Головна

II. Ознаки покарання, мета покарання

1. D) в межах санкції, що передбачає призначення особи, яка вчинила вказане дію (бездіяльність), більш суворого адміністративного покарання
  2. UML. Діаграма класів. Виділення класів предметної області і виявлення відносин між ними. Етапи побудови об'єктної моделі і формальні ознаки її удосконалення
  3. Абсолютні і відносні ознаки проникаючого поранення очного яблука. Магнітна операція в офтальмології.
  4. Автономія в зарубіжних країнах, її ознаки і реальне значення. Види автономії.
  5. Адміністративна відповідальність (поняття, ознаки, адміністративні покарання)
  6. Адміністративна відповідальність (поняття, ознаки, суб'єкти адміністративної відповідальності)

1. найбільш репресивний захід держ. примусу: містить елемент кари;

2. призначається за вироком суду;

3. уг. нак-е - правовий наслідок пр-я;

4. уг. нак-е породжує судимість;

5. ім. спеціальний процесуальний порядок призначення нак-я, врегульований нормами уг.-процесуального права, а також порядок виконання нак-я, врегульований нормами уг.-виконавчого права;

6. КК РФ закріплює вичерпний перелік видів нак-й, застосовуваних в РФ.

Мета- той соц. результат, до к-му прагнути г-во, призначаючи нак-е за вчинене пр-е:

1. відновлення соц. справедливості;

2. виправлення засудженого;

3. запобігання вчиненню нових пр-й (загальна і спеціальна превенція).

Нак-е, інші заходи уг.-правового хар-ра, що застосовуються до особи, яка вчинила пр-е, не можуть мати за мету заподіяння фіз. страждань або приниження людської гідності.

Кара - не мета нак-я, це елемент нак-я, к-й є сумою незручностей або обмежень прав і свобод засудженого. Нак-е = кара + мети.

30. Система нак-й - Встановлений уг. законом вичерпний перелік видів нак-й, розташованих в визна. послідовності в залежності від ступеня тяжкості: від менш суворого до більш суворого.

Все нак-я, вх. в сист., діляться на 3 групи:

1. Основні - Тільки самостійно. нак-я, вони ніколи не поєднуються один з одним:

2. Додаткові нак-я - Несамостоят. нак-я, вони ніколи не призначаються окремо від ін. видів нак-й: позбавлення спец., військового або почесного звання, класного чину і держ. нагород.

3. Змішані - Застосовуються і в якості основних і в кач-ве доповнить .:

Чи не пов'язані з позбавленням волі, пов'язані з позбавленням волі і смерьтная кару.

Теоритическая класифікація:

1) покарання не пов'язані з позбавлення волі - обов'язкові роботи, іспарвітельние раоти, огранісченіе по військовій службі, лішіни військового Хван, нагороди, чину, штраф, ліщшеніе права займатися певною діяльністю, обмеження свободи.

2) покарання свяанное з позбавленням склепіння: арешт, утримання в ДВЧ, позбавлення волі на определнной термін, довічне позбавлення волі.

3) Смертна казнбю.

31. Позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю - Заборона займати посади на державній службі, в органах місцевого самоврядування чи займатися певною професійною або іншою діяльністю.

Терміни: в кач-ве основного нак-я - 1-5 років; в кач-ве доп. - 6 міс. - 3 м

32. обов'язкові роботи - Виконання засудженим у вільний від основної роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт. Вид обов'язкових робіт і об'єкти, на яких вони відбувають, визначаються органами місцевого самоврядування за погодженням з кримінально-виконавчими інспекціями.

Встановлюються на строк від шістдесяти до двохсот сорока годин і відбуваються не більш як чотири години на день. Виконуються на безоплатній основі. Надання засудженому чергової щорічної оплачується. відпустки за основним місцем р-ти не зупиняє ісп-е обязат. р-т.

Чи не призначаються особам: інвалідами першої групи, вагітним жінкам, жінкам, які мають дітей у віці до трьох років, військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом, військовослужбовцям, які проходять військову службу за контрактом на військових посадах рядового та сержантського складу, якщо вони на момент винесення судом вироку не відслужили встановленого законом терміну служби за призовом.

При злісному ухиленні замінюється на: обмеження свободи, арешт, позбавлення волі на опред. термін.

Виправні роботи призначаються засудженому, який не має основного місця роботи, і відбуваються в місцях, визначених органом місцевого самоврядування в районі місця проживання засудженого.

Виправні роботи встановлюються на строк від двох місяців до двох років. Забороняється звільнення за власним бажанням без дозволу уг.-виконавчої інспекції. Засуджений не має права відмовитися від виправить. р-т.

Час, на протязі. к-го засуджений не працював по зважатиме. причин, в термін виправить. р-т не враховується. Також в цей строк не вх. час, на протязі. к-го засуджений не працював без зважатиме. причин, час хвороби, викликаної станом сп'яніння або діями, пов'язаними з ним, час відбування адм. нак-я в вигляді арешту, час утримання під вартою в порядку запобіжного заходу при пр-ве по ін. уг. справі.

З з / п засудженого виробляються відрахування в доход г-ва в розмірі, встановленим вироком суду, в межах від 5 до 20%. Утримання не провадяться:

Виправить. р-ти не призначаються тим же особам, що і обязат.

Необхідна оборона. Поняття умови правомірності. | Призначення покарань за сукупністю вироків

Поняття, ознаки, підстави кримінальної відповідальності. | Елементи і ознаки складу злочину Факультативні ознаки складу та їх значення. | Об'єкт злочину. Поняття, види. Предмет і потерпілий. Значення факультативних ознак об'єкта. | Причинний зв'язок. | суб'єктивна сторона | Умисел і його види | суб'єкт | Вік залучення до УО | Види співучасників. | форми співучасті |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати