Головна

Духовенство: Величаємо тя, / Хрестителю Спасів Іоане, / і шануємо вси // честния твоєї голови набуття.

1.  Духовенство: Величаємо тя, / Хрестителю Спасів Іоане, / і шануємо вси // честния твоєї голови усікновення.
  2.  Приспів: Святий Пророче, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, моли Бога за нас.
  3.  Приспів: Святий славний Пророче, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, моли Бога за нас.
  4.  Приспів: Святий славний Пророче, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, моли Бога за нас.
  5.  Приспів: Святий славний Пророче, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, моли Бога за нас.
  6.  Приспів: Святий славний Пророче, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана, моли Бога за нас.

Хор: Велічаем тя, / Хрестителю Спасів Іоане, / і шануємо вси // честния твоєї голови набуття.

Псалом обраний [1]:

Хор: Бспоруджений чоловік, що боїться Господа, / В заповедех Його восхощет зело. / Слава і багатство в будинку його. / И правда його перебуває вічно. / В пам'ять вічну буде праведник. / Праведнік яко фенікс розквітне, яко кедр, іже на Лівані, примножиться. / Возвеселітся праведник у Господі, і сподівається на Нього. / Се усно моїм не заборонив, Господи. / Ти розумів єси правду мою, і істину мою. / И Язик мій повчиться Своїй справедливості, весь день хвалі Твоїй. / Свет возсия справедливому і добрих серцем веселість. / Род безневинних!. / Славою і честю вінчав єси його. / Ядо Ти поблагословили праведника, Господи. / Ядо зброєю благовоління вінчав єси нас. / В ніхже відвідай нас Схід з висоти. / явить у темряві і тіні смертній що сидять .// Направіть ноги наша на шлях миру.

Хор: Велічаем тя, / Хрестителю Спасів Іоане, / і шануємо вси // честния твоєї голови набуття.

Тропарі недільні, глас 5:

Хор: Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх. /

Ангельскій собор здивувався, / дарма Тобі в мертвих вменівшася, / смертну ж, Спасе, фортеця разориша, / і з Собою Адама воздвигший, // і від пекла вся свобождша.

Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх. /

Почто світу з милостиво сльозами, / о учениці розчиняєте? / Блістаяйся у гробі ангел / мироносиць вещаше: / бачите ви труну і зрозумійте, // Спас бо воскрес із гробу.

Зїло рано мироносиці течах / до гробу Твоєму ридающія, / але предста до них ангел, і рече: / ридання час преста, не плач, // воскресіння ж апостолом рците.

Міроносіци дружини, з світи Який прийшов / до гробу Твого, Спасе, ридаху, / ангел же до них промовив, кажучи: / що з мертвими Живаго міркуєте? // Яко Бог бо воскрес із гробу.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу /

Поклонімся Отця, / і Його Синові, і Святому Духу, / Святій Трійці у єдиному істоту, з Серафими взиваючи: / Свят, свят, свят єси, Господи.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. /

Жізнодавца породила, / гріха, Діво, Адама позбавила єси, / радість же Єві в печалі місце подала єси; / занепалих ж від життя / к сей направ, // з Тобі що втілився Бог і Людина.

Аллілуіа, алилуя, алилуя, // слава Тобі, Боже. (Двічі)

Духовенство: Алилуя, алилуя, алилуя, // слава Тобі, Боже. (Одного разу)

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся. |  І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Слава Отцю і Сину і Святому Духу. |  Ієрей Мир всім. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати