На головну

ВОНИ зжеруть ТВОЮ ДУШУ!

- Можна нам вже валити звідси? - Простогнав пегас. Я не звинувачувала його.

Ми продовжили пошук, ще більш обачні та обережні, ніж раніше.

* * *

- Дракон !? - Вигукнула Вельвет Ремеди, повторюючи мої власні почуття. Паерлайт видала схвильований крик.

- Aгась, - підтвердив Каламити, пролітаючи над столами і книжковими ящиками відділу заборонених публікацій. Ми ж були змушені все це обходити. Судячи з того, що я змогла розпізнати, за тим непомірно довгим столом, повз якого я йшла, невелика армія єдинорогів колись магічно перетворювала книги в "нові видання". У кожного робочого місця стояла пара ящиків: один з написом "непридатне", інший з написом "виправлено".

На плакаті на що стояв поруч книжковій шафі була зображена земна темно-синя поні, що читає книгу, і з нагромадженими з боків від неї іншими. Напис свідчив: "Будьте старанні. Ми перевіряємо вашу роботу." Ми пройшли через офіс перевірки книг, щоб дістатися до цієї кімнати.

- Це сильно ускладнює наше завдання, - буркнув СтілХувз. - Я не впевнений, що нам вистачить військової потужності, щоб грюкнути настільки древнього дракона.

Вельвет Ремеди насупилася.

- Ви тепер знаєте, що ми, можливо, говоримо про матір Спайка? - Вона заіржав. - Проявіть хоч трохи співчуття.

Я скривилася. Але зараз вона представляла загрозу для Еквестріі - гігантська, жива фабрика Рожевого Хмари.

- Я не думаю, що ми повинні, - почав Каламити. - Я маю на увазі, вбити її. Звихнувся леді-алікорн вже вирішила цю проблему за нас.

- Вона вже мертва? - Здивувалася я.

Каламити похитав головою.

- Здається, вона опанувала заклинанням, яке перетворить велику маму-дракониху будь-що-нитка маленьке, що ні видихає Хмара ... або хоча б буде видихати крихітні струмки Хмари. У польову мишку, я думаю.

Вельвет Ремеди завмерла, втупившись на Каламити.

- Заклинання, яке перетворює дракона в польову миша?

- Агась.

- І як нам накласти це заклинання? - Запитала вона. - Я впевнена, що воно знаходиться поза сферою моїх чаклунських умінь, і ми знаємо, що Літлпіп їм теж не опанувати.

Я знайшла заклинання, - Стверджувала особистість не-Тріксі, - І я змогла виконати його.

- А це і не потрібно, - посміхнувся Каламити. - Чокнутая алікорнская дамочка його вже сколдованний. Ну, иль тіптого.

- Типу того? - Підказала Вельвет. Я не була впевнена, питала вона, що він мав на увазі або виправляла його вимову. Каламити зрозумів, що перше.

- Як я чув, вона використовувала одну розробку Міністерства Магії для Міністерства Моралі. Спосіб створити заклинання, а його ефект запустити в будь-який час після по сигналу. - Каламити потер шию копитом. - Якщо точніше, це спосіб розміщення заклинання в подарунковій коробці. Подарунок відкривають - воно спрацьовує. Вона йому ще назву таке чудернацьке придумала.

- Закляття в Коробці, - припустила я.

- Агась, - сказав Каламити, приземлившись за рядом клітин з маркуванням сан-інспекції. - Саме так.

Я пролізла під розділяли нас столом і підійшла до Pegas, щоб прочитати табличку перед клітинами. "Обробка особливо небезпечної літератури. Уважно вивчайте інструкції." Як я зрозуміла, в цих клітинах колись містилися спеціально підготовлені параспрайти, зачаровані на пожирання друкованого слова. Цікаво, вони тільки певні слова вживали або підчищали книгу повністю (тим самим ідеально очищаючи її від всілякої крамоли)?

- У цьому є сенс, - думала я вголос. - Швидше за все, через щільність Рожевого Хмари в тих місцях вона не могла підібратися до дракона, щоб створити заклинання самої. Тому їй довелося вдатися до заклятого в Коробці. Хоча цікаво, як вона доставила його до матері?

- Вона уклала угоду з парочкою Кантерлотскіх Драконів, - сказав Каламити.

- Що ж! - Сказала Вельвет. - Не дивно, що у неї була криза особистостей. Вона справді була на межі, представляючи частину себе немічною!

- Як ти все це дізнався? - Запитав СтілХувз.

- Вся. Гребанний. Ніч.

- Я так розумію, подарунок все ще не був відкритий? - Я глянула на Каламити вичікувально. - І цим повинні зайнятися ми? - Це означало, що нам доведеться відправити в скарбницю СтілХувза. Більше ніхто з нас не зміг би там вижити. - Відкрити цей подарунок, чи не перетворившись на польову миша?

- Ну не зовсім.

* * *

- Що ?! - Я в невірі втупилася на Каламити.

Ми піднялися вище і пішли через квітчастий поверх Освітніх Реформ, поки Каламити пояснював план, розроблений алікорном з підвалу Міністерства Таємних Наук. Коли він закінчив говорити, у мене з'явилося відчуття, що світ остаточно збожеволів.

- Хто, чорт візьми, пов'язує щось настільки важливе з запуском Гала? - Фиркнула я. - Це безумство!

Каламити зміряв мене поглядом. За ним був плакат із щасливими жереб'ят, що грають на радісно-дивлячому шкільному дворі під аркою веселки.

- Яка частина з того, чо ти бачила в тому підвалі, здалася ті осудною?

Я застогнала, притиснувши копито-на-віч.

- Гаразд, гаразд ... подивимося, врубилась я. Щоб припинити постійне підживлення Рожевого Хмари, ми повинні запустити Закляття в Коробці, яке перетворить дракона скарбниці в польову миша. Вимикач для Заклинання був вбудований в феєрверки, що призначалися для Гранд Галопін Гала ...

Я згадала слова Пінкі Пай на плакаті Філлідельфійской Ферми Розваг в хатині СтілХувза: Все повинно бути, як на Гранд Галопін Гала. Кожен день, завжди!

В останній рік Еквестріі принцеса Місяць передала весь Гранд Галопін Гала Пінкі Пай. Одна з її установок "миттєвої вечірки" була обладнана феєрверками. Але Гала так і не настало. Обрушилися мегазаклінанія, і життя в Кантерлоте перервалися. Більше ніяких вечірок.

- А вимикач, що запускає феєрверки, знаходиться в покоях принцеси Місяця в королівському замку? - Тепер я зрозуміла, чому Каламити сказав, що нам треба туди. Я була настільки засмучена, що могла лише закричати. Чому ніщо ніколи не було легким?

- Як ми дізнаємося, що воно працює? - Запитала Вельвет Ремеди. Попросити СтілХувза пробратися в лігво дракона і перевірити, очевидно, їй в голову навіть і не приходило.

Каламити витягнув щось зі своєї поклажі і поклав на копито.

- За допомогою цього! - Він тримав великий рожевий дорогоцінний камінь з тріщиною глибоко всередині, штучної тріщиною в формі руни. - Закляття в Коробці включається, і ця маленька запалюється.

Я задавалася питанням, чи було "це" тим, що шукала алікорн.

- Ти ж стягнув це по дорозі з підвалу, чи не так? - Задала Вельвет практично риторичне питання.

Плямочка червоного кольору з'явилося на кордоні мого Л. У. М.-компаса. Я повернулась, намагаючись засікти його джерело. Вуха встали сторчма, вловлюючи низький, неземної гул. Він звучав схоже на деформуючий, скрипучий звук відродження Кантерлотского Гуля, тільки м'якше і зацикленим на єдиною ноті, немов заїла платівка.

Але там нічого не було. Тільки коротка різнобарвна книжкова полиця з різьбленими і намальованими сердечками і райдугами, і гарцюють маленькими поні. На полиці знаходилися такі ж різнокольорові книги. Фарба вже отшелушивающего, і дві полиці згнили і провалились, їх вміст було розкидано по підлозі. Вище була шкільна дошка з задачкою: У рідному містечку Саншайн, Понівілле, нагорода за звернення поні в співчуваючого зебрам становить 500 монет. Саншайн поговорила зі своїм поганим дядьком вчора, ще з двома поні сьогодні, і поговорить ще з одним завтра. Якщо половина поні, з якими вона поспілкувалася, звернуться в співчуваючих зебрам, скільки вона виручить до кінця тижня?

На дошці утворилася темна тінь. Потім вона роздулася примарним хмарою, ніби стискаючи її пазурами, що виходять зі стіни.

Я застигла, намагаючись усвідомити, на що я дивлюся. Примарне хмара виростало, сунучи на нас, розділяючись на численні пливуть вусики. Вселяє жах гул виходив від цього, стаючи все голосніше. Світло почав мутнеть, немов ця тварюка поглинала освітлення кімнати. Одне щупальце згорнулося, проходячи через дошку, абсолютно безтілесне. Його хвостик витягнувся з дошки, і тварюка виявилася повністю в кімнаті з нами.

Я намагалася врубати З. П. С., але моє заклинання прицілювання було не в змозі захопити мета.

Вуууууууш! Ракета з бойового сідла СтілХувза пронеслася повз мене, проходячи крізь примарне хмара, немов воно і справді було всього лише тінню. Ракета вдарила в далеку стіну з оглушливим вибухом вогню, пилу і різнокольорових осколків. Ударна хвиля збила мене з ніг, поваливши книжкову полицю, жбурнувши стіл. Примарне хмара ледь відреагувало, його щупальця все ще тягнулися до кожного з нас.

Я відскочила назад, геть від повзучої тіні, впевнена в тому, що трапилося б, доторкнися воно до мене. Вони зжеруть твою душу! Наша зброя було марно проти цієї тварі. Ніякі патрони не могли зупинити її. Мене більше не дивувало, що всі Сталеві Рейнджери, зайшли так далеко, загинули тут.

Вельвет Ремеди створила свій щит, упаковуючи примарне хмара своєю магією. Воно давило щупальцями на стінки щита, розтікаючись по поверхні, не в силах пройти.

Вельвет Ремеди стримувала його. Ні ... їх! Тінь була роєм мініатюрних, чорних як смола некроспрайтов. Вони могли проходити крізь тверді об'єкти, але не через магічний щит. Я здригнулася, з тремтінням випускаючи повітря, який тримала.

- Я продовжу тримати їх, - сказала Вельвет. - Ідіть вперед без мене.

Паерлайт села їй на круп, наполягаючи поглядом на затримці. Ми кивнули і побігли, залишивши її утримувати хмару.

* * *

Книга була тут. В цій кімнаті. Я її відчувала.

Я була в особистому офісі Реріті раніше. Все було майже так само, тільки обгризене зубами часу. Манекен стояв в одному з кутів, поруч з хитромудрим скринею. На ньому була записка, написана елегантним почерком Реріті.

Думки про плаття:

Мета - створити елегантну і функціональну броню помірного ваги і класичного стилю. Я вибрала колірну гамму амаранту і золота, найдорожчу мені з того сукні, яке мої дорогоцінні друзі створили для мене на перше Гала так давно. На честь моєї найдорожчої і найближчої подруги я докладу всі свої вміння в області високої моди, щоб забезпечити фешенебельний "at couture". Армовані пластини, особливо на грудях, беруть натхнення від обладунків, які носять королівські варти.

Я вплела трохи магії в плаття. Хоч металеві пластини і зупинять кулі, одяг повинен також триматися проти холодної зброї, так само як і бути стійкою до носіння, пошкоджень і бруду, яку я очікую від поля бою або Гала. (Я жартувала щодо того, що зроблю фінальну версію неразрушимой, але це була лише жарт. Зрештою, я сказала Епплджек, що не стану займатися подібними речами. І крім того, реакції мого першого мага було б достатньо для того, щоб відбити у мене таке бажання, якби я була серйозна. Він має рацію, звичайно ж. Після того, що я зробила, у мене швидше за все не залишилося достатньо душі, щоб отжалеть навіть маленький шматочок.)

Як би там не було, я дуже задоволена своїм першим варіантом. Але фінальна сукня має бути навіть краще, майже найчистішим досконалістю. До Гранд Галопін Гала все ще місяці, так що навіть з усім цим дурдомом, у мене купа часу. Я щиро сподіваюся, що велика частина або навіть всі мої друзі будуть на святі в цьому році. Якщо так і буде, я сподіваюся переконати їх удостоїти мене честю розробити для кожної з них схоже-но-унікальне броньоване-но-елегантне плаття "Кобили Міністерства".

Зазвичай Гала не повинно бути місцем для першого показу того, що, я сподіваюся, стане новою лінією модною броні. Але в цьому році Пінкі Пай нарешті здійснила свою мрію і була поставлена ??на чільне цієї події. Так що все відмовки скасовуються.

Я вийняла викрутку і шпильку, відносно легко зламала замок на скрині. Відкривши його, я задивилася на броньоване плаття. Воно було ... красивим.

- Я думав, ти говорила, що книга в столі? - Сказав Каламити, злітаючи за мною. - Ух ти!

- Так, - прошепотіла я, витягуючи броньоване плаття і оглядаючи його.

- Ем ... Ліл'Піп? - Невпевнено сказав Каламити. - Можна ... можна я його собі візьму ...

- Не знав, що ти любиш носити сукні, - вставив СтілХувз, як тільки приєднався до нас.

Каламити перекинувся в повітрі.

- Ет не мені, - пояснив він. - Ет для Вельвет!

Я хохотнула, коли СтілХувз глузливо ржанул.

- Звичайно можна, Каламити. Вона буде виглядати ... вишукано в ньому!

Я передала сукню Каламити і попрямувала до столу. Я закрила очі, відтворюючи в пам'яті, як Реріті відкривала секретне відділення. Один з каменів, вставлених в передню частину столу, приховував замок.

Відкриваючи очі, я простягнула свою магію через стіл, просуваючись до каменя. Я почала підколупує замок, використовуючи тільки магію. Замок був дуже простим, немов тайник хотів бути відкритим.

Я висунула секретне відділення. Там, серед паперів і сміття, немов сплячий дракон, лежав темний тому, що чудово зберігся. Його стародавні сторінки, наповнені найсильнішою і забороненою магією під обкладинкою з самої темної шкіри.

Я вивільнила свою магію. Я відчула холодний шок, коли доторкнулася до неї своїми мізерними здібностями. Книга обіцяла звільнити найбільші сили і таємниці, про які я тільки могла мріяти. Мені більше не потрібно було бути однофокусного єдинорогом. З цієї Книгою, я змогла б стати магією, якби захотіла, могутньої настільки, щоб бути гідною звання носія цього елемента.

Вона була моєю!

* * *

Вельвет Ремеди повільно підійшла до нас. Її ріг все ще виблискував, намистинки поту стікали з її чола. Вона вкладала всю свою концентрацію в підтримку щита, навіть коли він не потрапив у поле зору. Вона збиралася відпустити його, як тільки ми вийдемо. Рой некроспрайтов не покидав будівлю Міністерства протягом двох століть. Ми сподівалися, що не покине і зараз. Я вважала однаковими шанси на те, що магія, вкладена в стіни Міністерства і стримувала Рожеве Хмара, також тримала некроспрайтов всередині, і на те, що рій залишався всередині тільки через присутність Чорної Книги.

Я повернулася подивитися на плакат в зростання поні на стіні. Я вже бачила його раніше, на великому рекламному щиті в Мейнхеттене. Мені він не дуже тоді сподобався. А зараз, коли я вже була знайома з зеброю, він подобався мені ще менше.

Поні веселі. Зебри не відчувають радості і бояться її.

Поні чесні. Зебри завжди брешуть.

Поні вірні. Зебри застромлять ніж вам в спину.

Поні щедрі. Зебри егоїстичні і жадібні.

Поні піклуються одне про одного. Зебри дбають тільки про себе.

- Гаразд, план такий, - сказала я, знаючи, що інші цього б не схвалили. - Ви все біжите до Міністерства крутості. А я збираюся проскочити в королівський замок і запустити Гала-феєрверки.

- Одна?

- Ти збираєшся що?

- Ні в якому разі!

Таку реакцію я і очікувала.

- Ні, Ліл'піп! - Сказав Каламити, прямуючи до мене і притискаючи мене до стіни. - Я повинен зробити це. Я швидше. Я більш маневрений. І я розповів про це. Ет моя місія.

Я витягнула МГ СтелсБак II і покрутила перед ними.

- Я можу проникнути непоміченою. Повинна піти я. Тільки я. - У одній лише мене був ПіпБак. В обговоренні не було сенсу.

- Понячьі пір'я! - Сплюнув Каламити, вдаривши копитом по плакату зростанням з поні.

- Якщо ти знайдеш богинь ... - повільно вимовила Вельвет Ремеди, все ще концентруючись.

Я насупилася. Не хотіла я знаходити принцес. Розум викликав жахливі образи Їх скелетів, сплав воєдино в тронному залі, і моє серце на мить зупинилося. Я не була впевнена, що зможу себе контролювати, знайшовши Їх і побачивши, де Вони загинули.

Я точно не хотіла, щоб Вельвет Ремеди стала свідком такого спустошує жаху.

- Якщо я знайду тіла принцес, це не означає, що я знайду Богинь. Вони трансцендентальний душі.

Я проігнорувала пирхання Каламити.

- Але ти розкажеш мені, що знайшла, - наполягла Вельвет Ремеди. Я дуже не хотіла цього. - Обіцяй мені.

Я тільки кивнула, відчуваючи сльози на очах. Я помолилася Богиням, щоб мені не довелося ні стримати обіцянку, ні порушити його. Я тихенько молила їх, щоб я не виявила нічого.

Каламити підлетів до мене знову, на цей раз з рожевим каменем в зубах. Він кинув його мені.

- Тепер пообіцяй і мені дещо, - м'яко сказав він. - Пообіцяй, що зробиш це. Незважаючи ні на що. - Я подивилася на нього з подивом. І швидко кивнула. Звичайно ж зроблю!

- Серйозно, Ліл'піп. Я правда хотів би, щоб це був я. - Він опустив голову, виглядаючи присоромленим. - Я серцем знаю, що ми все ще хороші хлопці. Але голова вимагає доказів. Мені пов просто необхідно.

Я підняла рожевий камінь з руной-тріщинкою.

- Тоді, може, тобі слід залишити його, - запропонувала я. - Тоді ти точно дізнаєшся, коли все відбудеться.

Каламити хитнув головою.

- Як би мені не хотілося цього, він може ті знадобитися. Без нього як ще ти зрозумієш, що все вийшло, і зможеш повернутися назад? - Він відвів погляд. - Ні за що я не вчиню так з тобою тільки заради свого задоволення.

Я кивнула знову і сховала дорогоцінний камінь. Каламити тихо полетів вперед.

Ми пройшли до сходів і спустилися. Чорна книга випромінювала неприємний холод через одну з моїх сумок. Я почала шукати відповіді на запитання, невже я і справді збиралася віддати її Тріксі. Може, мій план, який би він не був, мав потребу в перегляді? Або, може, є щось в книзі, що допомогло б впоратися з Тріксі раз і назавжди?

Що Реріті сказала Еплджек про вміст Чорної Книги? Магія, що дозволяє розривати душу на частини.

Може ... може я навіть могла б врятувати Твайлайт Спаркл!

* * *

- Арррргх!

Я жбурнула Чорну Книгу в одну з колон королівського тронного залу. Витягнувши ще одне лікує зілля, я осушила вміст, сподіваючись, що це полегшить гуркіт в моїй голові і тісноту в грудях.

Королівський замок був наповнений Рожевим Хмарою, густішим, ніж зовні. Воно роз'їдало гобелени, залишало від драпірування і килимів тільки слизові залишки, потріскані і знебарвити вітражі, перетворило колись королівську меблі в купу уламків. Золотий фонтан біля підніжжя королівського трону потьмянів без полірування і покрився рожевим нальотом.

Принаймні, тут не було кісток. Не було скелетів ні Селеста, ні Місяця.

Я знала, що мені не варто зупинятися. Я повинна була продовжувати рухатися. Якби я зволікала, Хмара вбило б мене. Або здох би СтелсБак II, і вбили б мене вже алікорни.

Але все одно я зупинилася, цікавість душило мене, погрожуючи розірвати гострими кігтями, якщо я не загляну всередину Книги. Хоча б одним оком. Я зупинилася, кажучи собі, що тільки лише переверну обкладинку, просто пересвідчуся, що параспрайти не з'їли слова зі сторінок.

Чорна книга була написана архаїчними зебрінскімі рунами. Кожна чортова сторінка. Книга хотіла, щоб я прочитала її. Я була впевнена, що якщо я вивчу її, відповіді прийдуть до мене у снах. Але прямо зараз вона не могла мені допомогти. Маленька поні у моїй голові впала в істерику.

Червоні вогники спалахнули на моєму Л. У. М.Є. Я зачинила рот, прикусив нижню губу. Дура, дура, дура! Я кинулася в сторону, хапаючи книгу, відчувши морозний сплеск, який з'являвся завжди, коли я стосувалася її своєю магією.

Два алікорна увійшли в тронний зал, ховаючись за щитами. Наскільки можу сказати, алікорни в замку ніколи не скидали щити. Вони здавалися більш стійкими до рожеву хмарку, але імунітету у них не було. І з такою концентрацією Хмари тут, вони були змушені обмежувати опромінення.

Я скорчилася позаду трону, ховаючись навіть незважаючи на те що була невидима.

Я відчувала, як Хмара пожирає мої нутрощі, впивається в м'язи, віджимає легені й серце, просочується в кишечник. Я вже хотіла ще одне зілля, але зобов'язана була триматися, або запас вичерпається. Особисті апартаменти принцеси Місяця не могли бути далеко. Якби ця парочка пішла, я, швидше за все, змогла б швидко добігти до них. Або хоча б відійшла досить, щоб їх щити не блокували цей Селеста проклятий прохід.

- Я нічого не бачу, - сказала одна, повернувшись до своєї супутниці. - Але я відчуваю щось. Кімната здається холодніше, ніж до цього.

Що за біс? Невже Чорна книга була проклятим холодильником? Ні, це не мало сенсу. Сейф, в якому вона зберігалася, був би замерзлим. Невже алікорн відчула щось метафізичне? Мені раптом стало цікаво, як би Пінкі Пай відреагувала на вплив Чорної Книги.

- Я не відчуваю різниці, - сказала інша, принаймні частково підтверджуючи мої підозри. - Нам слід попередити прозріває Тьму. Вона дізнається, що послужило причиною твоєї чутливості.

Алікорни останній раз озирнулися навколо. Одна з них підійшла до трону, нахилила голову і подивилася прямо на мене. Крізь мене.

- Тут нічого немає, - сказала вона, відвертаючись і приєднуючись до своєї сестри.

- Йдемо.

* * *

Двері в апартаменти принцеси Місяця була оснащена замком, ідентичним тому, який охороняв кімнату принцеси Селеста в Її школі. Дуже хитрий замок, але схожість дозволила швидко з ним впоратися.

Я штовхнула двері копитом і різко відступила, коли густе Рожеве Хмара викотилося назовні в хол. Концентрація Хмари тут була летальною. Я ледь могла розгледіти стелю (який, як я помітила, був колись прекрасної мозаїкою світлого блакитного неба з пучками хмар і веселим сонечком); дальню стіну я взагалі не бачила.

Я витягнула лікуючі зілля і випила його, відчуваючи, як воно зцілює моє серце і легені, глушить стукіт в моїй голові. Мій шлунок заспокоївся. Я зробила глибокий вдих.

Я увірвалася в кімнату, мій ріг світився, надаючи світло. Я шукала вимикач для Гала. Майже відразу ж моє серце спробувало зупинитися, легкі втратили свій запас повітря, і я почала задихатися. Немов тисяча мініатюрних павучків вилупилися в моєму кишечнику і поповзли по моїм нутрощів.

Я знайшла ліжко, туалет, шафа для одягу ... але я не бачила вимикач! Я кинулася до дверей, павучки почали кусатися і жалити.

Я зачинила двері за собою, витягуючи два лікуючих зілля і спустошуючи їх. Коли мій розум очистився, я зрозуміла, що у мене залишилося тільки одне лікує зілля, плюс зілля супер відновлення.

І мені потрібно було зробити принаймні ще один забіг в кімнату.

Я підштовхнула двері, знову відступивши назад. Потім припала до землі, приготувавшись бігти.

Червона точка з'явилася на моєму Л. У. М.-компас. Я з тремтінням застогнала. І почала благати, щоб заклинання невидимості витримало. Бійка була останньою річчю зараз, яку б мені хотілося.

БАХ! БАХ! | Виходь, виходь, моя маленька поні!

Глава 37. Тінь Міністерств | Звичайно, звичайно, - відповіла їм Вельвет Ремеді.- Я і не думала проходити через ваш будинок, не принісши чогось в якості мита. | БАХ !! БАХ !! | БАБАХ !!! | БАБАХ !!! | Ф-Ф-В-У-У-У-МП! | Художня Громада | Глава 38. Про Порах Мирних | Вибачте мене, - рознісся посилений магією голос Вельвет. - Чи не могли б ви, будь ласка, скласти ненадовго зброю і пояснити нам, через що ви б'єтеся? | І я впевнена, що все ще не вбила. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати