Головна

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1.  І нині і повсякчас, і на віки віків.
  2.  І нині і повсякчас, і на віки віків.
  3.  І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4.  І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  5.  І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  6.  І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
  7.  І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Псалом 21:

Боже, Боже мій, прийди ми, Вскую залишив мя єси? Далеко від мого спасіння словеса гріхопадінь моїх. Боже мій, закличу під дні, і не почуєш, і вночі, і не в безумство мені. Ти ж у святому живеш, хвалити Ізраїлевого. На Тебе уповаша батьки наші, уповаша і позбавив єси я. До Тебе воззваша, і спасошася, на Тя уповаша, і не постидешася. Аз же єсмь черв'як, а не людина, приниження чоловіків і приниження людей. Вси бачачи ма поругаша ми ся, глаголаше устами, поківаша главою: упова на Господа, нехай визволить eго, нехай спасе eго, яко хощет eго. Бо Ти єси викидаючи ма з утроби, охорона моя від перс матері моєї. До Тебе прихильний єсмь від лона, від лона матері моєї Бог мій єси Ти. Та не отступиша від мене, бо скорбота поблизу, бо нема помогаяй ми. Оточили ма вгодовані мнози, молодики огрядними одержаша ма. Отверзоша на мя уста своя, яко лев восхіщаяй і ревучий. Яко вода ізліяхся, і разсипашася всі кості мої, бисть серце моє яко віск, таяй посеред черева мого. З США яко скудела фортеця моя, і язик мій лине гортані моєму, і в порох смерті звів мене єси. Яко оточили ма пси мнози, сонм лукавих одержаша ма, іскопаша руки мої і ноги мої. Ісчетоша всі кості мої, тії ж дивишся і презреша ма. Разделіша ризи моя собі, і про одягу моєї меташа жереб. Ти ж, Господи, чи не видали допомогу Твою від мене, на заступництво моє вислухай. Боронь від зброї душу мою, і з руки песіі самотню мою. Спаси мене від вуст Львова та від ріг едінорожь смирення моє. Повем ім'я Твоє братії моєї, посеред церкві заспіваю Тебе. Бояться Господа, прославляйте Його, все насіння Якова, яка прославила його, нехай боїться ж від Нього все насіння Ізраїля. Яко не погордив, нижче Негодова молитви ніщаго, нижче відверни лице Своє від мене, і егда взиваю до Нього, вислухав мене. Від Тебе похвала моя, в церкви великій прославляти Тебе, молитви моя воздам тих, хто боїться Його. Ядят УБОЗ і наситяться, і хвалитимуть Господа взискающіі Його, жива будуть серця їх на віки віків. Згадана і повернуться до Господа вси кінці землі, і поклоняться перед Ним вся Вітчизни мову. Яко Господнє Царство, і Він володіє мови. Їли і поклонилися вси сильні землі, перед Ним припадуть вси нізходящіі в землю, і душа моя Тому живе. І насіння моє попрацює Йому, сповістить Господеві рід прийдешній. І сповістять правду Його людем породила, яже сотвори Господь.

Псалом 22:

ГОспода пасе мене, і нічого ма позбавить. На місці злачне, тамо всели ма, на воді покійного вихованням ма. Душу мою зверни, настав мене на стежки правди імени заради Свого. Бо коли і піду посеред сіни смертної, що не боятимуся зла, бо Ти зі мною єси, жезл Твій і палиця Твоя, та ма утешіста. Приготував єси переді мною трапезу сопротив стужающим мені, Ти намастив елеом главу мою, і чаша Твоя упоявающі мене, бо я державна. І милість Твоя поженет ма по всі дні життя мого, і еже вселитися ми ся до Господнього в довготу дній.

Псалом 23:

Господня земля, і виконання її, вселенна і всі, що живуть на ній. Тієї на морях заснував ю є, і на річках приготував ю є. Хто зійде на гору Господню? і хто буде стояти на місці святому Його? Невинні рукама і чистий серцем, іже не прийнятті всує душу свою, і не клятих лестощів ближньому своєму. Цей прийме благословення від Господа, і милостиню від Бога, Спаса свого. Цей рід, що шукають Господа, шукають особі Бога Якова. Візьміть врата князи ваша, і візміть врата вічна, і ввійде Цар слави. Хто є цей Цар слави? Господь міцний і сильний, Господь сильний в бою. Візьміть врата князи ваша, і візміть врата вічна, і ввійде Цар слави. Хто є цей Цар слави? Господь сил, Тієї є Цар слави.

Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Духовенство: Величаємо тя, / Хрестителю Спасів Іоане, / і шануємо вси // честния твоєї голови набуття.

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся. |  І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Читець: І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. |  Слава Отцю і Сину і Святому Духу. |  Слава Отцю і Сину і Святому Духу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати