Головна

Кти міжнародних організацій як джерело Њ-Я види і особливість применениЯ

1.  B] Після застосування до списку в електронній таблиці ABCD1студентматематикаинформатикафизика2А3333Б4344В3545Г4336Д3447Е555расширенного фільтра
  2.  HRDI. Формати файлів. області застосування.
  3.  II. Аналіз основних груп джерел вивчення теми.
  4.  V. Метод застосування банку даних про вартість раніше побудованих або запроектованих об'єктів
  5.  V. Судові джерела КП.
  6.  X. Правила застосування знаків відповідності
  7.  А) аналіз політики, виявлення її внутрішніх протиріч, конфліктів як джерела її саморуху, рушійної сили політичних змін;

'Татусями актів міжнародних міжурядових організацій определЯетсЯ їх статутами. , Межах своєї компетенції органи цих організацій беруть, як правило, акти-рекомендації або акти правозастосовчого характеру. 'Ак, згідно зі ст. 10, 11, 13 "става ЋЋЌ ѓенеральнаЯ ЂссамблеЯ уповноважена" робити рекомендацій ", а згідно зі ст. 25 члени ЋЋЌ підкорятися рішенню 'овет Ѓезопасності, але самі ці рішення пов'язане з його правозастосовчої діяльності.

, Останнім часом відзначається істотне розширення форм участі міжнародних організацій у міжнародному нормотворчості. , ЊЏ отримав активне поширення новий метод созданиЯ норм - шляхом прийняття актів міжнародних органів і організацій. Ќужно сказати, що юридична сила актів органів міжнародних організацій определЯетсЯ їх установчими документами. 'Огласно статутам більшості міжнародних організацій, решениЯ їх органів має рекомендаційний характер. Ћднако можна виділити дві групи актів, що містять норми ЊЏ. , Їх числі: а) резолюції, встановлює обов'язкові для органів цієї організації правила (регламенти органів, резолюції про формування бюджету організації, норми, що регулюють порядок функціонування цієї організації, і ін.). б) Акти, які набувають юридично обов'язкового в силу норм міжнародних договорів (Регламенти і директиви ... вропейской Љоміссіі, 'овет ...', стандарти € ЉЂЋ, € ЊЋ і ін.) І / або внутрішньодержавного законодавства.

ђешеніЯ міжнародних організацій, що виражають узгоджені позиції держав, можуть з'явитися відправним моментом для утворення звичаю. ... Слі міжнародна організація має повноваження на прийняття юридично обов'язкових для держав-членів ЌЏЂ, то в її рішенні можуть містити норми, що регулюють відносини суб'єктів. Њеждународно-правові акти обов'язкового характеру (рішення, постанови) можуть приймати багато спеціалізовані міжурядові організації: міжнародний валютний фонд, міжнародний банк реконструкції і развитиЯ,, 'О, Всесвітня організація цивільної авіації.
 ћрідіческаЯ обов'язково правил поведінки, вироблених організацією базується на статутах міжнародних організацій Р міжнародних угод особливого роду. ЏодпісиваЯ статут міжнародної організації, держава приймає на себе зобов'язання виконувати в майбутньому її решениЯ, винесені з питань, що входять в компетенцію цієї організації в тому числі і з питань регламентації поведінки приватних осіб з цієї держави.

, Іди:

1) Тверді норми (ст.3 ... вропейской конвенції Р заборона тортур)

2) м'який норми (правила реалізовані в резолюції міжнародної організації Р про необхідність обміну правовою інформацією) should замість shall (можуть замість повинен)

Бича міжнародного комерційного обороту поняття, особливості применениЯ |  УдебнаЯ практика національних і міжнародних судів як джерело Њ-Я

ОнЯтіе і предмет Њ-Я. Њесто і роль Њ-Я в юридичній системі. |  Оотношеніе Њ-Я з національним правом і міжнародним публічним правом |  Етод регулювання в Њ-Я поняття, особливості применениЯ |  НіфікаціЯ і гармонізації в Њ-Я. Њеждународние організації, які беруть участь в процесі созданиЯ норм Њ-Я, їх узагальненні та кодифікації. |  Сторі развитиЯ зарубіжної доктрини Њ-Я. 'Овременного доктрини Њ-Я |  Сторі развитиЯ російської доктрини Њ-Я |  Бщепрізнанние принципи міжнародного права як джерело Њ-Я |  Іжнародний договір як джерело Њ-Я види, механізм применениЯ |  Іжнародний звичай як джерело Њ-Я поняття, механізм применениЯ |  Егосударственние регулятор Њ-Я доктрина, норми soft law, lex merсatoria, субправо. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати