Глава 37. Тінь Міністерств | Звичайно, звичайно, - відповіла їм Вельвет Ремеді.- Я і не думала проходити через ваш будинок, не принісши чогось в якості мита. | Ф-Ф-В-У-У-У-МП! | Художня Громада | БАХ! БАХ! | ВОНИ зжеруть ТВОЮ ДУШУ! | Виходь, виходь, моя маленька поні! | Глава 38. Про Порах Мирних | Вибачте мене, - рознісся посилений магією голос Вельвет. - Чи не могли б ви, будь ласка, скласти ненадовго зброю і пояснити нам, через що ви б'єтеся? | І я впевнена, що все ще не вбила. |

загрузка...
загрузка...
На головну

БАБАХ !!!

1. БАБАХ !!!

Каламити, цілячись в екранованих алікорнов, стріляв з Грома Спітфайр так швидко, як тільки масивне зброю дозволяло, в той час як СтілХувз кинувся до них прямо через густий рожевий басейн, розриваючи на шматки всіх, хто занадто повільно реагував на масивність і нищівним його атаки.

Одна з алікорнов з далекої сторони рожевої води встала на диби.

- Я особисто принесу голову Пегаса прозріває Тьму! - Вона злетіла в повітря, мерехтливий щит утворився навколо неї.

- Фи фто? - Обурився Каламити через раніше затиснутий в зубах Грім Спітфайр.

БАБАХ !!! Постріл пройшов крізь серце спалаху світла, де алікорн була миттю раніше. В ту ж мить темно-фіолетовий монстр з'явився в інший спалах світла прямо за спиною Каламити.

Стріляючи з Малого Макінтоша, я кинулася до неї, Вельвет Ремеди пострибала поруч зі мною. Мої кулі з іскрами поглиналися алікорнім щитом. Ріг монстра засвітився. Проковзнув, я зупинилася і роззявила рот, дивлячись на те, як сяюча магією пурпурного алікорна кров з звалився поряд з Каламити алікорнего трупа спливає в повітря і починає набувати форми.

Каламити розвернувся, але алікорн була занадто близько. Стовбур Грома Спітфайр вдарився об щит, від чого вислизнув з зубів Каламити. Вельвет Ремеди проїхалася, зупиняючись, і, чаклуючи знеболююче заклинання, приставила свій світиться ріг до щита алікорна. Куля світла з'явився прямо всередині щита і вразив алікорна.

Та впала всередині свого щита. Її тіло поралізовало, але її магія як і раніше безперешкодно працювала. Кров лежачого поруч з нами алікорна зміцнилася в червоний клинок.

Кров'яний меч кинувся до Каламити. Той позадкував, і клинок пролетів повз нього, ковзнувши лезом по його шиї і залишивши після себе неглибоку рану, що кровоточить.

Я чула свист ракет СтілХувза і безперервний грім його гранатомета. Судячи по звуку, він переключився на осколково-фугасні гранати, намагаючись збити щити алікорнов.

Кров'яний меч кружляв навколо, намагаючись вразити особа Каламити. Мій друг-пегас закусив важіль свого бойового сідла і випалив по мечу. Клинок лопнув, уражений Каламити в повітрі.

- Біжіть вперед, - крикнув Каламити. - Я розберуся з нею. - Він підняв Грім Спітфайр і закусив усний держатель.

Паралізована алікорн дивилася на нього зсередини щита, її очі округлювалися.

БАХ !! БАХ !! | БАБАХ !!!
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати