Головна

Склад і структура податкових органів РФ.

1.  Corpus Areopagiticum. Склад, значення для східного і західного богослов'я, проблема авторства. Поняття про божественне походження, про зло, про молитву.
  2.  Cклоненіе складених числівників
  3.  Судова система і система правоохоронних органів з «Основ законод-ва СРСР і союзних республік» 1958 р
  4.  DFD -діаграмми (призначення, складові елементи, правила побудови).
  5.  I-d діаграма вологого повітря, її структура. Характерні випадки зміни стану повітря і їх зображення на I-d діаграмі.
  6.  I. Конституційний лад РФ: поняття, структура і базові характеристики.
  7.  I. Складання протоколу про адміністративне правопорушення

Податкові органи складають єдину централизов систему контролю за дотриманням з-нод-ва про готівка і сб, за правильністю обчислення, повнотою і своєчасністю внесення до відповідного бюджету податків і зборів.

У РФ 5 систем н / о: звичайна, спрощена, вмененная, сист н / о для с \ г товаровиробників-лей, сист оподаткування в розрізі окремих при виконання соглаш про розподіл продукції.

Федер - 11 (8), регіон - 3, місцеві -3 (2). федеральними податками і зборами визнаються податки і збори, встановлений НК РФ, що вводяться в дійств ФЕД зак-вом і обязат. до сплати на всій тер. РФ. региональн - Податки і збори, встановлені НК РФ, що вводяться в дію з-нами суб'єктів РФ і обязат. до сплати на тер. даного регіону. місцевими - Податки і збори, встановлені НК РФ, що вводяться в дію нормативно-правовими актами органів місцевого самоупр-я і обязат. до сплати на тер. відповідного муніципального освіти.

4-рівнева структура упр-я н / ом: 1. Центральний апарат ФНС РФ. 2. межрегіон інспекції. 3. Упр-е ФНС по суб'єктах РФ. 4. Інспекції ФНС по районах, по районах у містах, в містах. Непоср з налогпл-ками працює 4 ур.

У зазначену систему входять: 1. Мінфін РФ з Федеральною податковою службою (ФПС) в його складі і її территор підрозділ-я, МЕРТ РФ з Фед митний службою (ФМС) в його складі і її территор підрозділ-я 2. Регіональні інспекції (суб'єктів РФ) 3. Інспекції дрібніших територі. підрозділів (по містах і районах) 4. Держ Дума. 5. Органи внутр справ: за запитом Нал орг ОВС беруть участь в готівка Прверка. 6. Органи позабюджетних фондів.

ФНС є уповноваженим федеральним органом виконавчої влади, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб як індивідуальних підприємців та селянських (фермерських) господарств, а також уповноваженим федеральним органом виконавчої влади, що забезпечує подання в справах про банкрутство та в процедурах банкрутства вимог про сплату обов'язкових платежів і вимог Російської Федерації за грошовими зобов'язаннями.

система органів ФНС виступає в якості: а) єдиної системи контролю;

б) незалежної системи контролю; в) централізованої системи контролю.

принцип- Централізована з урахуванням суб'єктів, округів, розмежування з урахуванням адміністративного устрою д-ви.

Права, зобов-ти і відп-ть платників податків і податок органів в РФ. |  Інвест. податковий кредит.

Функції податків та їх взаємозв'язок. |  Елементи податку, їх опр-е і хар-ка |  Способи справляння та сплати податків |  Класифікація податків. |  Податкова сис-ма. Особливості пострения і розвитку суч готівка сист Р. |  Податкова пол-ка д-ви. Збрешемо готівка політ в РФРФРРррррнеквсморпаапРФ |  Сутність і признач податок пільг. Види і класифікація готівка. пільг. |  Характеристика осн. податків і зборів в РФ. |  Прямі податки з ЮЛ |  Податки з ФЛ. Декларація про дох.ах громадян. Майнові податки з ФЛ. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати