Головна

Схема комплексного вивчення здоров'я і факторів, що його визначають

1. D - тригери, позначення на схемах, призначення входів, діаграма роботи.
  2. DMA. Призначення. Структурна схема контролера
  3. ERP має виходи в зовнішнє середовище і призначена для вирішення завдань комплексного управління підприємством.
  4. I.5. Образотворчі властивості двухкартінного комплексного креслення двухпірамідной системи Хеопса-Голоду
  5. II. Аналіз основних груп джерел вивчення теми.
  6. III. Прийоми вивчення діловодної документації
  7. Nbsp; Схема 3.1.2. Структура кредитних лімітів банку

Аналіз стану здоров'я населення або окремих його груп має стати обов'язковим у діяльності лікаря. Основними елементами комплексного аналізу є: 1) збір інформації про стан здоров'я; 2) обробка і аналіз інформації про стан здоров'я; 3) висування гіпотези про зв'язок факторів середовища зі станом здоров'я; 4) спрямоване вивчення факторів середовища і поглиблене вивчення характеристик здоров'я; 5) виявлення кількісних залежностей між факторами середовища і характеристиками здоров'я; 6) прийняття рішення по оздоровленню навколишнього середовища для первинної профілактики захворювань; 7) реалізація прийнятих рішень; 8) перевірка ефективності прийнятих рішень.

в) спосіб життя, його вплив на здоров'я мед активність населення

Спосіб життя - провідний узагальнений чинник, що визначає основні тенденції в зміні здоров'я, розглядається як вид активної життєдіяльності людини. У структуру способу життя з його медико-соціальною характеристикою входять: 1) трудова діяльність і умови праці; 2) господарсько-побутова діяльність (вид житла, житлова площа, побутові умови, витрати часу на побутову діяльність і ін.); 3) рекреаційна діяльність, спрямована на відновлення фізичних сил і взаємодія з навколишнім середовищем; 4) соціолізаторская діяльність в сім'ї (догляд за дітьми, старими родичами); 5) планування сім'ї та взаємовідносини членів сім'ї; 6) формування поведінкових характеристик і соціально-психологічного статусу; 7) медико-соціальна активність (відношення до здоров'я, медицині, установка на здоровий спосіб життя). З способом життя пов'язують такі поняття, як рівень життя (структура доходів на людину), якість життя (вимірювані параметри, що характеризують ступінь матеріальної забезпеченості людини), стиль життя (психологічні індивідуальні особливості поведінки), уклад життя (національно-громадський порядок життя, побут, культура).

Основні показники здоров'я населення Росії. Їх медико-соціальна оцінка | Поняття медичної активності і здоровий спосіб життя

Нові форми організації позалікарняної та амбулаторно-поліклінічної допомоги. | Вартість мед пом. Поняття вартості. | Реформи первинної медико-соціальної допомоги. | Методика перепису населення. | Показники загальної та повіковий смертності населення. Рівні і динаміка | Організація мед пом сільському населенню. | Структура діяльності первинної ланки медичної допомоги сільському населенню | Перинатальна смертність, структура, причини, шляхи зниження. | Основи правового регулювання праці медпрацівників. | Визначення здоров'я. Основні методи його вивчення. Групи здоров'я |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати