Головна

У вікні Server Explorer розгорніть елемент Data Connections і натисніть кнопку Add Connection.

У вікні Data Link Properties введіть або виберіть зі списку ім'я сервера. Наприклад, якщо Microsoft SQL Server встановлений на локальній машині, введіть наступне ім'я сервера local.

Введіть інформацію про підключення, якщо це необхідно у вашій конфігурації.

Виберіть базу даних. Наприклад, при підключенні до SQL Server Ви можете вказати Northwind.

5. Натисніть кнопку Test Connection для перевірки коректності параметрів підключення. Через кілька секунд повинно відобразитися наступне інформаційне повідомлення:

Test connection succeeded

Якщо в процесі перевірки з'єднання будуть виявлені помилки, перевірте коректність параметрів підключення.

6. Натисніть кнопку ОК.

Зверніть увагу, що нове підключення відображається у вікні Server Explorer як дочірній елемент в групі Data Connections.

7. Розгорніть створене підключення до бази даних.

Зверніть увагу, що у вікні Server Explorer відображається доступна таблиці, уявлення і процедури.

Додавання сервера

У вікні Server Explorer розгорніть елемент Servers і натисніть кнопку Add Server.

У діалоговому вікні Add Server введіть ім'я сервера, відмінне від імені вашого комп'ютера, або IP-адреса сервера, відмінний від використовуваного Вами.

 Набори даних DataSet |  Якщо Ви використовуєте різні облікові записи при підключенні до серверів, натисніть кнопку Connect using a different user name і введіть ім'я користувача та пароль.


 Сутність технології BDE |  Сутність технології ADO |  Технологія клієнт-сервер |  архітектура ADO.Net |  Робота на основі OleDbConnection |  Робота на основі SQL Connection |  Командна строка. Запити з параметрами |  Робота з курсором |  оголошення курсору |  Перевірка працездатності з'єднання |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати