Головна

Організація експертизи тимчасової непрацездатності

1. D) установам і підприємствам кримінально-виконавчої системи, організаціям інвалідів
  2. II. Взаємозалежність між організаціями
  3. II. Організація проведення атестації.
  4. II. Порядок формування експертних груп, організація експертизи заявлених на Конкурс проектів і регламент роботи Конкурсної комісії
  5. International Communications Consultancy Organisation (ICCO). Міжнародна організація бізнес-комунікаторів.
  6. IV. Економіка і організація муніципального господарства
  7. PR в некомерційних організаціях

ЕВН - вид мед. діяль-ти, осн. метою до-ой явл-ся оцінка сост-я зд-я пац-та, кач-ва і еф-ти проведених диаг-ки і лік-я, можливого осущ-я проф. деят-ти, а також опр-е виду, ступеня і термінів ВУТ.

Види ВН: при заб-ях і травмах; при сан-кур лік. і мед. реаб-і; по догляду за хворим членом сім'ї, зд. дитиною до 3-х років; при карантині; при бер-ти і пологах; при абортах; при протез-ванні. Рівні ЕВН: 1. - лік. лікар; 2 - КЕК ЛПУ; 3 - КЕК орг. упр-я ЗО тер., вх-їй в суб'єкт РФ; 4 - КЕК орг. упр-я ЗО суб-та РФ; 5 - гл. спец-т з ЕТН МОЗ РФ.

КЕК ф-ції:дозволяє складні і конфліктні питання ВТЕ; санкціонує продовження листка непрацездатності понад 30 днів і здійснює систематичний контроль за обґрунтованістю і правильністю їх видачі; видає висновок про необхідність переведення на іншу роботу, звільнення від роботи в нічну зміну і т.п .; видає доплатниє листки непрацездатності в разі тимчасового переведення на іншу роботу хворим на туберкульоз та професійними захворюваннями; видає листки непрацездатності для санаторно-курортного лікування, а також для спеціального лікування в іншому місті; направляє хворих на МСЕ.
 КЕК організовується в поліклініках при наявності в їх штаті не менше 15 лікарів. До складу КЕК входять голова - головний лікар або (у великих медичних установах) його заступник по ВТЕ, завідувач відповідним відділенням і лікар. При необхідності для консультації хворих можуть залучатися завідувачі спец. ікабінетамі.

Менеджмент і його використання в охороні здоров'я | Інвалідність, визначення, показники, соціально-гігієнічний значимість

Економіка охорони здоров'я | Серцево-судинні захворювання | ОСН. Напр У Хіба АМБУЛАТОРНО-ПОЛІКЛІН. ДОПОМОГИ | Соціально-гігієнічні аспекти нервово-психічних захворювань і алкоголізму | Медичне страхування в сучасних умовах в РТ | Організація швидкої невідкладної допомоги на селі і в місті | Система охорони здоров'я в економічно розвинених країнах | Маркетинг в охороні здоров'я. передумови виникнення | Правила та порядок видачі листків непрацездатності | Складання кошторису ЛПУ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати