Головна

Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері охорони здоров'я.

1. A) Федеральна служба по нагляду у сфері охорони здоров'я і соціального розвитку (Росздравнадзор)
  2. CNews: Які продукти і рішення в сфері ІТ користуються сьогодні найбільшим попитом з боку вітчизняної промисловості?
  3. Судова система і система правоохоронних органів з «Основ законод-ва СРСР і союзних республік» 1958 р
  4. IBM, а також тому, що ця компанія була найдосвідченішою в сфері надання телеком
  5. II. повноваження
  6. II. повноваження
  7. II. повноваження

Охорона здоров'я громадян - це сукупність заходів політичного, економічного, правового, соціального, культурного, наукового, медичного, санітарно-гігієнічного і протиепідемічного характеру, спрямованих на збереження і зміцнення фізичного та психічного здоров'я громадян, підтримання його довголіття, надання йому медичної допомоги у випадку втрати здоров'я, здійснення програми обов'язкового медичного страхування громадян.

До відання органів місцевого самоврядування в галузі охорони здоров'я відносяться:

1) контроль за дотриманням законодавства, захист прав і свобод людини і громадянина в галузі охорони здоров'я;

2) формування органів управління муніципальної системи охорони здоров'я, розвиток мережі установ муніципальної системи охорони здоров'я, створення умов для розвитку приватної системи охорони здоров'я;

3) формування місцевого бюджету в частині витрат на охорону здоров'я;

4) забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та умов для здійснення державного санітарно-епідеміологічного нагляду на території муніципального освіти;

5) виявлення факторів, що несприятливо впливають на здоров'я громадян, інформування про них населення і проведення заходів щодо їх усунення;

6) здійснення профілактичних, санітарно-гігієнічних, протиепідемічних та природоохоронних заходів;

7) формування цільових фондів, призначених для охорони здоров'я громадян, здійснення заходів з обов'язкового медичного страхування;

8) ліцензування медичної та фармацевтичної діяльності на території муніципального освіти;

9) охорона навколишнього природного середовища та забезпечення екологічної безпеки, ліквідація наслідків катастрофи і стихійних лих;

10) створення та забезпечення діяльності установ для проведення реабілітації інвалідів та осіб,

які страждають на психічні розлади, організація їх навчання, професійної підготовки і трудового влаштування;

11) реалізація заходів з охорони сім'ї, материнства, батьківства і дитинства, санітарно-гігієнічний освіту населення.

Повноваження органів місцевого самоврядування в галузі культури, фізичної культури і спорту. | Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері соціального захисту.

Правотворческая ініціатива громадян на місцевому рівні. | Збори, сходи, конференції громадян. Правова основа, порядок проведення, юридична сила прийнятих рішень. | Поняття і склад економічного підгрунтя місцевого самоврядування. | Способи та порядок захисту муніципальної власності. | Муніципальні запозичення. Участь органів місцевого самоврядування в кредитних відносинах. | Поняття бюджетного процесу. Стадії бюджетного процесу. Розгляд та затвердження бюджету. | Фінансовий контроль в бюджетному процесі. | Форми і методи фінансового контролю | Повноваження органів місцевого самоврядування в бюджетно фінансовій сфері. | Повноваження органів місцевого самоврядування в сфері освіти. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати