На головну

ДОРУЧЕННЯ 4

1. Банки, виконуючи доручення платника податків на перерахування податку в
  2. інкасове доручення
  3. Осн. трансп. документи: коносамент; накладні (морська, автодорожня, авіаційна, ж / д); декларації (експортна і транзитна); доручення на навантаження.
  4. ДОРУЧЕННЯ 1
  5. ДОРУЧЕННЯ 10
  6. ДОРУЧЕННЯ 11
  7. ДОРУЧЕННЯ 12

Міністерству праці та соціального захисту населення РК до 1 липня 2013 року:

- Розробити методику співвіднесення працездатного населення в групу самозайнятих, адекватну реальної ситуації і перспектив сфери зайнятості;

- Удосконалювати методику визначення рівня безробіття з урахуванням нової методики по визначенню самозайнятого населення.

Важливою частиною роботи з удосконалення відносин у сфері зайнятості має стати підвищення правової грамотності всіх суб'єктів соціально-трудових відносин.

Я хочу підкреслити: люди праці не повинні бути осторонь від правових питань.

Влаштовуючись на роботу, все повинні вникати в кожну папір, яку вони підписують.

Ухвалення в 2007 році Трудового кодексу Республіки Казахстан стало важливим кроком на шляху правового забезпечення всієї сфери зайнятості. Однак багато експертів відзначають складність формулювань кодексу для сприйняття широким колом працівників.

Вважаю, що для вирішення цієї проблеми необхідна, по-перше, організація правового всеобучу найманих працівників, можливо, за рахунок коштів роботодавців. По-друге, масована пропагандистська робота, видання коментують матеріалів, в доступній формі викладають основи трудового законодавства.

На це всім держорганам і бізнес-спільноті слід звернути особливу увагу. | ДОРУЧЕННЯ 5

Радянське державне будівництво. Возз'єднання казахських земель в складі КазАССР. 3 сторінка | Радянське державне будівництво. Возз'єднання казахських земель в складі КазАССР. 4 сторінка | Радянське державне будівництво. Возз'єднання казахських земель в складі КазАССР. 5 сторінка | Радянське державне будівництво. Возз'єднання казахських земель в складі КазАССР. 6 сторінка | Радянське державне будівництво. Возз'єднання казахських земель в складі КазАССР. 7 сторінка | Радянське державне будівництво. Возз'єднання казахських земель в складі КазАССР. 8 сторінка | Я хочу поділитися своїм баченням. | По-четверте, принцип СТИМУЛЮВАННЯ. | ДОРУЧЕННЯ 1 | ДОРУЧЕННЯ 2 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати