Головна

Склад і структура ціни

  1. Corpus Areopagiticum. Склад, значення для східного і західного богослов'я, проблема авторства. Поняття про божественне походження, про зло, про молитву.
  2. Cклоненіе складених числівників
  3. DFD -діаграмми (призначення, складові елементи, правила побудови).
  4. I-d діаграма вологого повітря, її структура. Характерні випадки зміни стану повітря і їх зображення на I-d діаграмі.
  5. I. Конституційний лад РФ: поняття, структура і базові характеристики.
  6. I. Складання протоколу про адміністративне правопорушення
  7. I. Структура.

Склад ціни - значення елементів ціни в абсолютному вираженні. Структура ціни - питома вага окремих елементів в складі ціни, виражений у відсотках або в частках одиниці. Повна собівартість продукції визначається витратами на її виробництво і реалізацію. Калькуляція - обчислення собівартості на одиницю продукції, необхідна для цілей ціноутворення. Прибуток - обов'язковий елемент ціни, розраховується за допомогою нормативу рентабельності шляхом процентної надбавки до собівартості; за рахунок неї підприємство розширює і модернізує виробництво, здійснює підготовку кадрів, витрати на соціальну сферу і т. п. Податки - форма платежу, що стягується з доходів або майна юридичних і фізичних осіб, що характеризується обов'язковістю, регламентацією розміру і термінами внесення. Всі податки встановлюються централізовано у вигляді процентних ставок. Однак методика їх розрахунку різна, в зв'язку з чим процес визначення ціни і її структура ускладнюються. До складу ціни включаються такі види податків: соціальні податки, податок на додану вартість, акциз і не має значення як самостійний елемент ціни податок на прибуток. Торгова надбавка є витрати торговельних організацій по реалізації продукції (витрати обігу) і їх прибуток. В даний час централізоване твердження торгових надбавок відсутня, їх граничний розмір по особливо соціально значущих товарів затверджується місцевою адміністрацією регіону. Співвідношення цін. З метою аналізу цін і кон'юнктури слід вивчити співвідношення цін: на технологічно взаємопов'язані фактори (співвідношення цінового і технологічного еквівалента); на продовольчі і промислові товари; співвідношення вартості сировини і вартості вироблюваної з нього продукції; на матеріально-технічні ресурси і ціни готової продукції в промисловості; на взаємозамінні продукти; на один і той же продукт в державних, акціонерних, приватних магазинах і на колгоспному ринку; покупок різними соціальними і економічними категоріями населення (зокрема, групами по доходу); по різних територій: регіонах, міській та сільській місцевості, у великих і дрібних містах і навіть у різних районах великого міста; на основну продукцію, що експортується та імпортується; співвідношення вітчизняних та імпортних цін.

38. Особливості формування ціноутворення на лікарські засоби.

Мотивація праці в охороні здоров'я. | Методи розрахунку цін на товари і послуги в охороні здоров'я.


Порядок проведення аукціону | забезпечення заявки | Розгляд та оцінка заявок | Лізинг основних засобів | Амортизація нематеріальних активів. | Поняття і склад оборотних коштів в охороні здоров'я. | Джерела зниження собівартості | Прибуток при виробництві товарів і послуг в охороні здоров'я. | Система оподаткування при виконанні угод про розподіл продукції | Податкова база |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати