На головну

Розбій, тобто напад з метою розкрадання чужого майна, вчинене із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров'я, або з погрозою застосування такого насильства.

1.  B] Після застосування до списку в електронній таблиці ABCD1студентматематикаинформатикафизика2А3333Б4344В3545Г4336Д3447Е555расширенного фільтра
  2.  Frac12; Принц Том 4 Глава 4: Найважливіший питання в житті Пельмешки.
  3.  HRDI. Формати файлів. Області застосування.
  4.  I доза - одразу після народження; II доза - через 1-2 міс; III доза - до кінця 1-го року життя.
  5.  Uuml; Бюджетний кодекс РФ, Стаття 42. Доходи від використання майна, що перебуває у державній або муніципальній власності.
  6.  V. Метод застосування банку даних про вартість раніше побудованих або запроектованих об'єктів
  7.  V3: Перебудова соціально-політичному житті держави і її наслідки.

відноситься до двуоб'ектним злочинів - Основним об'єктом є право власності, а додатковим - здоров'я людини.

Об'єктивна сторона включає напад з метою розкрадання чужого майна, вчинене із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров'я, або з погрозою застосування такого насильства. Розбій відноситься до усіченим складам злочину і вважається закінченим з моменту нападу.

Під насильством, небезпечним для життя чи здоров'я, слід розуміти таке насильство, яке спричинило заподіяння тяжкого і середньої тяжкості шкоди здоров'ю потерпілого, а також заподіяння легкої шкоди здоров'ю, що викликало короткочасний розлад здоров'я або незначну стійку втрату загальної працездатності.

як розбій слід кваліфікувати напад з метою заволодіння майном, вчинене із застосуванням насильства, небезпечного для життя чи здоров'я, яке хоча і не заподіяло шкоду здоров'ю потерпілого, проте в момент застосування створювало реальну небезпеку для його життя чи здоров'я. Застосування насильства при розбійному нападі, в результаті якого потерпілому умисно заподіяно легкий або середньої тяжкості шкоди здоров'ю, охоплюється складом розбою і додаткової кваліфікації не потребує.

При кваліфікації дій винного як скоєних із застосуванням зброї слід відповідно до Федерального закону від 13 листопада 1996 «Про зброю» і на підставі експертного висновку встановлювати, чи є застосований при нападі предмет зброєю, призначеним для ураження живої або іншої мети. При наявності до того підстав, передбачених Законом, дії такої особи повинні додатково кваліфікуватися за ст. 222 КК РФ.

Під предметами, що використовуються в якості зброї, Слід розуміти предмети, якими потерпілому могли бути заподіяні тілесні ушкодження, небезпечні для життя або здоров'я (складаний або кухонний ніж, бритва, ломик, кийок, сокира, ракетниця і т. П.), А також предмети, призначені для тимчасового ураження цілі ( наприклад, механічні розпилювачі, аерозольні та інші пристрої, споряджені сльозоточивими і дратівливими речовинами).

Якщо особа лише демонструвало зброю або загрожувало завідомо непридатним або незарядженим зброєю або імітацією зброї, наприклад макетом пістолета, іграшковим кинджалом і т. П., Не маючи наміру використовувати ці предмети для заподіяння тілесних ушкоджень, небезпечних для життя чи здоров'я, його дії (за відсутності інших обтяжуючих обставин) з урахуванням конкретних обставин справи слід кваліфікувати як розбій.

У випадках, коли з метою розкрадання чужого майна в організм потерпілого проти його волі або шляхом обману введено небезпечне для життя чи здоров'я сильнодіючий, отруйна чи притуплювала речовина з метою приведення потерпілого в безпорадний стан, вчинене має кваліфікуватися як розбій. Якщо з тією ж метою в організм потерпілого введено речовина, що не представляє небезпеки для життя або здоров'я, скоєне слід кваліфікувати залежно від наслідків як грабіж, поєднаний з насильством.

суб'єктивна сторона - Прямий умисел і наявність корисливої ??мети.

Суб'єктивні ознаки. |  Суб'єкт злочину - осудна фізична особа, яка досягла 14-річного віку.

статеві зносини |  Невиплата заробітної плати, пенсій, стипендій, допомог та інших виплат (ст. 145.1) |  Втягнення неповнолітніх у вчинення антигромадських дій (ст. 151 КК). |  Розголошення таємниці усиновлення (удочеріння) (ст. 155) |  Питання. Поняття розкрадання. |  Об'єктивні та суб'єктивні ознаки крадіжки |  Суб'єктивна і об'єктивна сторони шахрайства |  Питання. Привласнення або розтрата, тобто розкрадання чужого майна, довіреного винному. |  Об'єктивні ознаки грабежу |  Склад вимогательствасконструірован як формальний |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати