На головну

Системи охорони здоров'я в Російській Федерації.

1.  A) Міністерства культури Російської Федерації
  2.  A) Федеральна служба по нагляду у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку (Росздравнадзор)
  3.  A) Добре організовані системи
  4.  ART-підсистеми
  5.  B) Погано організовані (або дифузні) системи
  6.  B) Шляхом вирішення системи рівнянь імовірнісного рівноваги
  7.  D) установам і підприємствам кримінально-виконавчої системи, організаціям інвалідів

Система медичного права -це єдність правових норм, що регулюють суспільні відносини, що виникають з приводу охорони здоров'я громадян та медичної діяльності, а так само суспільні відносини в процесі функціонування і розвитку сфери охорони здоров'я та їх науково обгрунтоване впорядкування по правових інститутах.

Система медичного права включає в себе дві частини:Загальну і Особливу.

Загальна частина містить норми, що визначають завдання, функції, предмет регулювання установ охорони відносин, принципи медичного права, суб'єкти та їх правовий статус, джерела медичного права та т. д.

особлива частина встановлює конкретний зміст цих суспільних відносин, що входять в предмет правового регулювання, і диференційована залежно від видів цих відносин з правових інститутів.

завдання

1. немає. вони мають право тільки зіставити формулювання діагнозу, отриманого в результаті обстеження в медичному закладі за направленням призовної комісії, з формулюванням діагнозу з Розкладу хвороб. І потім визначити категорію придатності до військової служби. Самостійно ставити діагноз вони не мають права.

2. підсумковий висновок про придатність громадянина до військової служби дає лікар, керівний роботою по медичному огляду громадян, які підлягають призову на військову службу,

3. Відповідно до п. 16 Положення про ВВЕ, «персональний склад лікарів-фахівців, що залучаються для проведення медичного огляду громадян при первісній постановці на військовий облік, затверджується головами відповідних комісій

Поняття і види джерел права. |  Поняття, структура і функції правосвідомості

Дача хабара. Отримання. |  структура правовідносини |  Стаття 118. Заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю з необережності |  Публічне і приватне права. |  Стаття 48. Встановлення походження дитини |  Стаття 19. Право на медичну допомогу |  Поняття та ознаки норм права, їх види. Структура норм права. |  Терміни позовної давності (поняття, види, наслідки закінчення). Вимоги, на які позовна давність не поширюється. |  Поняття і елементи механізму правового регулювання. |  Поняття та ознаки нормативно-правових актів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати