Головна

Участь прокурора в розгляді справ судами.

1.  Amp; 8. Участь Росії в першій світовій війні 1914-1918гг.
  2.  А) Реакції, що відбуваються за участю атома водню гідроксильної групи.
  3.  Адзор прокурора за виконанням законів (предмет і повноважень).
  4.  Апеляційне подання прокурора і порядок його розгляду.
  5.  Апеляційне подання прокурора і порядок його розгляду.
  6.  Б) Реакції, що відбуваються за участю гідроксильної групи
  7.  Б. 22. 1. Участь у цивільному обороті Російської Федерації, суб'єктів Російської Федерації і муніципальних утворень, особливості їх відповідальності

Учас-нення держ. звинувативши-ля обов'язково в суд. розгляді уг. справ пуб. і част.-пуб. звинувачення.

Держ. звинувачення м. підтримувати кілька пр-рів. Якщо в ході суду. разб-ва виявиться, ч. неможливість подальшої участі пр-ра, то він м.б. замінений. Знову вступив в суд. розгляд пр-ру суд предастав-ет час для ознайомлення з матеріалами уг. справи і підготовки до уч-тію до суду. разб-ве. Заміна пр-ра не тягне за собою повторення дій, кіт. на той час були здійснені в ході суд. Рабірій-ва. За хід-ву пр-ра суд м. Повторити допити св-лей, потер-х, експертів або інші суд. дії.

Держ. обв-ль представ. док-ва і участ-ет в їх досл-й, викладає суду свою думку по суті обвинувачення, а також по ін. пи., що виникають в ході суд. разбир-ва, висловлює суду пропозиції про застосування уг.з-на і призначення підсудному покарання.

Пр-р пред'являє або підтримує пред'явлений. по уг. справі гр. позов, якщо цього вимагає охорона ін. гр-н, заг-х або гос-х інтересів.

Якщо в ході суду. разб-ра держ. обв. призведе до переконання, що представ-е док-ва не підтверджують звинуватили-е, то він відмовляється від звинуватили-я і викладає суду мотиви. Повний або част. відмова від звинуватили-я тягне прекращ. уг. справи або уг. переслідують. або в соот-щей частини. М. до видалення в совещ. кімнату змінити обв-е в сторону пом'якшення:

1. викл. з юр. кваліфікації діяння ознак переступив-я, отяго-чих покарання.

2. викл-е з обвинувачення посилання на будь-яку норму КК, якщо діяння підсудний. перед-ся ін. нормою КК, порушення кіт. ставилося йому в обв. закл. або обв.акте.

3.перекваліф-я діяння в соот-вії з нормою КК, передбачає на-щей більш м'яке покарання.

Перегляд опр-я або пост-я суду про Прека. уг.дела з огляду на відмову держ. обв. від обвинувачення допускається лише при наявності нових або нововиявлених обставин.

Прек-щення уг. справи з огляду на відмову від обв., зміна обв-я не перешкоджає подальшому пред'явлення і розглянути-ю гр. позову в гр. суд.проіз-ве.

Координація діяльності правоохоронних органів по боротьбі зі злочинністю. |  Участь прокурора в суді присяжних

Повноваження прокурора, їх межі при здійсненні нагляду за виконанням закону органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність. |  Сутність, завдання і межі прокурорського нагляду за виконанням законів органами дізнання і попереднього слідства. |  Прокурорський нагляд за законністю порушення кримінальних справ |  Прокурорський нагляд за законністю обрання запобіжного заходу. |  Стаття 162 КПК. Термін попереднього слідства |  Прокурорський нагляд за законністю і обгрунтованістю зупинення та припинення провадження у кримінальних справах. |  Повноваження прокурора при затвердженні обвинувального акта. |  Пр-кий нагляд за викон. з-в адм-ми місць тримання затриманих. |  Пр-кий нагляд за викон. з-в адм-ми місць утримання заключ. під вартою. |  Прокурорський нагляд за виконанням законів адміністраціями місць тримання затриманих і його особливості. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати