Головна

ПІД ЧАС ВИХОДУ 14: 1-31

  1.  I - вихідний профіль шорсткості
  2.  III. Вихідні дані для проектування
  3.  V Патопсихологическое - при порушенні цілісності мозку відбувається порушення психічної діяльності
  4.  Алгебраїчне відображення впливу змін, що відбуваються з об'єктами динамічного балансового рівняння під впливом фактів господарського життя
  5.  Алгоритм - це зрозуміле і точне розпорядження виконавцю виконати кінцеву послідовність команд, що приводить від вихідних даних до шуканого результату.
  6.  АНАЛІЗ РЕЗУЛЬТАТІВ ЗАХВОРЮВАННЯ при комі нетравматичний НРІРОДИ
  7.  Артеріальна і венозна гіперемії. Визначення понять, класифікація, етіологія, патогенез, прояви, наслідки.

1. І сказав Сущий Мойсеєві, кажучи:

2. Скажи синам Ізраїля, щоб вони звернулися і таборували перед Пі-Гахіротом, між Мигдолом і між морем, перед Баал-Цефоном навпаки його поставте стан біля моря.

3. І скаже фараон [народу своєму] про синів Ізраїлевих: вони заблукали в землі цій, замкнено пустиню для них.

4. А Я вчиню запеклим серце фараона, і він буде гнатися за вами, і буду Я прославлений через фараона та через військо його і пізнають [усі] єгиптяни, що Я Сущий. І зробили так.

5. І повідомлено царя єгипетського, що втік той народ І змінилося серце фараона та рабів його до того народу, і вони сказали: Що це ми зробили? відпустили Ізраїля, щоб вони не працювали нам?

6. [Фараон] запряг колісницю свою і народ свій узяв із собою;

7. і взяв шістсот колісниць добірних і всі колесниці Єгипту, і начальників над усіма ними.

8. І знову стало запеклим Сущий серце фараона, єгипетського царя [і рабів його], і він погнався за Ізраїлевими синами Але Ізраїлеві сини виходили сильною рукою.

9. І гналися єгиптяни за ними, уся кіннота, колесниці фараонові, і комонники його та військо його, і догнали їх отаборилися були над морем, під Пі-Гахіротом перед Баал-Цефоном.

10. Фараон наблизився, і сини Ізраїлеві свої очі, аж ось єгиптяни женуться за ними: І дуже злякались і кликали Ізраїлеві сини до Сущому,

11. і сказали до Мойсея: Чи не було гробів в Єгипті, ти забрав нас умирати в пустині? що це ти зробив з нами, щоб вивести нас із Єгипту?

12. Чи не це саме говорили ми тобі в Єгипті, сказавши: залиш нас, нехай ми робимо Єгиптові! Бо ліпше нам рабство Єгиптові, аніж помирати нам у пустелі.

13. Але Мойсей сказав до народу: Не бійтеся, стійте - і побачите спасіння Господа, що вчинить вам сьогодні, Бо єгиптян, яких бачите сьогодні, більше не побачите їх уже повіки!

14. Сущий буде воювати за вас, а ви будьте спокійні.

15. І сказав Сущий до Мойсея: Що ти до Мене кличеш? Скажи синам Ізраїля, щоб вони йшли,

16. А ти підійми свою палицю, і простягни руку твою на море, і розділи його, і пройдуть сини Ізраїлеві серед моря по суші;

17. Я вчиню запеклим серце [фараона і всіх] єгиптян, і вони підуть слідом за ними; І буду Я прославлений через фараона та через військо його, на колісницях його і через комонників його

18. І вони пізнають [усі] єгиптяни, що Я Сущий, коли буду Я прославлений через фараона, і через колесниці його, і через комонників його.

19. І рушив Ангол Божий, що йшов перед станом [синів] Ізраїлевих, і пішов за ними; і рушив стовп хмари перед ними, і став за ними,

20. і ввійшов він у середину між табір Єгипту й між табір [синів] Ізраїлевих, і був хмарою і мороком для одних і висвітлював ніч для інших, і не зближався один до одного цілу ніч.

21. І простяг Мойсей руку свою на море, і гнав Сущий море сильним східним вітром всю ніч і зробив море суходолом, і розступилася вода.

22. І пішли сини Ізраїлеві серед моря по суші: море було для них муром із правиці їхньої та з лівиці.

23. А єгиптяни гналися, і ввійшли за ними в середину моря всі коні фараона, колісниці його і вершники його.

24. І в ранкову сторожу поглянув Сущий на єгипетський табір у стовпі огня й й привів у замішання єгипетський табір

25. І поскидав колеса з колесниць його, так що вони йому було тяжко ходити. І єгиптяни сказали: побіжимо від ізраїльтян, бо Сущий воює за них з Єгиптом!.

26. І сказав Сущий до Мойсея: Простягни руку твою на море, і нехай вернеться вода на єгиптян, на їхні колесниці й на комонників їхніх.

27. І простяг Мойсей руку свою на море, і до ранку вода повернулася на своє місце; а Єгиптяни бігли назустріч [воді]. І кинув Сущий єгиптян у середину моря.

28. І вода повернулася і покрила колісниці і вершників усього війська фараонового, що ввійшли за ними в море; не залишилося жодного з них.

29. А сини Ізраїлеві пройшли по суші серед моря: води [були] їм ??стіною праворуч і [стіною] по ліву сторону.

30. І визволив Сущий того дня Ізраїля з єгипетської руки, та побачили [сини] Ізраїль мертвих єгиптян на березі моря.

31. І побачив Ізраїль сильну руку, яку виявив Сущий у Єгипті, і став боятися той народ Сущого і повірив Сущому і Мойсея, раба Його.

ЗМІСТ

8125. У цьому розділі, у внутрішньому сенсі, йдеться про першій спокусі належать до духовної Церкви, про проведення їх через середу пекла і про захист їх тоді Господом. У розділі також йдеться про занурення тих, які перебували в вірі, окремою від милосердя, в пекло, де переважають хибності, що відбуваються від зла. Належать до духовної Церкви прообразовано синами Ізраїля, а перебувають у вірі, окремою від милосердя, єгиптянами. Перша спокуса описано наріканням синів Ізраїлевих, коли вони побачили військо Фараона. Пекло означається "Червоним морем", через яке число синів Ізраїлевих було проведено в безпеці, і в якому були потоплені Єгиптяни. Хибності, що відбуваються від зла розуміються під водами, які їх накрили.

 Вчення про милосердя |  ВНУТРІШНІЙ СЕНС 1 сторінка


 ВНУТРІШНІЙ СЕНС 3 сторінка |  ВНУТРІШНІЙ СЕНС 4 сторінка |  ВНУТРІШНІЙ СЕНС 5 сторінка |  ВНУТРІШНІЙ СЕНС 6 сторінка |  ВНУТРІШНІЙ СЕНС 7 сторінка |  ВНУТРІШНІЙ СЕНС 8 сторінка |  Вчення про милосердя. |  ПІД ЧАС ВИХОДУ 13 |  Вірші 1, 2] І сказав Сущий Мойсеєві, кажучи: Посвяти Мені кожного перворідного, що розкриває всяку утробу серед Ізраїлевих синів, серед людини й серед худоби, [тому що] Мене воно. |  Вірш 19] А Мойсей забрав із собою кості Йосипа, бо [Йосип] клятвою закляв синів Ізраїлевих, сказавши: відвідає вас Бог, і ви винесете з собою кості мої звідси. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати