Головна

справи сімейні

1. Поняття сім'ї. сімейні правовідносини

- Все ж, що це було ?! - Запитав Джон, в момент виходу з Перехода.

- Безглуздо це обговорювати. Ми живі, а Джоуї немає. Факт залишається фактом, що ми живі потрібні комусь більше ніж мертві, а значить це вже не погано. Ми обов'язково з'ясуємо, хто нам «допоміг», але тільки не зараз. В принципі нам надали послугу - допомогли впоратися з поліцією, так не будемо упускати цей шанс і скоріше відшукаємо Чіан Лі. - Говорив неспішно я, стоячи біля Перехода.

Ось ми і дісталися до Району Розваг, тут все так само йшла запекла війна, але в цей раз, ми вже знали, куди нам іти і в які двері стукати. Тихенько бочком, ми пробралися до Червоної троянди, ховаючись за барикадами. Нас відразу ж проводили до Чоу Лі, який знаходився на другому поверсі будівлі.

Ось і ви! - Махнувши руками перед собою, сказав Чоу Лі. - Ми з Чіані вас зачекалися! Зважаючи на складну обстановки в районах, Чіан займається своїми справами у мене. У нас з ним партнерські, - посміхається, - домовленості. Але, це ви все самі дізнаєтеся від нього. - Показує пальцем на сходи вниз. - Він перебувати на першому поверсі, двері між баром і сценою. Вас пропустять! - Сказав Чоу Лі, дивлячись на нас строгим поглядом. - Поспішайте!

Ми спустилися вниз. Зовні будівлі безжально стріляли один в одного охоронці обох закладів. Від закладу, де могли вечорами прийти і розслабитися звичайні жителі міста, практично нічого не залишилося. Стіни були зіпсовані, шибки вибиті, з столиків споруджені барикади. Всі хто виступають проти, власників протилежних будівель, отримали в руки зброю, інших убили. Сумні думки мене відвідували, але ж насправді, це і є той самий хаос, про який всі навколо говорять. - Поки ми ворогуємо, уряд набирає сили, - думав я про себе, пробираючись за сцену.

- Вам сюди! - Строго, коротко і грубо сказав охоронець стояв за сценою.

Як і сказав Чоу, ми пройшли повз сцени і бару, за залізні двері. Перед нами був невеликий коридор, в кінці якого була кімната, в центрі її розташовувався стіл, за яким сидів чоловік.

- Вітаю! - Сказав він нам здалеку. - Прошу, сідайте. - Простягнув руку в бік стільців стояли поруч зі столом.

Кімната була не такою великою, навколо столу, по краях стін, стояли ящики, один на одному. Ця кімната швидше нагадувала комору, ніж робочий кабінет одного із співробітників клану.

- Мене звуть Чіан Лі! Але, ви це вже знаєте, так само я знаю, що вас до мене прислав мій брат, так би мовити в допомогу. У ці нелегкі часи, работенка дійсно знайдеться для будь-кого, особливо для таких бравих хлопців як ви! - Захоплено і з блиском в очах, сказав він, вставши зі стільця. - Перейдемо відразу до справи, - сказав Чіан і сів назад, - я, як і мій брат, займаюся торгівлею, але не інформацією, як він, а зброєю, причому з разними людьми з разних міст! Я не можу їх підводити, інакше репутація впаде, і ніхто не буде купувати у Чана зброю! Нам це не потрібно! - Гукнув він знову, стукнувши кулаком по столу. - Синдикат і Золотий дракон зараз воюють, але Синдикат все ще не в курсі нашої співпраці з кланом китайців, це дає нам деяку перевагу, тобто давало, по переміщенню між районами. Тепер же, коли ворожнеча організацій переросла у війну, переміщатися між районами стало скрутно, а після вбивства співробітника СБС, то і зовсім не можливо !!! - Суворим поглядом дивився на мене Чіан. Глибоко вдихнув і повільно видихнув він. - Остання партія зброї вже прибила в призначене місце, її необхідно доставити сюди, до нас на передову, що бі посилити нашу вогневу міць і задавати Синдикат в цьому квадраті! Власне це і є ваше завдання.

- Стоп, стоп, стоп, - сказав Джон, - тобто ти хочеш, що б ми пішли чорт знає куди і принесли чортзна-що? Як ми ДОПРі стільки зброї? Якщо ти хочеш переозброїти всі цих, - кивнув головою назад, - бійців?

- Так, - єхидно відповів Лі, - але хвилюватися немає потреби. Вся зброя знаходиться в невеликій валізі, це опітніе образци, спущені по нашим каналам зверху. Чоу Лі потребує цього, тому що кількість його людей зменшується, а кількість людей Синдикату - немає. Хоч Мерц і мертвий, але Крістоф, все ще дихає, а він уміє «вести» людей за собою!

- Давай-но, розкажи нам детальніше про те, куди нам треба йти і що нам слід знати. - Сказав я, спершись на стіл.

- Що вам слід знати - ви вже знаєте, нічого нового я додати не можу, а що стосується місця, то ваш шлях лежить в Житловий район №2. Там в центрі вас чекатиме наш кур'єр, він і передасть вам валізу зі зброєю. Чи не затримуйтеся там. За останніми данним, - дивиться на папірець, - там били поміченим невеликі загони Синдикату і загони поліції. - Сказав Чіан Лі.

- Добре, - сказав я, - ми постараємося швидко впоратися. - Встаю з стільця.

- Та ще дещо. Ось вам кожному по гранаті, - кладе на стіл три гранати ГР-5, - зайвими не будуть. - Посміхнувшись сказав Чіан Лі. - Хай щастить!

- Ідіть, я вас наздожену. - Сказав нам Кім і залишився.

Примарний патруль | четверте завдання
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати