На головну

БУТТЯ 4: 1-26

1.  А) Буття науки
  2.  Квиток №32. Операції над подіями (додавання, множення, різниця). Протилежне подія. Несумісні події.
  3.  БУТТЯ 10: 1-32
  4.  БУТТЯ 11: 1-32
  5.  БУТТЯ 12: 1-20
  6.  БУТТЯ 13: 1-18
  7.  БУТТЯ 14: 1-24

1. Людина пізнав Єву, дружину свою; і вона зачала, і породила Каїна, і сказала: Набула чоловіка, Того, Хто.

2. А далі вона породила брата йому Авеля. І був Авель пастух отари, а Каїн був рільник.

3. сталось по деякім часі, Каїн приніс від плодів землі дар Сущому,

4. І Авель також приніс від своїх перворідних з отари та від їхнього лою. І зглянувся Господь на Авеля й на жертву його,

5. А на Каїна й на жертву його НЕ зглянувся. Каїн запалився гнівом, і обличчя його похилилось.

6. І сказав Сущий Каїнові: Чого ти запалився гнівом? і чого похилилось обличчя твоє?

7. Якщо ти добре робитимеш, то підіймеш обличчя своє а коли недобре, то в дверях гріх підстерігає І до тебе його пожадання, а ти мусиш над ним.

8. І говорив Каїн з Авелем, братом своїм. І коли вони були в полі, повстав Каїн на Авеля, брата свого, і вбив його.

9. І сказав Сущий Каїнові: Де Авель, брат твій? Він сказав: не знаю; хіба я сторож братові моєму?

10. І сказав: що ти зробив? голос крові брата твого кличе до мене з землі;

11. І тепер ти проклятий від землі, що розкрила уста свої, щоб прийняти кров брата твого від руки твоєї;

12. Коли будеш ти порати землю, вона більше не дасть тобі сили своєї для тебе; ти будеш блукачем і втікачем на землі.

13. І сказав Каїн Сущому: зло моє надто велике, щоб воно могло бути видалено;

14. Ось, Ти вигнав мене сьогодні з лиця землі, і від лиця твого мушу ховатись і втікачем і волоцюгою на землі; і всякий, хто мене знайде - вб'є мене.

15. І сказав йому Сущий: Через те кожен, хто вб'є Каїна, семикратно всемеро. І наклав Сущий на Каїна знак, щоб ніхто, знайшов його, не вбив його.

16. І пішов Каїн від імені Сущого і жив в країні Нод, на схід від Едему.

17. І Каїн пізнав свою жінку; і вона зачала і народила Еноха. І збудував він місто, і назвав місто як ім'я свого сина: Енох.

18. У Еноха народився Ірад; Ірад народив Мехуяїла; Мехуяїл породив Метушалаха; Мафусал Ламеха породив.

19. І взяв собі Ламех дві жінки, ім'я одній Ада, а ймення другій Цілла.

20. І породила Ада Явала він був батьком живуть в наметах і мають череду.

21. А ймення брата його Іувал: він був батьком всіх граючих на арфі та органі.

22. Цилла також народила Тувалкаіна, який був учителем усіх ремісників по міді та залізу. І сестра Тувалкаіна Ноема.

23. І промовив Ламех до жінок своїх: Адо й Цілло послухайте ви мого голосу; дружини Ламехові! послухайте слів моїх! я вбив людину в рану мені і мале дитя в виразку мені;

24. Якщо пімщений, то за Ламеха в сімдесят разів всемеро.

25. І пізнав чоловік ще дружину свою, і вона народила сина, і назвала ім'я йому: Сиф, бо, [говорила вона], Бог дав мені інше насіння за Авеля, що забив його Каїн.

26. У Сифа також народився син, і він назвав ім'я йому: Енош Тоді зачали були призивати ім'я Того, Хто.

ЗМІСТ

324. Тут йдеться про окремі доктринах Церкви, або про єресях; потім про виникнення нової Церкви, названої "Еноса".

325. Найдавніша Церква мала через любов віру в Господа; але в ній з'явилися люди, які відділили віру від любові. Вчення віри, відокремленої від любові, було названо "Каїном"; а милосердя, яке є любов'ю до ближнього, було названо "Авелем" (вірші 1, 2).

326. Описано як то, так і інше богослужіння: віри, окремої від любові - дарами Каїна; милосердя - дарами Авеля, вірші 3, 4. Було прийнято богослужіння, що походить від милосердя, але не богослужіння, що походить від окремої віри (вірші 4, 5).

327. Стан перебували в окремій вірі стало злом. Це описано тим, що Каїн запалився гнівом, і його обличчя поникло (вірші 5, 6).

328. По милосердя впізнається якість віри; милосердя бажає бути з вірою, якщо віра не панує і не величається над милосердям (вірш 7).

329. Милосердя було угашена в тих, які відокремили віру і поставили її над милосердям. Це описано тим, що Каїн убив свого брата Авеля (вірші 8, 9).

330. угашения милосердя названо "голосом крові" (вірш 10); перекручене вчення - "прокляттям від землі" (вірш 11); брехня і зло, звідти відбуваються - "вигнанцем і волоцюгою на землі" (вірш 12). Оскільки вони відступили від Господа, то перебували в небезпеці вічної смерті (вірші 13, 14). Але так як згодом через віру мало бути насаджуючи милосердя, то було заборонено її порушувати, що виражено "знаком, покладеним на Каїна" (вірш 15). Видалення віри від колишнього положення позначено тим, що "Каїн оселився на сході від Едему" (вірш 16).

331. Поширення цієї єресі названо "Енохом" (вірш 17).

332. Єресі, що відбулися від цієї, також названі власними іменами. В останній з них, названої "Ламеха", не залишилося жодної віри (вірш 18).

333. Тоді виникла нова Церква, яка позначена "Адою і ціллю" і описана їх синами "Іовалом", Іувалом "і" Тувалкаіном "; небесні властивості Церкви представлені" Іовалом ", духовні -" Іувалом ", а природні -" Тувалкаіном "( вірші 19-22).

334. Описується виникнення цієї Церкви, коли все, що відбувається від віри і від милосердя було угашена, і коли було потоптане то, що було забороненим (вірші 23, 24).

335. Дається короткий виклад усього: після того, як окрема віри, позначена "Каїном", погасила милосердя, Господом була дарована нова віра, через яку було насаджуючи милосердя. Ця віра названа "Сіфом" (вірш 25).

336. Милосердя, насаджене через віру, названо "Еноса", або іншим "людиною", таку назву має цієї Церкви (вірш 26).

Про ПРИРОДІ ЖИТТЯ ДУШІ АБО ДУХУ |  Внутрішній сенс 1 сторінка

внутрішній сенс |  І ПРО ВСТУП ЙОГО В ЖИТТЯ ВІЧНЕ |  І ПРО ВСТУП ЙОГО В ЖИТТЯ ВІЧНЕ |  БУТТЯ 3: 1-13 |  внутрішній сенс |  БУТТЯ 3: 14-19 |  внутрішній сенс |  БУТТЯ 3: 20-24 |  внутрішній сенс |  ПРО ВСТУП ЛЮДИНИ В ЖИТТЯ ВІЧНЕ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати