нестерпним агонією підірвало мої груди, коли грудна клітка зберегла моє серце, але ціною повністю дезінтегрірованного ребра.

- АААААААЙЙЙЙЙЙЙЙЙ !!!! - Моя магія розпалася, я впала.

Одночасно з цим куля з моєї снайперської гвинтівки увійшла прямо в центр енерго- магічного знаряддя танк-бота, пробивши свій шлях крізь матрицю ядра. Верхня частина Ультра-Варта вибухнула у спалаху різнобарвною енергії.

Моє тіло, немов тряпічная лялька ударившись о полку з помаранчевими металевими коробками, одскочило і жорстко впало на підлогу серед зубчастих осколків убитий танк-бота. Я відчула, як один з осколків пробив мою броню і вп'явся мені в живіт, але не глибоко.

Дивний, схожий на електричний, звук детонації прийшов звідкись із-за декількох рядів. СтілХувз випустив крик більше люті, ніж болю, і я почула, як його металеві обладунки впали на підлогу.

Я застогнала від невимовної болі в моїх грудях. У мене були проблеми з диханням.

- Вони знову змінили тактику! - Крикнула Вельвет Ремеди звідкись попереду. - Лі ...

Повітря наповнилося звуком тріскучих вибухів. Хвиля зарядженої енергії пронеслася по проходу, протікаючи через мене, змушуючи мої шерсть і гриву встати дибки. Я повільно підняла ПіпБак до очей. Він був мертвий. Імпульсні гранати. Це означало, що СтілХувз був нерухомий, а мій ПіпБак був просто металевою частиною ноги. До тих пір, поки не перезавантажений його. Що буде важкувато без можливості перезавантажити від броні СтілХувза.

Я почула металевий виття і гуркіт, ще один Ультра-Страж підкочувався в мій ряд. Я спробувала левитировать свою снайперську гвинтівку з наміром стріляти в гада, тільки щоб виявити, що більше немає її у мене. І я навіть не знала, куди вона поділася. Повинно бути, впала в інший ряд.

У цього веселки-фарбованого танк-бота головною зброєю був гранатомет. Ймовірно, той, який забомбив тут все імпульсними гранатами. Додатковим зброєю була потужний великокаліберна рушниця, і вона вже поверталася, наводить на мене.

Я зосередилася, світіння моєї магії охопило десятки ящиків з кожного боку проходу. Я не могла вибити спарк-батареї танк-бота, перш ніж він встигне вистрілити, але я могла левитировать досить лайна на його шляху в якості щита.

Танк вирубався.

- Ййі-ХХА! Ось, як ми це робимо в небесах!

 * * *

Мерехтлива область пурпурової магічної енергії оточувала близько чверті фундаменту. Щит був чи слабше щита Філлідельфійского супер-алікорна. Трохи нервуючи, Вельвет Ремеди глибоко зітхнула і пішла вперед. Прямий нащадок Світі Белль пройшов крізь екран цілим і неушкодженим. Щит навіть не колихнув її гриву.

Вона повернулася до нас назад, з полегшенням випускаючи подих.

Це була легка частина. Насправді, пояснити Вельвет, що їй треба зробити, щоб відключити генератор, було куди складніше, ніж пояснити, як працює Обхід. В даний момент єдине, що могло піти не так, це що вона все повітря там всередині витратить, перш ніж відключить генератор. Імовірність чого, здавалося, була далеко не нульова.

Кілька хвилин по тому щит розтанув. Вельвет з видом переможця стояла у знеструмленому генератора в центрі.

Всередині були найбільші таємниці Міністерства крутості.

Я повернулася до Каламити, скакав в повітрі, немов кобилка, тільки що отримала свою кьютімарку.

- Як би мені не було ненависно просити тебе про це, але, Каламити, будь ласка, не міг би ти пригнати Небесний Бандит?

Його обличчя впало. Мені дійсно було його шкода.

- Що? Зараз? Але ... Але все ...

- СтілХувз не може рухатися. Мій ПіпБак мертвий. Ми не можемо повернутися назад шляхом, яким прийшли. Ми повинні ризикнути сісти прямо навпроти Міністерства крутості. - Це було божевільно, але я не могла і подумати про інший варіант. На щастя, ми серйозно прорідили алікорнов Міністерської Алеї, і феєрверки розсіяли більшість решти. Хоча ніхто і не знав, на скільки довго.

Каламити виглядав розчарованим, практично важко пораненим моїм проханням. Я подивилася на нього серйозно.

- Ти найшвидший і маневрений з нас, і єдиний, хто може привезти наш транспорт. Притягли Небесний Бандит і ЗАВІСНА над Хмарою. Візьми мій бінокль і стеж за нами. У момент, коли ми вийдемо, пікірують вниз і підбери нас.

- Добре, чорт забирай, - сказав він похмуро.

Я левитировать з сумки рожевий дорогоцінний камінь з відміткою опіку всередині.

- Це твоє. Справу зроблено.

Каламити слабо посміхнувся.

- Спасиб, Ліл'піп. За мною боржок. - Він засунув камінь в свою сумку зі злегка проясненим обличчям. Оранжевогрівий пегас в ковбойському капелюсі розвернувся і швидко полетів, кинувши останній погляд на скарби, в яких йому було відмовлено. - Ех, сподіваюся, жертва - чеснота.

Я озирнулася ящики і шафи перед собою. На одному з кінців раніше захищеної області стояли мейнфрейм і кілька терміналів. У центрі під прожектором стояв стенд з невеликою замкненими коробочкою на ньому. Такого виду коробочки використовувалися для зберігання куль пам'яті.

Я ахнула, коли побачила символ, що прикрашав коробок:

Палаюче копито.

Кілька хвилин по тому я лежала на підлозі Міністерства крутості, дивлячись на вміст коробки палаючого копита.

Шість куль пам'яті. Кожен сидів у своїй плюшевої з оксамитом осередку з відповідним символом на дні: яблуко, метелик, зірка, повітряна кулька, хмара з блискавкою і, нарешті, алмаз.

Я зробила глибокий вдих, потім нахилилася і доторкнулася рогом до першого.

 * * *

<- ======= OoO Шар-Грозовое Хмара Ooo ======= ->

Я відчула, як мій господар нервово проковтнув, походжаючи по темній круглій кімнаті. Величезні арочні вікна тяглися вгору, надаючи приголомшливий вид на яскраву зоряну ніч. Кругле вікно над нами прекрасно обрамляло місяць.

Коло місячного світла падав на великий круглий стіл. Біля столу стояло сім стільців - шість з емблемами, вигравіруваними на спинках, а один був вище інших і був інкрустований обсидіаном і лазуритом. Мій господар пройшов між двома стільцями, дивлячись на стіл. Стільці були м'які, червоного забарвлення. Ті ж емблеми, що на спинках, були і на столі навпроти кожного стільця. У тому місці, де зазвичай ставлять тарілку з їжею.

Зліва від мого господаря було зображення шестернею і зірок, пересічене мечем - символ сталевих Рейнджерів і Міністерства Військових Технологій. Праворуч від нього було зображення великої зірки, оточеної дрібнішими, обрамлена з боків крилами і зверху довгим рогом - символ Міністерства Таємних Наук. На протилежній від мого господаря стороні столу була метелик з накладеним поверх неї хрестом. Мій господар не подивився на інші зображення.

Інша частина столу була зайнята картою Еквестріі. Були помічені на ній лінії фронтів, де зебрам вдалося просунутися вглиб країни. Велика частина війни, проте, велася на батьківщині зебр, та в морях і землях між країнами. Погляд мого господаря затримався на невеликій частині Еквестріі, що була втрачена, на каньйоні в формі півмісяця.

Долина Літлхорн.

Вся карта була утикана високими грибоподібними модельки. Спочатку я подумала, що це були відзначені жар-бомби, але потім зрозуміла, що модельки були білого кольору, а їх стебла були високими і тонкими голками. Вежі.

Хтось пролетів над головою мого господаря і, піднявши одну з веж зубами, перемістив на півдюйма.

- Філлідельфійская Вежа повинна бути на тій стороні міста, - сказала Рейнбоу Деш і приземлилася на стілець з протилежного від мене боку столу. Символ перед її стільцем був практично ідентичний її кьютімарке, хіба що хмарка обрамляють фіолетовими крилами. Я бачила цей символ на одній з її уніформ Шедоуболта.

- Куди мені сісти та? - Запитав мій господар, продемонструвавши свій сільський гомін.

Рейнбоу Деш знизала плечима.

- Чому б тобі не сісти на стілець своєї сестри? Впевнена, ейдж не буде проти.

Очі Еплблум округлилися.

- Ні я не можу!

Двері відчинились, і в кімнату увійшла принцеса Місяць. Я відчула спис, провертати в моєму серці. Еплблум і Рейнбоу Деш разом схилилися в поклоні, принцеса зайняла свій стілець.

- Добрий вечір, Рейнбоу Деш. Рада знову бачити вас, Еплблум.

Еплблум проковтнув.

- Будь ласка встаньте.

Я не хотіла, щоб вона вставала назад. Це було боляче. Я була в присутності Місяця, моєї Богині, живою і здоровою. Після того, як менше години назад спалила її кістки. Після того, як бачила Її, спаплюжений алікорном! Я хотіла б, щоб Еплблум не піднімала очей. Або хоча б відвела погляд убік.

Еплблум піднялася, зрозумівши, що Рейнбоу Деш вже стояла, і звернула увагу на принцесу.

- Приємно чути, що ви щось нарешті робите з даними мною вам міністерством, Рейнбоу Деш, - сказала принцеса, злегка лаючи. - А тепер розкажіть мені про це новому проекті. Він здається ... великомасштабним.

- ОУ так! - Усміхнулася Рейнбоу Деш, залопотівши крилами. Здавалося, вона не могла довго всидіти на місці. - Пам'ятаєте, ви сказали мені, що хотіли б моєї допомоги в будівництві Еквестрійской Повітряної Оборони? Ну так це моя відповідь: Проект Одного Пегаса!

- Звучить ... вражаюче, - терпляче відповіла принцеса Місяць. - І що це?

- Словом: контроль погоди!

- Це два слова, - шепнула Еплблум блакитний Пегаска, сердито подивилися на неї у відповідь.

Проект Одного Пегаса був ... контролем погоди? Ну, я думаю, в цьому є сенс, якщо Анклав був в змозі змінити вежі так, щоб зуміти посадити зернові культури в хмарах.

- Контроль погоди? - Сказала Луна, нахиливши голову в цікавості, вторячи моїм думкам і навіть поєднуючи їх в єдине ціле і звертаючи в різні напрямки. - Таким чином, цей проект дозволить нам обрушувати шквали блискавок на ворожі позиції? Або перетворювати в болота їх дороги зливами? Вигнати їх з наших земель ураганами і градом?

Щелепа Рейнбоу Деш майже звалилася на підлогу.

І, піднявши її, вона злетіла і почала нарізати кола по кімнаті.

- Оооо так! Це навіть крутіше, ніж я думала! Ну, тобто, я знала, що це буде офігенно, але я навіть не думала, наскільки офигительно це могло б бути!

Принцеса Місяць захихотіла. О, Богині, я закохалася в цей смішок. Я була просто в захваті.

- А для чого ви самі думали це використовувати?

Рейнбоу Деш зупинилася в середині циклу і зависла, повернувшись до принцеси і струшуючи рум'янець.

- Ну, я так розумію, ця війна буде виграна через перевагу в повітрі. Не в образу Твайлайт. Я маю на увазі, у нас є це. А у них цього немає.

Вона підлетіла до столу.

- Наша проблема: у нас недостатньо бойових льотчиків. Особливо зараз, коли зебри використовують драконів. Пегас недостатньо просто тому, що вони вже занадто зайняті збереженням контролю над погодою. Чорт, навіть я раз в рік повинна відмовитися від війни, щоб допомогти Понівіллю з прибиранням зими!

- Звичайно, інші пегаси ... - почала говорити принцеса Місяць, але Рейбоу Деш перервала (!) Її.

- Ні в якому разі. Вони потребують в мені. Я не залишу Понівілль.

Принцеса Місяць якусь мить виглядала сердито, але потім посміхнулася і кивнула.

- Звичайно. - І, повернувшись до карти, - Продовжуй.

- Ну, за допомогою Проекту Одного Пегаса ми нарешті автоматизуємо рішення всіх наших турбот щодо управління погодою. Вежі, що ви тут бачите, контролюватимуть погоду в кожному з відповідних їм районів. - Дика, райдужно-гривень Пегаска широко посміхалася, майже танцюючи в передчутті. - Погляньте!

Рейнбоу Деш вийняла маленький перемикач і клацнула. І Еплблум і принцеса Місяць підскочили, коли бахнув маленький грім над столом і чорні кільця диму розпливлися з кожної модельки вежі, тріскотячи електрикою.

- Так почнеться дощ! - Подивившись на стелю і опустивши погляд вниз, я була трохи здивована, побачивши мініатюрний злива, що ллється з мініатюрних хмар, почав поливати стіл.

- Я розробила це з инверсионного сліду Вондерболтов! - Хвалилася Рейнбоу Деш. - Все з приводу Проекту Одного Пегаса проходить через мої копита. І отримує моє схвалення, тільки якщо це дійсно круто! ..

Я відчула, як мій господар закотив очі.

- ... І все це буде управлятися лише одним Пегасом в Центрі Справжньою крутості Рейнбоу Деш! ..

- Ми все ще вирішуємо, як назвати його, - швидко вставила Еплблум, побачивши засмучений вираз обличчя принцеси Місяця.

Рейнбоу Деш виглядала злегка ніяково.

- Гей, це ж мій проект і моє Міністерство ...

- Як би там не було, - сказала Еплблум, взявши на себе ініціативу. - Поні в центральному вузлі буде введений в свого роду ... стан коми.

- Введено в кому? - Шокувати перепитала принцеса Місяць.

- Насправді, ми поки ще не доробили цю частину, - зізналася Еплблум.

- Але ми вже реально близькі! - Швидко вставила Рейнбоу Деш. - Компанія Еплблум працює над модифікацією модуля життєзабезпечення, а я збираюся переговорити з Твайлайт і Реріті, авось у них знайдуться корисні ідеї.

- Зрозуміло, - сказала принцеса, звучачи в повному обсязі переконано.

- І це буде підключено до одного з наших нових комп'ютерів-хрестоносців, - продовжила Еплблум тільки для того, щоб Рейнбоу Деш знову її перервала.

- Ага. Тільки не треба ніякої "скачати-твій-мозок" нісенітниці. Я відключила всю цю фігню. Я хочу, щоб над погодою Еквестріі працювала жива поні, а не якась машина, яка думає, що вона поні.

Еплблум зітхнула. Потім ще раз продовжила:

- Поні в капсулі життєзабезпечення буде подумки пов'язана з Хрестоносцем, який дозволить їй управляти погодою всій Еквестріі.

- Цією поні буде пегас? - Запитала принцеса.

- Так! - Оголосила Рейнбоу Деш. - Ну немає. Технічно немає. Але повинна бути.

Принцеса Місяць подивилася на карту і на усі виклики, які на ній вежі, як мінімум чотири десятки.

- Ви надали мені масу їжі для роздумів. Це буде величезний витрата ресурсів ...

- Але зовсім варто того! - З надією вигукнула Рейнбоу Деш.

Принцеса Місяць кивнула.

- Швидше за все, - погодилася вона з посмішкою. - І я вважаю, що у Міністерств Моралі і Стилю знайдеться маса пропозицій, які можуть бути інтегровані в це. І центральний вузол стане головною метою ворога для нападу, так що буде потрібно найкращий захист, що Міністерства Таємних Наук і Військових Технологій зможуть надати.

- Але ... це все одно буде моїм проектом, вірно? - Запитала Рейнбоу Деш. - І це буде як і раніше Міністерством крутості?

- Звичайно.

<- ======= OoO Ooo ======= ->

 * * *

Я і Вельвет Ремеди бігли по червоному проходу, СтілХувз плив по повітрю наді мною, наша зброя і поклажа летіли позаду. Я скривилася, тримаючи копито у грудях. Вельвет Ремеди зробила своєю магією для мене краще, що могла, відновивши втрачений ребро, але було пекельно боляче і як і раніше важко було дихати. Пошкодження послабили мене, і потрібен був час (і зілля), щоб я змогла повернути свою витривалість.

Я планую піднятися, - Сказав мені Червоний Око. - Кото-то повинен взяти на себе завдання, які Принцеси і пегаси закинули, давши їм врешті-решт здичавіти. Хтось повинен регулювати погоду, піднімати сонце і місяць.

Контроль погоди. Тепер же я знала, як він збирався це зробити, як він збирався, ставши Богом, виконувати завдання Селеста і Місяця. (І я зрозуміла, що він зміг би навіть рухати сонце з місяцем, як сказала принцеса Місяць Міднайт Шовер, балом б почав правити Він.) Я не була впевнена в деталях, але тепер я знала досить, щоб знати план Червоного Очі, навіть якщо і не могла бачити його. Цей кіберпоні точно знав, що робить.

Після злому терміналу Міністерства крутості я змогла розглянути специфіку Проекту Одного Пегаса. На жаль, без мого ПіпБака я не змогла зберегти ніякої інформації або схеми. Мені спало на думку, що мені, можливо, доведеться записати свою пам'ять, щоб зуміти розглянути його пізніше. Те ж, що я не знала, що я не зрозуміла до моменту багато пізніше - це що цей мій злом терміналу відправив кудись далеко сигнал тривоги. І що війна гряде.

Дещо було очевидно. Проект Одного Пегаса дійсно був призначений для управління всією погодою Еквестріі. Центральний вузол П. О. П. знаходився над хмарами і мав таку страшну оборону, яку я коли-небудь могла собі уявити, в тому числі і такої ж щит, який був поставлений в Міністерстві крутості. Було закляття обходу, але я поняття не мала, хто був призначений, щоб пройти. Моїм припущенням було, що це була Рейнбоу Деш.

Капсула анабіозу, з якої повинен був бути запущений весь Прокет Одного Пегаса, була порожня. Проект ніколи не був активований.

Тупий гуркіт струсонув Міністрство крутості. Світильники над нами захиталися, пил посипалася зі стелі, і погано укладені ящики посипалися з полиць по всій будівлі.

Я підняла голову, вибита з своєї задуми. Я повернулася до Вельвет Ремеди, коли ще один поштовх струсонув підлогу. Ми прискорили біг, чому моя груди завила від болю.

Ми кинулися до відкритих дверей ...

... І були зустрінуті хвилею густого рожевого і полум'я!

Мої легені різко ослабли, і я впала на землю, моя магія вибухнула, гублячи СтілХувза. Я відчула, як вмираю, що розривається на частини Рожевим Хмарою, немов була наповнена параспрайтамі Філлідельфіі. Поруч зі мною зі слабким криком впала Вельвет Ремеди.

Підвал Міністерства Таємних Наук вибухнув. Який страждає алікорн нарешті програв свою битву. Або, можливо, дзвін ланцюгів вибив іскру. Все Міністерство було в вогні, як і мертві дерева. Всі дерева, навіть формували Міністерство Миру. Я чула стогін почав деформуватися будівлі.

Підвал був величезний, розміром приблизно в третину Міністерської Алеї, і коли він вибухнув, вибух пробив тунель між королівською скарбницею і Школою для Обдарованих Єдиноріг Принцеси Селеста. Залишки області миттєво заповнилися Рожевим Хмарою смертельної концентрації. Установка феєрверків Гала і перетворення дракониху-мати в миша не вплинули на вже наявне Хмара, воно не зникло. Тут воно було більш розсіяним, але це лише означало, що у нас було на кілька секунд життя більше. Може бути, навіть на цілу хвилину, і при цьому більшість з нас було без свідомості.

В моїх очах все розмилося і потемніло. Я відчула, як Паерлайт м'яко стукнула, впавши мені на спину. Я майже бачила тінь Небесного Бандита в повітрі над нами. Вельвет Ремеди сунула все три супер відновлюють зілля, які у неї залишалися, в мою морду, змушуючи пити, а потім впала в безпам'ятство.

Я відчувала, як моє тіло трясеться, коли Сверхдоза цілющої магії затопила мене. Я жила, при цьому згораючи, мої нерви палали. Але я була в свідомості, і цього було досить, щоб левитировать всіх і все навколо себе. Я закинула всіх нас в Небесний Бандит, кричачи Каламити, щоб летів так швидко, як тільки міг. Вже зараз я почала слабшати, Хмара, немов кігтями, рвало мене.

Рожеве Хмара боліло і Каламити, і швидкість його була недостатньою. Я чула, як він бурчав, напружуючись, щоб тримати нас в повітрі, як реготав від натуги. Я відчинила медичну коробку Вельвет Ремеди. У нас більше не залишалося супер відновлюють зілля, але, може бути, вона зберегла хоч одне просте лікувальне зілля? Ні. Нічого. Я закрила її і поповзла до іншої сторони Вельвет, але перш ніж я встигла відкрити другу коробку, Каламити знепритомнів. Небесний Бандит став падати.

Я намагалася зосередитися, але здавалося, ніби по мозку били кувалдою. Я скрикнула від натуги. Мої легені були немов гарячим вугіллям в грудях. Приклавши додаткові зусилля, яких, по ідеї, у мене вже не повинно було бути (Будь Сильним! Будь непохитний! Будь грандіозна!), Я охопила нас моєї магією, мій ріг спалахнув яскравим сяйвом. Напруга була болісним. Небесний Бандит дрейфував вниз, поки не занурився в рясно прикрашену стрічками рожевого річку, формувати рів перед Кантерлотом. Мене підкинуло вперед, закинувши на що лежала без свідомості Вельвет Ремеди.

Небесний Бандит не захотів тонути. Магія, яка давала можливість Каламити тягати його в повітрі з усіма нами всередині, мабуть, тримала його на плаву. Або, може бути, Богині знову явили нам свою милість. Як би там не було, я вивільнила свою магію і слабо звалилася на підлогу пасажирського фургона. Я притиснула копито до шиї Вельвет Ремеди і перевірила дихання Паерлайт. Вони обидві були без свідомості, але живі. Я молилася, щоб жодна з них не була в комі.

Пасажирський фургон почав ліниво повертатися в проточній воді. Мої вуха пожвавилися, піймавши рев водоспаду.

- Ох ... епт. - Ось і закінчилася милість Богинь.

Я не витрачала енергію навіть на те, щоб піднятися на копита, а обернула магією небесний Бандит і стала молитися.

Пасажирський фургон досяг краю і почав крениться. Мій ріг знову спалахнув і засяяв, коли я напружилася щосили, намагаючись утримати нас від перевертання. Вода все продовжувала штовхати нас з краю.

Ми прорвалися крізь Рожеве Хмара. Ми падали.

Поки ми падали, я підштовхнула нас вперед так далеко від падаючої води, як тільки могла. Я втримала нас від перевороту і сповільнила падіння, на у мене не було сил, щоб падіння повністю зупинити або навіть хоча б направляти нас.

Кантерлот був довгим шляхом вгору по схилу гори.

 * * *

Вельвет Ремеди викинуло з пасажирського фургона, коли Небесний Бандит з різким стуком вдарився об Зебратаунскій акведук. Він був досить широким, щоб пасажирський фургон боком скотився в нього. Тіло Вельвет ляснув в швидко поточну воду акведука і було змито.

- Ей, ти куди ?!

Повернувшись на Батьківщину в свідомість Каламити різко смикнувся, щосили залопотівши крилами. Я ухилилася від змінного тіла СтілХувза і вистрибнула слідом за Вельвет, в той час як Каламити докладав кожну дещицю своїх сил, щоб взяти пасажирський фургон під контроль.

Я почула скрежещащій звук Небесного Бандита, дряпає стіни акведука і не піддається на спроби Каламити підняти його. Попереду я побачила тіло Вельвет і телекінезом кинулася до неї. Бризки води вдарялися об мою морду, я хрипіла, мої легені знову немов вогнем спалювали, палило ще сильніше, ніж раніше. Моя магія здригнулася на межі виснаження.

Я зосередилася сильніше, штовхаючись усіма чотирма ногами, борючись, щоб тримати голову над водою, концентруючись на Вельвет Ремеди. Я повинна була витягнути нас з води, перш ніж вона потоне.

Я знову метнула свою магію до неї і на цей раз все-таки зловила її, підняла з води і почала левитировать до себе. Ми мчали вниз по акведук, у мене закінчувалися сили, і я боролася вже за те, щоб не піти під воду.

Але це була вже програна битва, і при цьому я навіть ледь вміла плавати. Моя голова занурилася, і в мої легені потрапила вода. Я сіпнулася на поверхню знову, сильно кашляючи. Моя магія розсіялася, і Вельвет Ремеди знову впала в воду на відстані в два поні від мене.

Один з повалених ділянок акведука здався попереду.

Я відштовхнулася, на цей раз посилаючи себе вперед. Я дотяглася до Вельвет і схопила її ногу своєю передньою, шкодуючи, що у мене були всього лише копита, а не пазурі. Я підтяглася ближче і другою ногою обняла її навколо шиї. Ми сплелися в воді, несомих до краю, і я сильніше заробила задніми ногами, намагаючись уберегти будь-яку з нас від утоплення. Я боролася, щоб обернути нас магією, але була занадто перенапружена і вичерпана. Магія не бажала з'являтися.

Ми перекотилися через край і вирушили у вільне падіння до звалився вниз блокам акведука.

Каламити зловив нас!

... І відразу ж майже врізався в землю на березі озера, що утворився під зламаним акведуком. Ми з Вельвет Ремеди вилетіли з хватки його передніх ніг і прокотилися по бруду до повної зупинки.

Я з усіх сил намагалася встати. Щоб дістатися до неї і переконатися, що вона ще дихала, хоча б підповзти до неї. Але моє тіло не реагувало взагалі. Воно відмовилося працювати. Занадто багато травм, занадто багато напруги і стресу, занадто малий період часу.

Усе. Досить.

 * * *

<- ======= OoO Шар-Алмаз Ooo ======= ->

Вітер від приземляється Гріфінчейзера IV тріпав мій плащ. Я дивилася, як Реріті сходить з літального апарату, її голова була пов'язана модним шарфом, щоб захистити гриву від вітру.

Вона бігла до мене, коли поні-який рухається вертоліт піднімався назад в яскраво-блакитне небо. Я купалася в світлі і теплі полуденного сонця. Настільки рідкісний і дорогоцінний дар, а мій господар дивився тільки на наближається красивого білого єдинорога.

- Ти тут! - Вона посміхнулася, як якби мій господар був загублений і знову знайдений. - Чи все готово?

- Так, пані Реріті, - сказав мій хазяїн природно хрипким голосом. - Якщо можна поцікавитися, хто стане жертвою цього заклинання?

Реріті підняла голову, дивно подивившись на мого господаря.

- Я звичайно. - Я відчула, як щелепа мого господаря відвисла. - Я б навіть не подумала зробити щось подібне з будь-якої іншої поні.

- К-звичайно, - сказав мій хазяїн, явно сторопівши. - Тоді, якщо дозволите запитати, скільки? - Гріфінчейзер IV в даний час був уже досить далеко, щоб вітер стих. Скрип машини зникав далеко.

Реріті жестом копита вказала мого господаря слідувати за нею і пішла в напрямку до подвійних скляних дверей невимовно химерного будівлі. Мій господар поскакав вперед і підняв голову. Я відчула, як він магією відчинив двері перед Кобилою Міністерства.

- О дякую! - Вона променисто всміхнулася до нього. - Такі манери! - І м'яко поцілувала ріг мого господаря.

Він повернувся і пішов за нею всередину, дивлячись на неї з благоговінням. Вона була чудова, сексуальна не по роках, царственої ... І мій господар був чоловіком, навіть по одному тільки трепету його серця. Він був ідеальним джентельпоні, і не просто за зовнішнім виглядом. Я виявила, що я ні в найменшій мірі не була проти того, що мій господар був чоловіком. І відчула сором, згадавши, що я зробила тижні тому хворий в хатині СтілХувза. Мій господар був кращим поні, ніж я.

- Сорок два, - оголосила Реріті.

Мій господар приріс до місця, його серце пропустило удар, і не кращим чином. Його морда зяяла, очі округлилися в шоці, якщо не у відвертій остраху.

- С-с-сорок д-два ?! - Мій власний розум кружляв.

- Ну, насправді сорок три, - сказала вона химерно. - Я б дуже хотіла зберегти хоч маленький шматочок для себе.

- Ви ... - Мій господар стояв, тремтячи. - Ви хочете розрізати вашу душу на сорок два шматки? - Сказав він слабо. - Тобто ... сорок три?

- Так, - кивнула вона манірно. Реріті посміхнулася, підійшовши до мого господаря, і поклала копито йому на плече. - Не хвилюйся. Я знаю, ти зможеш зробити це.

- Я ... я ... - Мій господар моргнув.

- Я завжди всім кажу, що мій головний маг - абсолютний майстер, коли справа доходить до магії і різання чогось, - сказала вона підбадьорливо. - І що, Сніпс, це ти.

Мій господар, Сніпс, нервово ковтнув і кивнув.

- Чи готова кімната зараз? У тебе було достатньо часу з Чорної Книгою?

Сніпс знову кивнув.

- Але ... Пані Реріті, сорок три? Я не можу бути впевнений, що ви навіть виживете! Або що ви залишитеся колишньою після цього.

Посмішка Реріті здригнулася, відкриваючи глибоку печаль за її маскою.

- Я виживу. Всі ми виживемо. - Вона повернула свої теплі манери назад. - Отже, я послала Снейлс судини душі. Йому було дано копитоводство, так що не турбуйся про це. З того, що я читала, оскільки самі знайдуть свої судини, так що це практично робота для дурня. - Вона поплескала мене по плечу. - Турбуйся лише про різанні.

- Осколки вашої душі ... - сказав мій хазяїн тихо.

Шматочки головоломки, багато шматочків, почали падати на свої місця.

- Так. - Реріті зробила глибокий вдих. - Тепер я буду пряма. Мені треба спочатку трохи освіжитися.

Вона почала тікати, потім повернулася і подивилася благально на мого господаря. Всі маски щастя або відсутності занепокоєння зникли. Їй явно було страшно.

- Сніпс? Це буде боляче? - Її голос був майже як у кобили.

Сніпс проковтнув, насупився і зізнався:

- Пані Реріті, це, ймовірно, стане новим визначенням катувань.

Реріті здригнулася і видала приглушений м'який хнича. Потім взяла себе в копита і високо підняла голову.

- Ну, по крайней мере, це буде швидко.

Вона зникла в коридорі.

Мій господар дивився їй услід, поки тіні коридору повністю не приховали її. Потім повернувся і натиснув своєю магією на цеглу високо в стіні. Гуркіт заповнив коридор, коли камені стіни подалися вперед, відкриваючи потайні сходи, що спускається в темряву.

Через кілька хвилин мій господар стояв у темній ритуальної кімнаті, освітлювалася світлом лише кількох світяться каменів, списаних дивними символами, і однієї свічки. Свічка стояла на підставці, на якій лежала Чорна книга.

Повітря в кімнаті був дуже холодним, я могла бачити дихання свого господаря.

- Сорок три, Снейлс, - простогнав мій господар. - Реріті хоче, щоб я розрізав її душу на сорок три шматочка! Я ... я не знаю, чи зможу зробити це.

- Сорок три? - Повільно запитав інший, більш високий єдиноріг в робі. - Але ... але судин душі всього сорок два. Я рахував. Двічі. на той випадок, якщо в перший раз помилився.

- Ага. Вона сказала, що хоче зберегти один шматочок для себе.

- Що? Її жертва стане простими подарунками? Або щось на зразок того?

Сніпс похитав головою.

- Я не знаю. - Він подивився вгору. - Ей, Снейлс, з тобою все добре?

- Ага, - повільно сказав інший єдиноріг. - Я лише сподіваюся, що нічого не переплутаю, що не зіпсую.

Я відчула, як Сніпс зітхнув.

- Ти не зіпсуєш нічого, Снейлс. Пані Реріті не довірила б нічого такого великого поні, який, вона думала б, міг зіпсувати справу. - Він підбадьорливо посміхнувся Снейлс. - Пам'ятай, що Реріті завжди говорить про тебе.

- Що я високий?

- Ні. Інше.

- Що я, може бути, і повільний, але завжди доводжу справу до кінця, - сказав Снейлс, в його голосі з'явилася впевненість. - І це краще, що вона може сказати більшості поні.

- Вірно! - Сніпс тупнув. - Ну а тепер іди до судин душі і будь готовий. Це ... це дійсно станеться.

- Ну, ми завжди хотіли побачити дивовижне чарівництво, - пригадав Снейлс. - І це саме наіудівітельнейшее!

- Ага, - сказав Сніпс, звучачи знову трохи знервовано.

В кімнаті було темно, холодно і тихо.

Мерехтів світло повільно тане свічки.

Мені здалося, пройшла вічність, перш ніж Реріті спустилася по сходах. Коли вона зійшла до нас, вона була одягнена в чорний одяг з капюшоном, немов вона відвідувала свої власні похорони. Не кажучи ні слова, вона пройшла в центр кімнати, вставши посеред кола з м'яко світяться каменів.

Сніпс повернувся до неї, левітіруя Чорну Книгу перед собою. Обережно він почав читати чужорідні слова, слова давно померлого мови зебри, який народився божевільним або, можливо, народилися від зірок. Я відчула, як мій господар концентрується, направляючи всю свою увагу в заклинання. Я відчувала силу, що омиває мене, і не тільки зсередини, але і ззовні. Сила, що йде з дивного, чорного місця.

Магія була огидною і мерзенної. Я відчувала скверну.

Реріті відірвалася від статі, зависнувши над маленьким чарівним вихором, що утворився під нею. Вихор моторошної енергії піднявся і почав обертатися навколо кобили, укутуючи її як кокон або як оборачивающаяся навколо жертви змія. Вираз її обличчя спочатку було неспокійне, потім до неї почала підступати паніка ... але так і не прийшла. Замість цього вона почала кричати.

Я страшенно хотіла втекти з кулі пам'яті. Я просто не могла чути ці крики. Крики не тільки болю, але і кошмарних душевних страждань. Я згадала свою пекельну поїздку в автономний стенд зцілення. Те, що робило з Реріті це заклинання, було на багато порядків гірше!

Чорна магія захлеснула Сніпса, сконцентрувалася на кінчику його роги і готувалася до втечі. Сфера чистої порожнечі, чорніше абсолютної темряви, зірвалася з нашого роги і зіткнулася з надприродною енергією, що обертається навколо Реріті.

Стався вибух, темрява звернулася світлом, вихори моторошної енергії перетворилися в призматичний легіон променів світла, які, промчав над головою Сніпса, залишаючи за собою в повітрі загасаючий слід, попрямували в свої судини.

Сніпс не обернувся, щоб подивитися. Він навіть не глянув на судини душі. Очі жеребця-єдинорога були прикуті тільки до Реріті. Він кинувся до неї, щоб зловити, коли та впала без свідомості на підлогу.

Але йому і не потрібно було дивитися. Я вже знала, що це таке.

<- ======= OoO Ooo ======= ->

 * * *

Як далеко ви готові зайти заради своїх друзів?

Як багатьом ви готові заради них пожертвувати?

Після всього, що я побачила про Реріті, я знала, що її глибоким страхом і найбільшою болем була втрата її друзів. Бачити, як вони розходяться, як дружба руйнується.

Та ні, я в порядку. Просто ... іноді здається, ніби ми все більше віддаляємося одне від одного. І я не можу на це дивитися. Мені серйозно стоїть щось з цим зробити.

Так що ж я знаю про судини душ? Я знала, що вони практично не піддаються руйнуванню, вони вічні.

Я знала, що ви могли б з'єднати їх із заклинанням, дозволяючи цим заклинанням тривати фактично вічно.

Але якщо ви доторкнетеся до посудини або зосередите на ньому вашу магію, то заклинання ... сфотографує вашу душу.

Я згадала, як будучи Спайком спостерігала за тим, як Реріті провела всіх своїх друзів по коридору, щоб побачити нову броню Рейнбоу Деш. Я згадала дивний килим, що ми перетнули, і дивний холод, коли Спайк настав на нього. Твайлайт Спаркл відреагувала точно так же. Звичайно ж вона відчула. Твайлайт вже знала цей особливий холод: дзеркало Реріті. Я навіть підозрюю, що вона хотіла висловити про це Реріті, але та відвернула її на Рейнбоу Деш.

А потім другі чари дозволять дзеркалу показати зображення вашої душі.

Відображення душі. Відображення того, ким ви насправді були. Глибоко всередині. Але картина з цим заклинанням, покладеним на неї, була б більше, ніж просто зображення поні. Вона виливала б ауру справжньої душі.

А Твайлайт? Стусани Пай просила її в тому останньому посланні, яке Твайлайт ніогда так і не отримала: Як ти думаєш ... може бути ... ти могла б піти зі мною? Мені свого роду ... страшно. І це не той страх, який піде, якщо посміятися. Я хочу сказати, у мене ти зараз зі мною, так що ти як би будеш зі мною в будь-якому випадку ...

Я повинна бути там заради неї. Ніби вона зі мною. Хтось повинен її там чекати ... - Говорила Скуталу, сильно кашляючи. - Хочу, щоб Деш знала ... не все ми ... Вона не самотня.

Сорок два.

Лише сорок дві штуки були коли-небудь зроблені. Спостерігач ... Спайк сказав мені це. Сім наборів по шість штук. По одному комплекту для кожної Кобили Міністерства і один для принцеси Місяця.

Зосередившись, я відкрила сумку і левитировать з неї судини душі Реріті, ставлячи їх перед собою. Всі разом. Разом вони були сильніше, були краще.

Будь сильним!

Будь Чарівним.

Будь непохитний!

Будь Розумним.

Будь грандіозна!

Уважність! Воно було під літерою 'Е'!

Замітка: Максимальний Рівень.

Додана квестовая здатність: Мої Маленькі Поні - Ви зібрали повний комплект з шести статуеток Кобил Міністерств. Сильніше разом, ніж поодинці, вони надали вам +1 до удачі на додаток до їх звичайним бонусів.

<<< ^^^ »>

ВОНИ зжеруть ТВОЮ ДУШУ! | Глава 38. Про Порах Мирних


Глава 37. Тінь Міністерств | Звичайно, звичайно, - відповіла їм Вельвет Ремеді.- Я і не думала проходити через ваш будинок, не принісши чогось в якості мита. | БАХ !! БАХ !! | БАБАХ !!! | БАБАХ !!! | Ф-Ф-В-У-У-У-МП! | Художня Громада | БАХ! БАХ! | Вибачте мене, - рознісся посилений магією голос Вельвет. - Чи не могли б ви, будь ласка, скласти ненадовго зброю і пояснити нам, через що ви б'єтеся? | І я впевнена, що все ще не вбила. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати