На головну

Маркетинг в охороні здоров'я. передумови виникнення

1. I світова війна: причини, хід, підсумки.
  2. I. Маркетинг персоналу
  3. II Світова війна. Причини, передумови. Початок військових дій. Перший етап. Польська кампанія.
  4. PR в системі маркетингу.
  5. PR в системі маркетингових комунікацій.
  6. PR ЯК ЗАСІБ МАРКЕТИНГОВИХ КОМУНІКАЦІЙ
  7. V3: Передумови і початковий період Смутного часу.

маркетинг - це діяльність з виробництва та реалізації товару (послуг), спрямована на задоволення попиту і потреб, з урахуванням якості і вартості. в охороні здоров'я ринок представлений установами державної охорони здоров'я. Крім того, існують: ринок пацієнтів; ринок ідей; ринок фармакологічної продукції; ринок медичної техніки; ринок предметів і послуг в області санітарії та гігієни; ринок послуг в галузі фізичної культури; ринок системи медичної освіти; ринок медичних послуг і нетрадиційних способів лікування і оздоровлення; ринок медичного страхування та ін. Ринок медичних послуг - це сукупність медичних технологій, виробів медичної техніки, методів організації медичної діяльності, фармакологічних засобів, лікарського впливу і профілактики. Медичні установи при маркетингу медичних послуг повинні враховувати: можливості споживача; можливості лікувального закладу; якість, рівень і доступність медичних послуг (набір послуг; конкуренцію. стратегія маркетингу (поведінка на медичному ринку) підрозділяється на стратегію щодо продукту (послуги) і стратегії щодо ринку. Напрямками стратегії маркетингу для медичних установ можуть бути следующіе.1. Підвищення якості споживчих властивостей товару (послуги). Наприклад, для центрів ГСЕН - це використання приладів з високою роздільною здатністю і високойточностью для оцінки стану навколишнього середовища, експрес-методік.2. Надійність виробу, його гарантоване обслуговування та ремонт.3. Престижність фірми і закріплення її в якості лідера за цією послугою, проізводству.4. Продаж товару (послуг) з супутніми потрібними услугамі.5. Наявність новизни, що підвищує впізнаваність продукту, поліпшує можливість використання і естетичне сприйняття, що підсилює ефективність і ін. одним з видів маркетингової стратегії в сучасному охороні здоров'я повинна стати стратегія соціально-етичного маркетингу, яка передбачає ведення лікувально-профілактичної діяльності, продажу товарів та послуг для окремих спеціальних груп населення (пенсіонерів, ветеранів війни і праці, блокадників, самотніх, малозабезпечених, багатодітних, осіб з соціально значущими захворюваннями та ін.) . У комерційній діяльності повинна обов'язково бути передбачена програма спонсорства, безкоштовності, зниження цін, добродійності, чесності, етичної спрямованості. Сприятливий імідж медичної організації, її щира благодійність створюють психологічне довіру і в кінцевому рахунку - медичний і економічний ефект.

49. Регіональні особливості здоров'я населення і охорони здоров'я в РТ:

народжуваність в РТ 9,8 в РФ 10,2, смертність Рт13,8 РФ 16,1, Спад РТ-4, -5,9 Дитяча смертність РТ 8 на 1000, РФ 11 на1000, Мертвонароджуваність РТ 7 на1000, Рання неонатальна 3, 1, Перинатальна 10,1 Позд. Неонатальної-2, Частота абортів 109,3 на 100 народжених та 38,5 на 1000 жінок репродуктивного віку. Захворюваність РТ 803, 743,9 РФ, Хворобливість РТ 1 533, РФ 1459. Захворюваність на активний туберкульоз 61,3 на100000 РФ 1 459 на100000, Злоякісні новоутворення РТ293 на 100000, РФ 329 на100000.

Показники діяльності: Забезпеченість лікарями РТ 40,1, РФ 42,7, Обеспеч. Середнім медперсоналом РТ 105 РФ 98. Середня зайнятість ліжка РТ 337 днів РФ 318, цілодобових ліжок РТ 90,7 РФ 98, Середня тривалість перебування хворого на ліжку РТ 12,7 днів РФ13,8, Рівень госпіталізації число госпіталізованих у розрахунку на 100 жителів РТ 24, РФ 22,3, Число амбулаторних відвідувань на 1 жителя в рік РТ 11,6, РФ 8,9

Число осіб яким надана швидка допомога РТ 379, РФ362

Система охорони здоров'я в економічно розвинених країнах | Правила та порядок видачі листків непрацездатності

Держ. соц-е страхування | злоякісні новоутворення | Жіноча консультація | Економіка охорони здоров'я | Серцево-судинні захворювання | ОСН. напр У Хіба АМБУЛАТОРНО-ПОЛІКЛІН. ДОПОМОГИ | Соціально-гігієнічні аспекти нервово-психічних захворювань і алкоголізму | Медичне страхування в сучасних умовах в РТ | Організація швидкої невідкладної допомоги на селі і в місті | Менеджмент і його використання в охороні здоров'я |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати