Головна

Поняття Світоглядні., Його структура та основні ф-ії

  1.  Amp; 20. Сутність і основні риси НЕПу.
  2.  Corpus Areopagiticum. Склад, значення для східного і західного богослов'я, проблема авторства. Поняття про божественне походження, про зло, про молитву.
  3.  Cегментація ринку. Основні завдання. Критерії сегментації на В2С ринку.
  4.  Сільські вpачебний ділянку. Сільські дільнична лікарня. Основні завдання.
  5.  Event як ресурс PR-кампанії: поняття та класифікація.
  6.  I Поняття про енергію
  7.  I-d діаграма вологого повітря, її структура. Характерні випадки зміни стану повітря і їх зображення на I-d діаграмі.

Світ-е - сов-ть поглядів, принципів, переконань, ідеалів, оцінок, опр-х розуміння світу ч-м і свого місця в ньому і виступ. в кач-ве орієнтирів і регуляторів його поведінки. У його склад входять обобщ. знання: як повсякденні життєво-практич., так і професі., наукові. В м-і осмислюється весь уклад ч-й життя, виражений. визна-е системи цінностей, шикуються "образи" минулого. і буд., получ. схвалити. або осужд. разл. способи життя, поведінки.

Переконання грають ім. роль в м-і, це знання, перетворені в віру, на основі кіт. ч-к здійснення. свою деят-ть. Вони явл-ся перехідною ланкою від знань до практики.

Дух. освоєння світу можливо як шляхом ісп-я органів почуттів за допомогою образів і уявлень, так і шляхом ісп-я знань, наукових понять. Виходячи з 2-х сущ-х шляхів освоєння світу можна виділити 2-а рівня світ-я:

1) міроощущеіе - Емоційно-образне сприйняття світу;

2) світорозуміння - Логіко-розумова щабель м-я, на кіт. ч-к оперує поняттями, почуттями, відчуттями.

У структурі світогляду виділяють: 1) Потреби 2) Інтереси 3) Знання 4) Цінності 5) Ідеї 6) Ідеали 7) психологічні установки 8) Принципи 9) Переконання

У структурі світогляду виділяють наступні підсистеми: 1) пізнавально-розвивальний включає попер. происхожд., будови та законах розвитку міра2) ціннісна-складається з елементів виражають значущість явищ і действітельності3) Поведінкова-вона охоплює сукупність препісуемих людині норм, правил, стандартів поведінки.

Функції філософії:

1) Світоглядна-дає картину світу в цілому, об'єднує дані наук, мистецтв і практик.

2) Методологічна-обґрунтовує шляхи і засоби

 Формування інститутів шлюбно-сімейного права в Радянській державі: загальна характеристика. |  Філософія: визначення, виникнення розвиток.


 Основні передумови виникнення. |  Основні Розділи Філософського Знання. |  Філософія Стародавньої Індії. |  Древнекитайская філософія: конфуціанство і даосизм |  Рання (Досократівська) грецька школа |  Філософія Сократа. Атомистическое вчення Демокріта. |  Філософські системи Платона і Аристотеля. |  Специфіка і коло проблем філософії епохи Відродження: гуманізм, натурфілософія, пантеїзм, соціально-політична думка. |  Проблема наукового пізнання в Філософії Нового Часу. Раціоналізм і емпіризм. |  Англійська емпіризм 17-18 вв (Бекон, Локк, Берклі, Юм) |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати