Поняття і склад оборотних коштів в охороні здоров'я. | Мотивація праці в охороні здоров'я. | Склад і структура ціни | Методи розрахунку цін на товари і послуги в охороні здоров'я. | Джерела зниження собівартості | Прибуток при виробництві товарів і послуг в охороні здоров'я. | Система оподаткування при виконанні угод про розподіл продукції | Податкова база | стандартні відрахування | Відрахування в соціальні фонди. |

загрузка...
загрузка...
На головну

Податкова база.

1. Авансові розрахунки та податкова декларація
  2. АМЕРИКАНСЬКА ПОДАТКОВА СИСТЕМА
  3. Аналіз фінансового стану організації: завдання, методи, види, послідовність, інформаційна база.
  4. Аналогова амплітудна модуляція
  5. аналогова модуляція
  6. Бюджетно-податкова (фіскальна) політика держави
  7. Бюджетно-податкова (фіскальна) політика держави.

1. Податкова база від реалізації продукції;

2. Податкова база по перед оплатах і авансами.

Ставка 0%

· Експорт товарів;

· Дорогоцінні металів платниками податків, здійснюють цей показник чи промисловість з брухту і відходів, що містять дорогоцінні метал і ін.

За ставкою 10%

· Продовольчі товари;

· Товари для дітей;

· Періодичні друковані видання;

· Медичні товари;

Ставка 18%

· Всі інші товари, послуги та роботи.

Момент визначення податкової бази:

По відвантаженню - при реалізації товарів, робіт, послуг.

За моменту оплати - при отриманні авансів і перед оплат.

Рахунок-фактура.

Рахунок - фактура є документом, який дає підставу для прийняття покупцем пред'явлених продавцем товарів (робіт, послуг), майнових прав сум податку до відрахування.

Вимоги до оформлення рахунків - фактур:

· Не допускаються виправлення;

· Вказівка ??всіх обов'язкових реквізитів та ін.

Порядок відшкодування податку.

У разі, якщо за підсумками податкового періоду сума податкових відрахувань перевищує загальну суму податку, обчислену за операціями, визнаним об'єктом оподаткування, отримана різниця підлягає відшкодуванню з бюджету.

Терміни сплати податку.

Сума податку за минулий період оплачується в розмірі 1/3 в наступні кожен з 3-х місяців.

Податок на додану вартість. | Ст.251. Доходи, що не враховуються при визначенні податкової бази.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати