Головна

Категорії стандартів, характеристика ССБТ

Існують 4 категорії стандартів: ГОСТ, ОСТ, РСТ, СТП

Стандарти ГОСТ ССБТ діють з 1972 р, мають 5 підсистем:

0 - організаційно-методичні положення (терміни, узгодження, принципи)

1 вимоги і норми за видами небезпечних і шкідливих виробничих факторів; методи контролю

2 - тебования безпеки до обладнання, методи контролю виконання вимог безпеки

3 - тебования безпеки до виробничих процесів, методи контролю виконання вимог безпеки

4 - вимоги до засобів захисту, методи контролю і оцінки засобів захисту

5 - запасний.

62 Управління ВІД: рівні, види, хто проводить

Управління ВІД Здійснюється відповідно до федер. законом «Про основи охорони праці» на рівнях:

- Держав-й, - відомчий, - громадський і службою підприємства. Форми контролю:

а) цільові перевірки (все обладнання підприємства за певною ознакою)

б) комплексні перевірки (стан ВІД цеху).

Государстаенний нагляд проводять:

- Відповідне Міністерство силами держав-х інспекцій праці та їх органів

- Федеральна служба з захисту прав споживачів

- Федеральна служба з екологічного, технічного і атомного нагляду

- МНС (державний пожежний нагляд)

- Прокуратура (прокурорський нагляд)

Відомчий контроль передбачає цільові і комплексні перевірки головних спеціалістів міністерств і органів територіальних управ-й.

Контроль служби ВІД підприємства здійснюється комплексними і цільовими перевірками, а також щоденним наглядом за станом ВІД в підрозділах пр-я; крім того проводиться оперативний адміністративно громадський (триступеневий) контроль:

1 ст .: майстер і заг-й інспектор проф. орг-ії зміни щозміни перед початком роботи із записом в журнал

2 ст .: поч. цеху і старший заг-й інспектор проф. орг-ії цеху щотижня (журнал: мер-я, відп-й, термін)

3 ст .: директор (заступники), представництва чи профкому пред-я, від. ВІД підприємс-я щомісяця з оформленням наказу.

63 Нагляд за ВІД: види, хто уповноважений, зміст 3х ступеневої адміністративно-громадського контролю

Государстаенний нагляд проводять:

- Відповідне Міністерство силами держав-х інспекцій праці та їх органів

- Федеральна служба з захисту прав споживачів

- Федеральна служба з екологічного, технічного і атомного нагляду

- МНС (державний пожежний нагляд)

- Прокуратура (прокурорський нагляд)

Відомчий контроль передбачає цільові і комплексні перевірки головних спеціалістів міністерств і органів територіальних управ-й.

Контроль служби ВІД підприємства здійснюється комплексними і цільовими перевірками, а також щоденним наглядом за станом ВІД в підрозділах пр-я; крім того проводиться оперативний адміністративно громадський (триступеневий) контроль:

1 ст .: майстер і заг-й інспектор проф. орг-ії зміни щозміни перед початком роботи із записом в журнал

2 ст .: поч. цеху і старший заг-й інспектор проф. орг-ії цеху щотижня (журнал: мер-я, відп-й, термін)

3 ст .: директор (заступники), представництва чи профкому пред-я, від. ВІД підприємс-я щомісяця з оформленням наказу.

 Промислові відходи, методи знешкодження, полігони для твердих відходів |  Основні завдання адміністрації по ВІД


 таксономії НЕБЕЗПЕК |  Закон Вебера - Фехнера |  Шляхи зниження втоми |  ПРОБЛЕМИ ВІДНОСИНИ ЛЮДИНИ І ОС |  Екологічні фактори, закон толераетності |  Локальні забруднення атмосфери (Уральський регіон) |  Устаткування для очищення повітря, що викидається |  Вибір чистих технологій і обладнання, ССЗ |  Моніторинг ОС, санітарно-токсичний моніторинг |  Основні споживачі і забруднювачі води |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати