На головну

Глава 37. Тінь Міністерств

1. A) Міністерства культури Російської Федерації
  2. A) Федеральне міністерство
  3. Внутрішня структура Федерального Міністерства
  4. Питання №14. Міністерство фінансів РФ (Мінфін Росії): джерела правового регулювання, поняття, функції, сфери діяльності.
  5. Міністерства РФ, і їх повноваження.
  6. МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Глава 37. Тінь Міністерств

«Сюди, Виходець з Стійла. Є дещо, що ти повинна знати. »

Нарешті!

Нарешті я добралася до цього місця в історії. І прошу вашого дозволу дати мені трохи свободи в оповіданні про нього.

Далекий і звивистий був шлях, що привів мене до Кантерлоту, і мені все ще належить розповісти про труднощі і відкриттях, які чекали нас там. Найважливішими з цих відкриттів стали шість куль пам'яті - шість заключних куль пам'яті, знайдених мною в цьому місці. Саме в цих спогадах завіса переді мною почала розсуватися, являючи моє справжнє місце в цьому світі, моє призначення і то, як все повинно було закінчитися.

Я нарешті отримала першу виставу про свою долю.

Те, що це зайняло так багато часу, ймовірно, дратує, і ви могли б задатися питанням, чому я не приступила до цієї частини раніше. (По правді кажучи, я і так пропустила чималу частку розповіді, намагаючись розповісти вам тільки про ту частину моїх пригод, яка була важливою і досить захоплюючою, щоб ви не припиняли читати.) Я розповіла вам це, думаю, з тієї ж причини, що і принцеса Місяць розповіла Свою історію Міднайт Шовер: контекст.

Тільки при правильному контексті можна побачити, наскільки значимі ті спогади. І як поставили вони мої копита на доріжку, яка призвела мене сюди, і чому я роблю те, що зараз роблю.

Так чи інакше, мені все ще належало довгу й небезпечну подорож. Я бачила тільки проблиски. Я не знайшла ще свою доброчесність, я не розуміла своєї ролі в цьому світі, і я абсолютно не здогадувалася про війну, готової ось-ось обрушитися на всіх нас.

Я подивилася кулі в той момент, коли наша подорож по Кантерлоту підійшло до кінця. Але я відчуваю, для мене це занадто - розповісти їх все відразу. Занадто для мене, принаймні, намагатися пережити їх так. Так що, з вашого дозволу, я не буду дотримуватися належної хронології подій і розповім про цих спогадах у міру розповіді набагато більшою історії - розповіді про наш відвідуванні Кантерлота.

Дякую вам за терпіння.

* * *

- Ет дуже поспішав, - прокоментував Каламити, дивлячись на на світло-рожевий туман, вже заповнював вулиці Кантерлота, над якими ми пролітали. Сильний дощ пару днів назад гарненько промив хмара, але воно було досить щільним, щоб вже через півдня повітря прийняв рожевий відтінок.

Велика частина міста була побудована з каменю, вирізаного прямо з гори, на якій був побудований Кантерлот. Вулиці були викладені бруківкою елегантними формами, зробленим з каменю і розчину або магічно обтесаних каменів. Більшість кам'яних будівель все ще стояло, хоча і пішло тріщинами від тяжкості їх віку. Коли ми підлетіли до триповерхової вежі, колись колишньої висококласної готелем, вона з гуркотом звалилася, піднявши кучеряве завитки рожевою кам'яного пилу. Все, що було більш вразливе до ентропії, нині було лише іржею і щебенем, мазками і плямами, а старезні каркаси були пофарбовані рожевим і розвалювалися по швах.

Як не дивно, деякі з найбільш збережених об'єктів були колись живими. Чорні та скорочення форми мертвих дерев вишикувалися лініями уздовж вулиць, заповнених темно-рожевими згнилі кістками, багато з яких занурилися в знебарвлені камені доріг.

Єдиним місцем, що виглядав підозріло збереженим, було скупчення будівель, колись формували серце Еквестріі - розсіяні білокам'яні вежі королівського замку.

І всюди був рожевий туман - слабкий в повітрі під нами, густішою на вулицях і між все ще стоять будинками.

- З кожною годиною буде тільки гірше, - попередив нас СтілХувз. - До ранку Рожеве Хмара повернеться в повну силу.

Я стиснула губи в рішучості, перед тим як сказати:

- Це не буде проблемою. Після Зебратауна я не збираюся витрачати тут більше часу, ніж абсолютно необхідно.

Одна з речей, що наш досвід в Зебратауне зробив дуже ясною - це що загроза з боку Рожевого Хмари прямо пропорційна його концентрації. Ми провели цілу годину в легкому серпанку Хмари поліцейської дільниці Зебратауна і заробили лише невеликі проблеми зі здоров'ям. Нічого, що не можна поправити цілющим зіллям і абияким часом на свіжому повітрі. Місця ж, де Рожеве Хмара було густим, були навіть більш смертельні, ніж описував СтілХувз.

- Приземлився прямо перед Міністерством Стилю і бігом за тим, заради чого ми тут, - сказала я своїм супутникам. - Після цього галопом до Міністерства крутості, хапаємо те, що нам потрібно звідти, і звалюємо. Якщо пощастить, впораємося менш ніж за годину.

Ми провели основну частину дня, допомагаючи Гліфмарку. (Навіть зараз Ксенія була там і намагалася навчити зебр-підлітків методам зебрінской маскування ... ну, принаймні, за такий короткий проміжок часу.) Сонце сідало, занурюючись за горизонт за хмарами і розфарбовуючи світ в вогненно-помаранчеві і криваво-червоні відтінки. Ми сподівалися отримати кой-яку перевагу у майбутній темряві.

- Ти впевнений, що це місце не піддалося ракетному удару? - Запитала Вельвет Ремеди, спостерігаючи рівень збитку по всьому місту. - Все це руйнування просто через вік?

- Ентропійний ефект Рожевого Хмари прискорює розпад, - відповів СтілХувз. - Якби місто не було зроблено в основному з каменю, він би вже давно розсипався в пил. Лише містично захищені місця майже не займані.

- Я думаю, все-таки частина пошкоджень була від вибуху, коли щит спав, - прокоментував Каламити, роблячи поворот і везучи нас на безпечній висоті через околиці міста в напрямку замку.

- Я думала, що ракетний обстріл припинився, коли Рожеве Хмара заполонило щит?

- Агась, я тож це чув, але я ща не в тому, - пояснив Каламити. - Пам'ятайте, мегазаклінаніе накачати стільки Хмари в Кантерлот, що рожевий повітря там виглядав майже твердим. І при цьому щит був сповнений повітря з самого початку ...

Звичайно. Тиск повітря в Кантерлоте, ймовірно, було ... ну, не знаю, наскільки високо, але вже точно немаленьким. Не дивно, що Рожеве Хмара просочилося наскільки могло в абсолютно кожну поверхню, якої торкнулося.

- ... Я щодо моменту, коли щит зник. Там був ще один пекельний ... ну, ти пов бачив, СтілХувз. Прально?

- Я не помітив, - відповів СтілХувз похмуро і зухвало. - Я був надто зосереджений на падінні хвилі рожевої води.

Я переглянула, що ми дізналися з нашого так нами названого "пробного забігу в Кантерлот" в Зебротауне. (Хіба що я зі СтілХувзом не зійшлися в думці, що означає "пробний".)

Найбільшою небезпекою, з якою ми очікували зіткнутися в Кантерлоте, було Рожеве Хмара. Але прямо зараз знаходитися там не дуже відрізнялося від перебування в Зебратаунском поліцейській дільниці, і тому я була впевнена, що з нами все було б добре, мінімізуй ми ризики. Ще ми знали, що Рожеве Хмара може змусити об'єкти сплавитися з плоттю (або один з одним), про що ми могли не турбуватися, поки не потрапляємо під вплив високих його концентрацій, при яких точка злиття була б далеко за нашими проблемами зі здоров'ям.

Так що я оголосила, що не збираюся знімати ні броню, ні ПіпБак.

- Тоді я збираюся начепити своє бойове сідло, як струм ми приземлимося, - відповів Каламити.

- Безглузда затія, - заперечив СтілХувз і пояснив: - Якщо вже ти наполягаєш на ризик носіння броні, то Доспех анклаву не тільки забезпечить набагато більший захист, але і його енерго-магічне зброю набагато краще підходить для боротьби з тим, що нам, швидше за все , зустрінеться.

Слова нашого Кантерлотского Гуля нагадали мені один з найбільш болючих уроків Зебратауна: мої бойові навички були тут практично не приносять користі. Два ворога, з якими ми збиралися зіткнутися, були Кантерлотскімі "зомбі" і алікорнамі. Жодне з моїх зброї не варто й виїденого яйця проти останніх, коли ті піднімуть свої щити, або проти груп взагалі. Щоб зупинити Кантерлотского Гуля, я повинна не тільки підстрелити гада, але ще і підбігти, та яким-нить чином відірвати йому бошку. На жаль, кулі не прагнуть обезглавлювати.

- Агась, я пов і так знаю, - вперто відповів Каламити. - Але хоч я і знаю, що шансів вважай немає, я все одно не хочу ризикувати бути злитим з тій чортовій хренью. - І сплюнув, як би підкреслюючи фразу.

Інший нашою турботою були радіоприймачі. СтілХувз попередив, що будь-яка система мовлення - від ПіпБаков до спрайт-ботів - по всій видимості, стала смертельними пастками, навіть всередині будівель. На щастя, також запевнив він нас, ми могли нормально почути ці кляті штуки, перш ніж потрапили б в їх смертельну зону. Обидва радіоприймача, жертвою яких я стала, були під перешкодила мені їх чути водою і не встигли викликати у мене реакцію, так як я занадто швидко проскочила через їх вбивчу зону. Я сподівалася, що, подорожуючи по Кантерлоту, ми могли уникнути цих смертельних пасток, якби були досить обережні.

Повертаючись до своїх попередніх спостереженнями, Каламити висловив думку:

- Тим не менше, Рожеве Хмара дуже поспішав повертається, та ще й так багато. Ти впевнений, що воно просто просочується назад з вулиць та канав?

- Що ти маєш на увазі? - Запитав СтілХувз.

- Ну, не знаю, воно підживлюється якось, чи що, або щось подібне.

СтілХувз змахнув окута металом хвостом.

- Ти думаєш ... то мегазаклінаніе ... може ще працювати? - Я відчула тремтіння.

- Я не можу продажів уявити, чому все Хмара досі не змило, якщо пов не так.

Це була глибоко неприємна думка.

- Але це було б божевілля. Якби заклинання просто продовжувало працювати, воно врешті-решт отруїло б всю Еквестрію! Зебри просто не могли такого хотіти! - Сказала Вельвет Ремеди.

Ні ... навіть вони не могли ...

Я згадала згаданий СтілХувзом слух: після падіння щита зебри здійснили запуск мегазаклінаній, щоб остаточно зруйнувати місто. Але навіть якщо це і правда, то ті ракети своєї мети не досягли.

- Можливо, - припустила я, - вони могли спроектувати його так, щоб воно працювало необмежену кількість часу. Стільки, скільки їм буде потрібно. І тому вони очікували, що воно буде знищено разом з Кантерлотом незабаром після падіння щита. - Після того, як воно зробить свою роботу - вб'є принцес.

Паерлайт видала скорботну ноту. Наступні кілька хвилин ми летіли в мовчанні.

* * *

- Ні! - Сказала я, телекінезом вихоплюючи Куля Флаттершай у Вельвет Ремеди, коли та дістала його з однієї зі своїх медичних коробок. Вона ахнула, коли кулька раптом поплив від неї.

- Літлпіп! Поверни назад, - сказала вона, знизивши голос.

Я насупилася і похитала головою.

- Ти втрачаєш себе в ньому занадто часто, Вельвет. Це починає мене дійсно турбувати.

Я могла б дозволити їй йти в нього ще кілька тижнів. Зрештою, її залежність від Шара Флаттершай пішла на спад, коли до нас приєдналася Паерлайт. Але з тих пір, як фенікс був поранений і Вельвет Ремеди кинула вмираючого поні, щоб врятувати її, моя подруга-єдиноріг стала пропадати в кулі навіть частіше, ніж раніше.

- Прошу вибачення? - Фиркнула Вельвет, телекінезом вихоплюючи його назад. - Я впевнена, що втратила в кулях пам'яті куди менше часу, ніж ти, - зазначила вона. - І я була куди розумніший, коли робила це.

Оуч.

- Окей, тут ти права. Але, принаймні, я не переглядаю один і той же куля знову, і знову, і знову, - сказала я, намагаючись здаватися розумною. - Це не нормально.

Вельвет насупилася.

- Тому що я люблю цей. Незалежно від того, як погано тут, я завжди можу знайти розраду в Флаттершай. - Я стиснулася всередині.

- І так, це ескапізм. Як читання книги, - продовжила вона. - Була б ти стурбована, якби я читала одну і ту ж книгу знову і знову? У всіх нас є свої маленькі хитрощі, які допомагають пройти через день. І, по крайней мере, моя - НЕ саморуйнування.

Я відчула, як вона явно натякала на Святкові Мінталкі, але Вельвет все ж обложила себе, не бажаючи заходити так далеко. Замість цього вона, зітхнувши, сказала:

- Цей світ жахливий, і мені здається, що, скільки б я не зробила, він не стане краще. Всі мої друзі щодня ризикують своїми життями або кінцівками ...

- Не я, - вставив СтілХувз.

- ... Так, але ти то у нас - зовсім інша проблема, - огризнулася Вельвет. - На мій старий будинок напали, ті, кого я знала, мертві, і тепер ми збираємося пірнути з головою в отруту за наказом психотичного деспота, який побачив крах раси поні. Тому, можливо, трошки втечі від реальності - це єдине, що не дає мені зійти з розуму.

СтілХувз повернувся до мене, але нічого не сказав. У мене були свої власні причини для приборкання її схиляння перед Флаттершай, але це був явно не той спосіб.

- Що це таке? - Запитала Вельвет Ремеди, змінюючи тему, вказавши копитом. Я простежила за тим, як вона ховає кулю, перш ніж повернутися, і побачити те, що зловив її погляд.

Постановка сонце було за струнким білим шпилем, що височіє над містом, вище найвищої з веж замку, обрамленим парою мармурових "крил", більше трьох поверхів заввишки. Сонячне світло, здавалося, запалив німб навколо шпиля, коли тінь накрила місто.

- Монумент Селеста, - повідомив нам СтілХувз. - Принцеса Місяць звела його в честь принцеси Селеста і Її тисячолітнього мирного правління, коли Та пішла з трону.

- Звичайно. І це пояснює, чому він вище, ніж замок, - кивнула Вельвет Ремеди. - Місяць всім дала зрозуміти, що не бачила Себе гідною заміною Селеста.

Позаду монумента простягнулося мертве поле з потворними, мертвими деревами, які, здавалося, стирчали з бруду, немов чіпкі кістляві лапи. Поле було обрамлено брукованими кругляком доріжками. У центрі був величезний прямокутний басейн, заповнений яскраво-рожевою водою. Прямо c протилежної від монумента боку поля височів королівський замок з покритими тріщинами білокам'яними стінами і кришаться шпилями.

Поле було обрамлено з боків, немов мовчазними вартовими, шістьма збереглися будівлями, які стояли один навпроти одного, як фігури на шахівниці - Міністерствами, кожне нині - лише тінь царствених і вражаючих колишніх себе. Міністерська Алея.

- Та тут ціла купа алікорнов, - присвиснув Каламити, дивлячись на темні форми, роїлися в дальньому кінці Міністерської Алеї. Ми були попереджені про алікорнах в руїнах Кантерлота, але я передбачала, що вони були розпорошені по місту. Замість цього вони стовпилися на Міністерській Алеї. Їх начебто щось притягувало до замку, немов ліхтар метеликів.

Приземлятися прямо на Міністерській Алеї - не варіант. Вони всім роєм накинулися б на нас, тільки доторкнися Небесний Бандит землі, а алікорни були одним з тих ворогів, проти яких мої стрілецькі навички були абсолютно марні ... ну, принаймні, як тільки ті піднімуть свої чортові щити.

Алікорни були одним з найнебезпечніших і найсильніших супротивників в Еквестрійской пустки, але, по крайней мере, вони були передбачувані. Але зустріч в Зебратауне все змінила. В рожевому алікорни втрачали свою телепатію і зв'язок з Богинею. Тут вони були особистостями, їх поведінку і тактика радикально змінювалися. Логічно, що я була недостатньо досвідчена, щоб мої інстинкти говорили мені, чого від них очікувати. Ці алікорни були набагато розумнішими, ніж ті, що ми зустрічали в Еплузе і Мейнхеттене. Їх індивідуальність дозволяла більш творче тактичне мислення. Але в той же час вони були менш скоординовані.

І якщо мої підозри були вірні, представляли меншу магічну загрозу. За винятком того, що, як я прийшла до висновку, було даром їх породи, все алікорни, схоже, мали одними і тими ж заклинаннями. Але єдине заклинання, яке алікорни використовували в Зебротауне, крім щитів, було заклинання блискавки ... і тільки одна з них його використовувала. Якби вони всі мали повним спектром звичайних для алікорна заклинань, ми б уже були мертві. І тому я прийшла до підозрою, що алікорни володіли набором заклинань, наданих їм Богинею, і коли їх зв'язок розпалася, алікорни також втратили і більшість своїх заклинань.

На жаль, їх кляті щити, схоже, були взагалі вродженими.

- Добре. Новий план, - оголосила я. - Ми сідаємо поруч з Монументом Селеста, швидко і тихо переходимо від будинку до будинку, поки не досягнемо наших цілей. СтілХувз, яке точно з цих будівель є Міністерством крутості?

- Міністерство крутості - це невелике засклених будівля з чорного каменю в самому кінці, поряд з замком і навпаки Міністерства Моралі, - відповів СтілХувз і пояснив: - Міністерство моралі - це будівля з вежею-причалом для Шаров Пінкі Пай.

Поруч з замком. Звичайно. Як же інакше.

* * *

Я включила Л. У. М., коли Каламити, облетівши навколо монумента, став шукати гарне місце для посадки. Прямо за монументом простягнулося скупчення середньо збережених будівель, прикрашених золотими дахами. Ці будівлі були розсіяні по більш широким земельною просторах, які, мабуть, раніше були парком. Через нього вилася річка, вода якої була забруднена стрічками рожевого, впадаючи в міське озеро.

- Ну що, поїхали, - вибравши місце, сказав Каламити і почав знижуватися. Я була вдячна йому за попередження, хоч нам і не дуже-то багато треба було зробити, щоб зібратися. Вельвет Ремеди зробила глибокий вдих, мабуть, маючи намір затримати подих, перед тим як ми влетить в Рожеве Хмара.

Ми занурилися в рожеву млу.

Колір неба на заході перетворювався на щось абсолютно чуже. Червоні і помаранчеві відтінки перетікали в хворобливі, злоякісні кольору. (Йей!) Ну, навіть зі зміною планів, ми повинні були впоратися за кілька годин.

На моєму Л. У. М.Є спалахнуло назву місця, яке прийшло з заклинання автоматичної карти мого ПіпБака: Школа для Обдарованих Едіорогов Принцеси Селеста.

Купа вогнів спалахнула на компасі мого Л. У. М.А, але жодна з цілей не була ворожа. Я звернула свою увагу в їхньому напрямку, коли Каламити полетів вниз між дахами високих будівель. Ці вогні вказували на одне з них. Я попросила Каламити підлетіти трохи ближче.

"Вежа зі слонової кістки:" - відобразилося на Л. У. М.Є, коли ми наблизилися до елегантного будівлі, відзначеного золотим куполом. - "Магістра."

Один з верхніх поверхів Вежі слонової кістки хвалився красивим багатоповерховим вікном. Під час удару мегазаклінанія тиск повітря розбило його, і вся вежа була заповнена Рожевим Хмарою. Коли ми пролітали мимо, я побачила, що всередині колись була бібліотека, все книги якої давно вже згнили. Вежа слонової кістки стала місцем концентрованого Хмари; я побачила великі майже тверді пучки рожевого, спливаючі вгору по сходах з кімнати нижче.

Кілька темних рептілевідних форм бродило по бібліотеці, іноді розминаючи шкірясті крила. Одне з істот, згорнувшись калачиком у розбитій верхній чаші гігантських пісочного годинника, спокійно дрімало.

Дракони. Кантерлотскіе Гулі дракони-підлітки. Думаю, приблизно віку Спайка, як в тій пам'яті, в якій я була замкнена в його тілі. Я згадала відчуття крил. Вони могли б бути його братами і сестрами, зрозуміла я, назавжди замкнені в слабо розвинених тілах, не здатні далі рости і не здатні померти. Сумна нота продовжувала грати, навіть коли три з них на моєму Л. У. М.Є змінили колір на червоний.

Троє з Кантерлотскіх Драконів повернулись, спостерігаючи за тим, як ми пролетіли повз вежі, потім, злетівши, кинулися за нами.

СтілХувз відреагував негайно, кинувшись до заднього вікна Небесного Бандита.

- СтілХувз, почекай! - Крикнула я, не впевнена, що діють мудро, але все ж не бажаючи ще раз зробити помилку, відкривши вогонь першої. - Вельвет, твій вихід!

Випускаючи дихання, яке вона все ще тримала, Вельвет Ремеди схопилася на копита, і, кліпаючи на мене з дивним виразом, пройшла повз. Це був її спосіб мовчки сказати "ну нарешті", ну або вона все ще сердилася на мене за спробу відібрати у неї Куля Флаттершай.

Ріг Вельвет тихо засвітився, СтілХувз, поступаючись їй місце, відійшов в сторону.

Дракони Кантерлота, - прогримів її голос. - Ми - дуже маленькі поні-мандрівники, смиренні перед вашим величним присутністю. Ми благаємо вас дозволити нам пройти через ваші володіння. Ми обіцяємо, наш візит буде коротким і ми не будемо вас турбувати.

- Че, правда, чи що? - Пробурчав СтілХувз. Його тон ясно показував всю його віру в дипломатію Вельвет Ремеди.

- Ні, - прошепотіла вона у відповідь. - Не зовсім. - І, повернувшись до мене, - Вибач, Літлпіп ...

- ЇЖА! - заревів один з драконів. Зашибісь. Вони їдять поні! Звичайно ж вони їдять поні. Містер Топаз планував гулянку.

Шість ознак страху | Звичайно, звичайно, - відповіла їм Вельвет Ремеді.- Я і не думала проходити через ваш будинок, не принісши чогось в якості мита.

БАХ !! БАХ !! | БАБАХ !!! | БАБАХ !!! | Ф-Ф-В-У-У-У-МП! | Художня Громада | БАХ! БАХ! | ВОНИ зжеруть ТВОЮ ДУШУ! | Виходь, виходь, моя маленька поні! | Глава 38. Про Порах Мирних | Вибачте мене, - рознісся посилений магією голос Вельвет. - Чи не могли б ви, будь ласка, скласти ненадовго зброю і пояснити нам, через що ви б'єтеся? |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати