Головна

Сутність, завдання і межі прокурорського нагляду за виконанням законів органами дізнання і попереднього слідства.

1.  Amp; 1. Предмет і завдання курсу історія. У чому сутність історичного знання?
  2.  Amp; 18. Суспільно-політична криза 1921 року і його наслідки.
  3.  Amp; 22. Колективізація сільського господарства та її наслідки.
  4.  Amp; 41. Скасування кріпосного права в Росії: причини, шляхи здійснення та наслідки.
  5.  Amp; 7. Прийняття християнства в Київській Русі: причини і наслідки.
  6.  C) можливо, деякі завдання вирішить швидше одноядерного
  7.  CNews: Які завдання дозволяє вирішувати ІТ промисловим підприємствам?

Пр-ра РФ - Єдина ФЕД-я централізована система орг-в, осущ-их від імені РФ нагляд за дотриманням Конст. РФ і виконанням з-в, дію-х на територі. РФ.

З метою забезпечення верх-ва з-на, єдності і зміцнення закон-ти, захисту прав і свободи чол. і гр0-на, а також охоронюваних з-м інтерес. т-ва і д-ви прокуратура РФ осущ-ет: нагляд за викон. з-в орг-ми, осущ-ми дізнання.

предмет:нагляд за процес-ної деят-ма орг. дізнання.

Завдання нагляду закл-ся в тому, щоб:

- Прест-е не залишилося нерозкритим;

- Особа, соверш-е прест-е, не уникло відповідь-ти, устан-ної з-м;

- Ніхто не піддавався незак-му і необосн-му привлеч-ю до уг. отв-ти;

-ніхто НЕ подвер-ся незак-му огранич-ю ін .;

- Дотримувалася встановлю-ая з-м процес перша форма (порядок возб-ия і розслідується-я уг. Справ, терміни їх розслідують-я, права уч-ков уг. Судопр-ва і т.п.);

- При розслідує-ії прест-ий неухильно дотримувалися треб-ия з-на про всебічне, повне і об'єктивне дослідні-ії всіх обст-в справи, виявлялися як викривають, так і виправдовують обвинуваченого, а також зморені. і смягч. його відп-ть обст-ва;

- Виявлялися причини соверш-я прест-ий і спосіб-щие їм ум-я, приним-сь заходи до їх устран-ю.

Пр-р- Долж.л., уповноважена в межах наданої компетенції осущ-ть від імені РФ уг-е переслідування, а також нагляд за процес-й деят-ма орг. дізнання і орг. попер. слід вія.

повноваження:

1. перевіряти викон-е вимог ФЗ «Про прийом, рег-ції, авторизований-і повідомлень про злочин»

2. давати згоду дізнавачу на возб. уг. справи. Ст.146 УПК- пост-е дізнавача про віз. уг.дела не пізніше доби направити пр-ру.

3.давать згоду дознователю на возб. перед судом хід-ва про зрад-і або скасування запобіжного заходу або її обрання.

4.разрешает відводи, заявлені ніжестоящ-му пр-ру. (Принцип централізації)

Пр-ра РФ - Єдина ФЕД-я централізована система орг-в, осущ-их від імені РФ нагляд за дотриманням Конст. РФ і виконанням з-в, дію-х на територі. РФ.

З метою забезпечення верх-ва з-на, єдності і зміцнення закон-ти, захисту прав і свободи чол. і гр0-на, а також охоронюваних з-м інтерес. т-ва і д-ви прокуратура РФ осущ-ет: нагляд за викон. з-в орг-ми, осущ-ми предвар-е наслідок.

предмет:нагляд за процес-ної деят-ма орг. дізнання.

Завдання нагляду закл-ся в тому, щоб:

- Прест-е не залишилося нерозкритим;

- Особа, соверш-е прест-е, не уникло відповідь-ти, устан-ної законом;

- Ніхто не піддавався незак-му і необосн-му привлеч-ю до уг. отв-ти;

- Ніхто не піддавався незак-му огранич-ю прав;

- Дотримувалася встановлю-ая законом процес перша форма (порядок возб-ия і розслідується-я уг. Справ, терміни їх розслідують-я, права уч-ков уг. Судопр-ва і т.п.);

- При розслідує-ії прест-ий неухильно дотримувалися треб-ия закону про всебічне, повне й об'єктивне дослідні-ії всіх обст-в справи, виявлялися як викривають, так і виправдовують обвинуваченого, а також зморені. і смягч. його відп-ть обст-ва;

- Виявлялися причини соверш-я прест-ий і спосіб-щие їм ум-я, приним-сь заходи до їх устран-ю.

Предвар. слід. вироб-ся за місцем соверш. діяння. У разі якщо слідів. встановить, ч. справа йому не підслідно передає пр-ру для опр-я підслідності. При з'єднанні в одному вироб-ве уг. справ, підслідних різним орг. предвар-го розслідування, підслідність опр-я пр-ром. Якщо злочини здійснені в різних місцях, то за рішенням пр-ра уг. справа розслідується за місцем скоєння більшості злочинів або найбільш тяжкого з них. З'єднання уг. справ проводиться на підставі Постав-я пр-ра. Виділення уг. справи вироб-ся на підставі Постав-я пр-ра, слідчого.

Передуватиме е рассле-е починається з моменту викличу-я уг. справи, про що слідчий, виносить відповід-ний пост-е, кіт. д.б.н. погоджено з пр-ром. Рішення про произове предвар-го слідства слідчою групою приймає пр-р по ход-ву поч. след-го відділу, а по уг. справах, розслідуваних слідчими прокуратури, - за власною ініціативою. Термін пред-го слідства не м. Перевищувати 2 міс. з дня возб. уг. справи. Термін м.б. продовжений до 6 міс. пр-м району, гір. У справах особливої ??складність. М. б. продовжений пр-м суб'єкта РФ до 12 міс. в викл. випадках м.б. продовжений Ген. пр-ром. Пр-р має право сам затримати особу за підозрою в соверш. преступ. (Ст.91 КПК). Закл. під варту обирається в суд. порядку за покараний. На термін понад 2-х років. Відносно: БОМЖ, особа не встановлена, подозре. порушена запобіжний захід, переховується від слідства. возб. хід-во згоди пр-ра перед судом.

Повноваження прокурора, їх межі при здійсненні нагляду за виконанням закону органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність. |  Прокурорський нагляд за законністю порушення кримінальних справ

Пр-ра РФ-єдина ФЕД-я централізована система орг-в, осущ-их від імені РФ нагляд за дотриманням Конст. РФ і виконанням з-в, дію-х на територі. РФ. |  Повноваження прокурора щодо усунення фактів порушення закону. |  По колу осіб |  Протест прокурора на що суперечить закону правової акт. |  Подання прокурора про усунення порушень закону. |  Постанова про порушення провадження про адміністративне правопорушення. |  Розгляд в прокуратурі звернень громадян. |  Прокурорський нагляд за додержанням прав і свобод людини і громадянина (сутність, предмет, завдання). |  Сутність, завдання і межі прокурорського нагляду за виконанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність. |  Прокурорський нагляд за законністю обрання запобіжного заходу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати