На головну

друге завдання

1. Абзац. Слідуйте за цими вказівками. Після того, як виконаєте завдання, повертайтеся до змісту уроку.
  2. В) завдання на програмування
  3. Замість позначення ми будемо всюди використовувати позначення. При цьому підкреслимо, що перше місце займає завжди узагальнена функція, а друге - основна.
  4. ДРУГЕ І ТРЕТЄ ПОЧАТКУ термодинаміки
  5. Другий закон термодинаміки
  6. Другий закон термодинаміки

- По-від, по-від, - стогнав Лі, піднімаючись по сходах, за прилавком. Кинув невелику книжку, - це каталог моїх товарів, Вибирайте, якщо сто то нузно - продам! - Усміхнувся досить старий.

Я дістав з-за пояса два пістолети і поклав на стіл. - Що ти можеш про них сказати? І скільки вони будуть коштувати? - Запитав я, дивлячись на Чіай Лі.

- Та-ак, подивимося, - крутить у руках пістолет Льоріс, - касественній, таке орузіе лусе не продавати. Г-де ви його взяли?

- Це пістолет агента, забрали з трупа!

- Все зрозуміло. Це пістолет П-05 «Оса».

- Чому оса? - Запитав Джон.

- Потомусто він залитий! Висока скорострільність і кусность! А другий пістолет - це ПП-2, старе не ефективне орузіе!

- А ось ці, - Джон поклав ще два пістолета на прилавок, - що про них скажеш?

- ПП-3 - пістолети Конролеров, обисное орузіе, легке і надезное! - Показує пальцем на Джона, кличучи підійти поболіже, - а ось це, - тикає пальцем в броню, - ви знаєте сто ето?

- Що? Броня, - відповів Джон.

- А-а-а, - посміхнувся старий, потім відразу зробив на обличчі серйозний вираз, - це не просто броня, це «Зівая Сталь»! Такий тільки у деяких агентів СБС є, вам осінь пощастило, сто ви її змогли дістати! І так, - грюкнув долонькою по столу Чіай Лі, - сто ви мені пропонуєте купити у вас?

- Ось це, - поклав на прилавок пістолет ПП-2, - і ось це, - кивнув Джону що б той поклав зброю, - один пістолет ПП-3.

- М-м-м, добре, - задумався Лі, - за все я дам 400 кредитів. Чи влаштовує?

- Щось замало, - відповів я. - Зброя адже справно і воно стріляє!

Пролунало незадоволене мовчання, потім Лі сухо відповів, - ПП-2 - мотлох, а ПП-3 в порівнянні з іншими пістолетами не такий хороший! Друго предлозенія у мене немає! - Трохи гримнув в кінці старий.

- Добре, добре, 400, так 400. Забирай! - Підсунув до нього ближче пістолети і взяв книжку зі столу, в якій був список товарів який пропонує на продаж нам Чіай Лі. Відразу ж в очі кинулася ціна, в 10000 кредитів, на першій сторінці, від чого я навіть закашлявся, - кахи, кахи, щось ціни у тебе не низькі!

- Зате касество і надезность отлісние! - Відповів посміхаючись Чіай Лі.

- Скільки у нас кредитів, - дивлячись на мене, запитав Джон.

Тримаю в руках 400 кредитів за пістолети, а з кишені вийняв ще 1000. Джон дістав з кишені всього 700 кредитів. - 2100 кредитів, не густо, - сказав в слух, зітхнувши.

- Ось, грубить, - Чіай Лі приніс і поклав на прилавок, який то бронежилет. - Це КБ «Козух", не Бог є сто, але захищає, куди лусше обисной сорочки! 1000 одиниць грошей! - Прибили по столу Чіай Лі, - і він вашь!

- Дійсно, хлопець, тобі потрібно хоч що ні будь! - Сказав Джон.

- Гаразд, давай сюди, - сказав я, простягаючи 1000 одиниць грошей.

Взяв броню і відразу ж її одягнув. - Ну і які у неї характеристики, в порівнянні ось з цієї, - показав пальцем на броню Джона.

- У неї хороший захист спереду, - говорив Чіай Лі, дивлячись на Джона, - але відкрита голова і зовсім не захищена спина! А-а у тебе, мій любий друже, зі спиною все в порядку - вона захищена! Пра-Авда спереду ти вразливий сильніше, сем твій друг. - Посміхається старий.

... ... ...

Пістолет П-05 «Оса» - одне з унікальних видів зброї співробітників СБС виготовлених безпосередньо на пряме замовлення керівництва служби. Відмінні риси пістолета - це надійність, точність стрільби і скорострільність. Маючи більший калібр, в порівнянні зі зброєю Контролерів, «Оса» має і збільшений магазин патронів, що робить його ще більш ефективним в бойових умовах. Полегшений метал, з якого виготовлений так само має підвищену міцність, стійкість до звукових вибухів, що безпосередньо впливає на точність стрільби.

Калібр - 0.6. Обсяг магазину - 15. Можуть бути використані два види патронів: полегшені і шокові. При використанні полегшених патронів оптимальна дальність стрільби залишається незмінною, а ось швидкість стрільби збільшується значно. Шокові патрони використовуються для нейтралізації мети, без нанесення серйозних ушкоджень, а при зіткненні з тілом виробляють електричний удар, після чого мета ставати вже більш слабкою.

... ... ...

- Лі, у тебе є до «Осе» патрони? - Питаю я.

- Так, є, але лише дві обойми.

- Добре давай, скільки буде коштувати?

Чіай Лі приніс на прилавок дві обойми, - 100 кредитів, - сказав він.

Я віддаю йому кредити, забираю обойми. - Ну що, нам пора, - кажу я, дивлячись на Джона.

- Так, - кивнув, сказав він, - підемо.

-Удасі, Чекаю вашого повернення! - Спокійним голосом сказав Чіай Лі, проводжаючи нас поглядом, до тих пір поки ми не зникли з лавки.

Стоячи біля Червоного Дракона, я вийняв обойму з пістолета Льоріс, в ній ще залишалися патрони. Я прибрав дві інші обойми в кишеню, а пістолет за пояс і ми попрямували до Торговим наметів шукати Джувалі.

... ... ...

Корпорація «Кібер Груп» була створена відносно недавно, але її стрімкий успіх нікому не відомий. Корпорація займається дуже багатьом, особливо спеціалізується на випуску товарів пов'язаних з бойовими діями, а саме безліч різних видів броні

Абревіатура «КБ» розшифровується як Кібер Броня і міститься в кожному найменуванні випущеної цією корпорацією продукції броні.

КБ «Жива Сталь» - сучасне, потужне, захисний засіб оперативних співробітників СБС. Жива Сталь володіє фантастичними показниками міцності, захищаючи частини тіла: руки на 0.4, ноги на 04, корпус на 0.2. Правда є і недоліки, а саме слабка захищеність голови, вона становить 2.1 показника і цілковиту незахищеність спини - 8.0. Це означає, що будь-яке попадання в зони голови або спини будуть смертельними.

КБ «Кожух» - в порівнянні з Живий Сталлю має куди більш обнадійливі показники захисту спини і голови - 0.9, але, на жаль, такі ж в точності показники і при захисті рук і ніг, то ж 0.9. Захист корпусу виконана трохи краще і має показник 0.8. Сам по собі Кожух є одним з найпоширеніших бронежилетів серед Контролерів і бандитів. Не особливо важкий і захищає від випадкових, осколкових влучень.

... ... ...

Виднілися Торгові намети, ми підходили вже до них, але нікого поруч не було. - Тут їх багато, - сказав Джон, - з чого почнемо? - Нам треба почати з початку вулиці, де розташовуються перші намети, - відповів я. Ми вирушили в початок цієї вулиці і вже звідти почали обходити всі намети, ретельно вишукуючи де, ж може бути потрібний нам людина, тому що Чіай Лі дивним чином нічого не сказав, про те, що ця людина буде нас чекати і в якому він знаходиться стані . Пройшовши кілька рядів наметів, попереду ми побачили невелике скупчення людей. Попрямувавши туди, ми в центрі обуреного чоловіка, який тупотить по землі, махає руками і невдоволено кричить.

- Та що ж за місто то такий! Виродки одні! Відвернувся на п'ять хвилин, і вже стягнули сумку! Поліз за кредитами, що б розплатитися, а гаманець вже вкрали! А я знаю, я знаю, що це мерзенна Шпана! Це вони крадуть, це вони крадуть наші речі!

- Треба сказати в поліцію, вони вживуть заходів! - Гукнув хтось із натовпу.

-А Що поліція, що вона зробить? Вона ніхрена не зробить! - Продовжував обурюватися незнайомий мужик.

- Заспокойся Локріс, візьми себе в руки - тихо і не голосно сказав поруч стоїть літній чоловік.

- Що Джувалі? Заспокоїтися? Взяти себе в руки?! Так я залишився без грошей! Мені до будинку навіть не добратися через цих тварюк! - Кричав чоловік.

Ми перезирнулися з Джоном і я кивнув у бік старого, якого назвали Джуваном. Ми пішли ближче до нього.

- Нема за що доїхати ?! - Тихо, але обурено відповів Джувалі. - Мій син і моя дочка у цих ... бандитів, причому вже два місяці! Але я не вищу як паршива дівчинка через це, а намагаюся, що небудь придумати! А ти, через вкрадених грошей плачеш як школярка, - Джувалі дістав з кишені гроші і кинув в Локріса, - тримай, сподіваюся, тобі вистачить доїхати до будинку! - Невдоволено сказав старий.

- Це нічого не змінює! - Різко відповів Локріс, піднімаючи гроші з землі, - то що ти бездействуешь не додає шансу твоїм діткам! - Схопивши гроші, Локріс втік в сторону Перехода і натовп почав розсмоктуватися.

- Придурок! - Сказав тихо Джувалі і плюнув на землю.

Через кілька хвилин ми підійшли до старого, озирнувшись, поруч нікого не було. Старий стояв у задумі біля наметів.

- Ви Джувалі? - Запитав я.

- Хто ви, що вам треба? - Стурбоване відповів Джувалі.

- Ми від Чіай Лі, він сказав що вам потрібна допомога.

- І що він сказав ще? - Все ще стривожено питав Джувалі.

- Більше нічого, - відповів я, - він сказав, що вам потрібна допомога.

Старий видихнув важко, - у мене насправді є труднощі, проблеми. Мого сина і мою дочку вкрали, викрали і я не можу їх повернути, - засмучено казав Джувалі. - Я більше ніж на 100% впевнений, що за викраденням стоїть синдикат. Це вони підіслали шпана, яка викрала моїх дітей і оглушила мене. Тепер вони вимагають гроші за них. Я намагався зібрати потрібну суму, але кожен раз сума збільшувалася, і ... я не встигаю і не можу зібрати стільки грошей, що б повернути їх. Я втомився, - важко зітхає, - я намагався зібрати друзів, зібрати добрих людей і разом, відбити у них моїх дітей, але все кожен раз зривалося. Синдикат занадто могутній, що б проти нього як-небудь пішов добровільно. Накопичені гроші я витратив і купив собі зброю, але навіть з ним у мене немає шансів, віддача занадто сильна! Вистріливши один раз я пошкодив плече на кілька місяців! Я не знаю що робити, - важко зітхнув Джувалі.

- Так, ситуація дуже складна, - кажу я, - а ти знаєш у кого зараз твої діти і де їх тримають?

- Так Так! - Збуджено відповів Джувалі, - я дізнався, його звуть Маркус! Він їх тримає на Складах!

- Знайоме місце, - трохи піднявши брови, сказав я, - ну що ж, нехай ми спробуємо, що допомогти тобі.

- Правда ?! - Здивовано сказав Джувалі. - Тоді я з вами! Я буду полізе, настільки наскільки зможу!

- Ха, так у нас поповнення! - Вигукнув Джон. - Будемо знайомі! - Ляснув по плечу старого.

- Що у тебе там є за зброю, - єхидно запитав я.

- Ось, ось що я купив, - Джувалі дістав з-за намети ганчірку, в яке було обмотана зброю. Зірвав ганчірку і показав нам, - ось!

- Ну, нихрена себе! - Гукнув Джон, - це ж дробовик! Самий що ні на є справжній!

- Да-а дивно, що віддача у нього мало не зламала тебе руку. - Посміхнувшись, сказав я.

- Тримай, - Джувалі простягнув дробовик Джону, - мені він не потрібен.

- Дуже добре! - Досить сказав Джон. - А ти ось візьми, - простягнув йому пістолет ПП-3, - він хоч і не дробовик, але зате ти з нього зможеш стріляти!

- Так, ну все. Ми з усім розібралися, все вирішили, а тепер - нам потрібен план дії! - Сказав я, вказавши рукою в центр кола, в який ми вишикувалися в ході розмови.

- Для початку, нам треба потрапити на Склади, - помітив Джон, - а для цього потрібно буде докласти чимало зусиль, так як потрапити туди не просто! Уряд або Житловий район №2?

- Точно не Уряд, - відповів я. Нас просто не пропустять зі зброєю, не через Пропускний Пункт, не через сам район. Коли я прямував на Склади, через Уряд, мене супроводжували Контролери до самого Переходу і це при тому, що у мене не було зброї нічого!

- Значить ніж безпечніше, тим спокійніше, - сказав Джувалі, - ходімо через Житловий район.

Ми підходимо до Переходу в Зону Розваг, через яку ми повинні знову пройти, щоб потрапити в Житловий район №2, з якого далі рушимо в сторону складів. До нас на зустріч вибігає незрозумілий людина, весь наляканий.

- Там, там, - тикає пальцем в Перехід, - там, ВІЙНА-А-А! - В паніці кричить він.

Джон вистачає його за комір рукою, - що сталося? - Твердим голосом запитує він у мужика, дивлячись йому в очі.

- Там, там, - тицяє рукою в бік ...

- Що там?! - Грубо запитує Джон.

Важко дихаючи, мужик сказав, - там стріляють! Там стрілянина навколо! З одного будинку палять по іншому будинку! Летять гранати, вибухають машини! Мертві бандити, мертві китайці, клієнти, повії !!!!

Ми переглянулися швидко. Невдоволено, питаю я, - в чому причина була, з чого все почалося ?!

- Я не знаю! Я-я не зна-аю! - Кричить мужик.

Джон його відпустив, і мужик побіг з криками далі. - Ну що будемо робити? - Запитав я.

- Якщо там стрілянина, - відповів Джон, то нам туди дорога закрита. Конфлікт між синдикатом і китайцями нам не пережити, а шалені кулю ніхто не хоче отримувати! Тому шукати треба інший спосіб потрапити на Склади!

- Значить, залишається тільки через Уряд, - відповів я, без всякого захоплення. Після чого ми попрямували в інший бік по дорозі до Переходу в зону Уряду, де шансів пройти було вкрай мало.

Ми підійшли до пропускного пункту в Уряд, до нас вийшли два Контролера і попросили пройти процедуру сканування. Кожен з нас по черзі заходив всередину, потім комп'ютер сканував сітківку ока і видавав інформацію про соціальної небезпеки особистості. Всі ми пройшли цю процедуру без труднощів, бо кожен з нас не перебував не в одній організації, пов'язаної зі злочинною діяльністю, або не був особисто замішаний у злочинах, які були б зафіксовані поліцією, тобто арештами.

- Проходьте! - Сказав Контролер, вказуючи на Перехід.

Ми зайшли всередину, на нас пильно дивилися Контролери до тих пір, поки двері не були зачинені.

- Ну, на зразок пройшли! - Помітив Джон.

- Та не тіште себе ілюзією, - відповів я йому, - в минулий раз мене зустріли прямо в Переході три Контролера. Можна сказати, я дивом пройшов, тому що не було нічого з собою. А зараз ми геть як «завантажені», та ще й Льоріс на нас висить! Сподіваюся, інформація до них ще не дійшла ... - Зітхнув я, невдоволено.

Прибувши на місце, ми побачили точно такий же Пропускний Пункт, в якому так само було два Контролера, який, вийшовши до нас на зустріч, попросили пройти ту ж саму процедуру. Після якої ми спокійній пішли далі.

- Хм, дивно, - сказав я, знизавши плечима, - минулого разу сказали, що район закритий, а тепер, вже пускають всіх підряд!

- Району закриваються коли в них починається надзвичайна ситуація і сюди перебувають спеціальні війська, цивільних виводять, зону оточують і чистять. - Сказав Джон розмахуючи руками на всі боки, як би представляючи себе всередині цієї дії.

- Ти то звідки знаєш, - запитав я.

- Чи доводилося бувати, - відповів Джон, - в таких «закриваються» району. Не позаздриш і не побажаєш нікому такого. Снайпери сидять на дахах, якщо хтось відхилиться від маршруту, то відразу ж кулю в лоб. Але це ще не саме страшно, що може бути!

- А що ж страшно тоді? - Запитав тихо Джувалі.

- Страшно, - продовжував Джон, - це прибуття спеціальних військ, забув, як вони називаються, ось тоді дійсно, хто не встиг, той уже труп! Тому що, спеціальні війська мають таке спорядження, що з танка не пробуйте і не докрічатся! Вони повністю ізольовані і виконують поставлене завдання - зачистити район.

- Як добре, що ми не в такій зоні, - іронічно сказав я. - Он перехід, - показав рукою я, - підемо ті швидше!

Без всяких труднощів увійшли в Перехід, провідний в район складів.

- Пора б обговорити стратегію, - сказав я, бігаючи очима між Джоном і Джуваном. План завжди повинен бути і його треба дотримуватися.

- Нам не пробитися через бандитів, їх занадто багато! - Сказав Джувалі.

- Так то я з цим згоден. - Продовжив я. - Мені здається треба поговорити з їх ватажком і спробувати знайти компроміс, може бути, щось зробити для них.

- Ні, хлопче, не вийде! - Заперечив Джон, - якщо разок зробиш що, скажуть, то або будеш їх шісткою, або будеш в їх синдикаті, живим від них не втечеш - це точно!

- Так, біда, - сказав я, чухаючи підборіддя, - але ми не можемо стояти вічно у Перехода, нас зараз помітить їх патрульний! - Трохи схвильовано сказав я.

- Давай ті зробимо так, потрібно вирубати того постового, а потім пробратися вже на сам Склад через наявний чорний хід, - дивиться на мене Джон, - а він адже там є?

- Так, є, - відповів я, не розумію погляду в мою сторону.

- Гей, хто ви! А ну стояти! - Пролунали кілька криків ззаду.

- Достоялісь1 - огризнувся я, після чого трохи повернувся і побачив 4 чоловік біжать до нас на зустріч.

- Що будемо робити? - Тихо запитав Джон.

- Не знаю! - Відповів я, тихо прибравши руку за спину.

Четверо бандитів підбігши до нас, відразу направили пістолети на нас.

- Що вам тут треба?

- Ми, ми хотіли забрати зі Складу товар, який повинен прийти сьогодні. - Відповідав я.

- Ха, поставок немає сьогодні! - Посміхнувся бандит. - Давай, вперед, зараз наш бос вирішить, що робити з цими шаленими виродками! Жвавіше! - Гримнув бандит, що йде ззаду і штовхнув Джона в спину пістолетом.

Ми йшли від переходу прямо до головного входу на Склади, біля якого стояв незрозуміло-здоровий «шафа».

- Бос! Це злодії хотіло на наш пролізти! - Сказав задоволеним голосом, один з бандитів.

Мовчки, оглянувши нас очима, обійшовши навколо, здоровий мужик посміхнувся і сказав, - я Маркус, - плюнув на землю, - чули? Ха-ха, бачу що, чули! - Знову плюнув на землю. - Цих двох, - тицьнув пальцями в Джона і Джувалі, - на Склад, в клітку! А з тобою, - дивись на мене, - ми поговоримо друг!

Джона і Джувалі тут же затягли через головний вхід на Склади і повели кудись у бік від входу, я проводив їх очима, трохи примружився і потер ніс.

- Про що поговоримо? - Запитав я.

- Ці два тіла, що з тобою, з ними все ясно - це м'ясо, - грубим голосом говорив Маркус, - а ось з тобою, не все ясно, ти схоже не дурна людина. Я не буду питати для чого ви тут, мені плювати, за що вас вбивати. Зараз така ситуація в синдикаті, що ми ведемо відкриту війну з ублюдками з Марса, вони як дрібні щури, кусають і кусають з-за рогу, кожен раз нічого серйозного, але неприємно. - Закашлявся і плюнув на землю, - але цими укусами вони заважають нам спокійно розвиватися і забирати по праву належать нам клітини! Але сьогодні, ця купка виродків, червонопикий тварюк, спровокувала бійню в нашій клітині Розваг. Причому обставили вони все так, що тепер китайці не дадуть нам спокійно працювати. У нас і так з ними були стосунки, - глибоко вдихнув носом, - херово, а тепер все звелося до війни в незручне для вас час! І в такі нелегкі часи нам потрібні не дурні люди, а я вмію розпізнавати людей, повір, - засміявся Маркус. До того ж, я тут дізнався, що якийсь товариш, - Маркус дивиться на всі боки і піднімає очі вгору. - Схожий на тебе, вбив агента СБС, - розводить руками в боки, - це круто, - закашлявся, потім плюнув на землю. Коротше, у мене до тебе пропозиція, ти виконуєш завдання, а я даю те, навіщо ви сюди прийшли, після чого ми продовжуємо нехай разом в Білому Тигре.

- Що за завдання? - Питаю я.

- Спочатку відповідь!

- Якщо я відмовлюся?

- Тоді я тебе пристрелю! - Відповів Маркус.

- У мене є час подумати?

- НЕМАЄ!

- Добре, - тру підборіддя, - що робити?

- Ти доб'єшся успіхів в нашій команді, - поплескав сильно мене по плечу Маркус. - Є така людина - Джон, працював раніше в нашому закладі Дика Кішка. Ми цього уроду дали все, а він пристрелив керуючого, мого друга Сільвера! Ця тварюка повинна померти! Зроби це і повертайся, після чого я виконаю свою обіцянку!

Дивлюся на Маркуса, - і де ж я його знайду?

- Ха-ха-ха, - грубим голосом засміявся Маркус, - так він з тобою! У клітці сидить на Складі! Іди! - Махнув рукою Маркус, пильно дивлячись на мене.

Я розвернувся і пішов на Склад, відчуваючи важкий, озлоблений погляд мені в спину. Усередині Складу я озирнувся, праворуч від входу в кутку стояли споруджені клітини, в одній сиділи Джувалі і Джон, а в другій, пов'язані і з заліпленим ротом, темношкірі хлопчик і дівчинка. - Це, напевно, діти Джувалі, - подумав я про себе і неквапливо пішов зближуватися з клітинами.

Поруч з кліткою стояли бандити, по одному у кожної клітини і один ходив між ними. Підійшовши до них, кажу, - я від Маркуса, де їх спорядження? - Відчуваю на собі погляд нерозуміння з клітки від своїх товаришів.

- Ось! - Показав бандит на стіл, на якому лежало зброю і броня.

Підійшов до столу і взяв дробовик зі столу. Відкрив його, перевірив, чи є патрони і назад закрив дробовик. Потім підійшов до клітки, де сидів Джон, - що ж ти не сказав нам, як ти вбив Сільвера! Тебе ж Маркус в обличчя знає! І тепер через тебе, ми можемо все здохнути !!! - Кричав я на Джона, стискаючи дробовик однією рукою сильніше і трохи піднімаючи в його сторону. - У мене немає вибору, або я вбиваю тебе, або нас вбиває Маркус! - Ком застряг в горлі, важко ковтаю слину, піт виступив на лобі від напруги, - по моєму, тут все очевидно! - Важко видихнув я націливши дробовик прямо на Джона. Трохи скосив очі на стоїть поруч охоронця, потім на секунду повернув голову, в сторону бандита курсує між клітинами і глибоко вдихнув. Наступним рухом я різко направив дробовик в стоїть поруч з кліткою бандита, натиснувши на спусковий курок, вистрілив прямо в груди йому. Через секунду я повернувшись боком, витягнув руку з дробовиком вперед, в сторону другого бандита, що знаходиться між двох клітин і вистрілив йому в спину, поки той не розвернувся. Бандита від пострілу відкинуло в сторону другої клітини на приголомшеного третього охороняє клітину людини, який просто загубився від такої різкої зміни обстановки, що нічого не встиг зробити, як я вже стояв поруч з ним і цілився йому в обличчя дробовиком. - Пістолет, - тихо сказав я, двома пальцями лівої руки, як би кликав його мені віддати. - Тихо! - Схопив пістолет, як тільки він його дістав і відразу ж направив на нього. - Відкривай клітини, живо! - Оскалом, штовхнув дулом пістолета бандита.

- Дайрон, Такей, - крикнув Джувалі, вийшовши з клітки і тут же схопивши ключі, кинувся звільняти дітей.

Слідом з клітки вийшов Джон, взяв дробовик у мене і вдарив ним по потилиці бандита. Той тут же впав без свідомості. - Давай його затамувавши в клітку, поки він не прийшов до тями, - сказав Джон, схопивши бандита за комір. Ми затягли його в клітку і закрили там.

- Дякую хлопці, - тихо і схвильовано говорив Джувалі. - Ви допомогли мені знову повернути сім'ю! Дайрон, Такей ми негайно прибираємо звідси! Куди небудь подалі! На Марсі є ферма вашої тітоньки, ми вирушимо до неї. Там руки Синдикату не дістануть нас, і ми зможемо, на кінець то, жити спокійним! Спасибі вам ще раз, - дивлячись на нас, повторював Джувалі, - ось тримайте ваш пістолет і відмички, вони хоч і старі, але може, коли, знадобляться! - Джувалі поклав все на стіл і з дітьми попрямував до чорного виходу, попутно ховаючись за контейнерами.

- Да-а, Джувалі невдало час вибрав, щоб втекти! - Сказав я. - Але шуму начебто немає, ніхто до нас не біжить, тому ми можемо озирнутися і можливо в слід за ним, втекти тим же шляхом, попутно прихопивши, що щось цікаве зі Складу! - Трохи посміхнувся я.

- Що нам робити? - Схвильовано запитав Джон, - нас знову двоє, а Маркус знає, що ти пішов сюди і скоро повинен вже повернутися. Він хоч і тупо, але не настільки що б чекати вічно!

- Значить, нам треба приготуватися, як мінімум сховатися і чекати поки Джувалі піде і якщо вийде, то проїхати за ним. Нехай поки нас пошукає Маркус з його придурками, - посміхнувся я.

-Е-Ей, ти де ?! Ти вже мав все закінчити! - Крикнув, Маркус зайшов на Склад.

- Ховаємося! - Гепнув по руці Джона, закликаючи його зайти за контейнер.

- Млинець! У мене тільки дві дробу! - Засмутився сказав Джон, що не гучним голосом. - Я не встиг взяти все зі столу! І пістолет Джувалі теж там!

- Хрін з ним, - тихо говорив я, - нам головне вибратися звідси!

- Якого хера! - Гукнув Маркус, побачивши біля кліток двох мертвих бандитів. Швидко підбіг до стіни і, приклавши руку до невеликого сенсорному пульту, сказав, - перекрити зону! Всіх втекли негайно вбити на місці!

Поки Маркус говорив, Джон повільно підкрадався до нього ззаду, не зводячи очей з нього. Я не відразу помітив, що Джона немає поруч, але швидко зорієнтувавшись попрямував за ним, але намагався не висовуватися з-за контейнерів, що б не видати своє місце розташування.

- Чи чули! ВСІХ ТИХ, ХТО ВТІК ВБИТИ !!! - Гукнув Маркус гучним, хрипким і роздратованим голосом і через секунду відчув, як в спину впирається дробовик Джона.

- Та ти не кричи так, сволота! - Тихо сказав Джон, стоячи за спиною у Маркуса.

- Це хто там смердить як щур, тицяючи ззаду? - Грубо відповів Маркус.

- Відчуваєш, як Сільвер тебе зазиває до себе? Ха-ха-ха! - Сміявся Джон.

- А-а-а, це ти, мерзенна щур. Але я тебе розчарую, тобі не вдасться легко вбити мене і піти звідси живим! Ха-ха-ха-ха! Мої люди, ВЖЕ біжать сюди і вони ВЖЕ перекрили всі ОБИДВА виходу із зони. Тому або ти їх усіх вб'єш, або - здохнеш! Х-ха-ха-ха! А вбити ти їх всіх не зможеш, зі своїм колодою в руках! У моїх людей ... - Пролунав постріл, який перервав промову Маркуса, який трохи закашлявся.

- Задер! - Сказав Джон, натискаючи вдруге на курок, після чого пролунав постріл знову, від якого Маркус хитнувся вперед на пів метра, але встояв. Він різко розвернувся і вибив дробовик з рук Джона.

Джон різко підігнув свою ліву ногу, виставивши руки назад, упав на підлогу, а правою ногою при падінні вдарив по колінної чашечки Маркусу, від цього він знову похитнувся і впав на коліно, упершись кулаком лівої руки в підлогу. - А-а-а, - важко дихав Маркус, але повільно піднімав дробовик в сторону Джона. Рот переповнювали слину і кров, Маркус намагався сплюнути їх перед собою, що б вони не заважали диханню, але продовжував піднімати дробовик все вище, націлюючи Джона. Я, стоячи за контейнерами, спостерігаю за тим, що відбувається, не зводив очей з Маркуса, відстежую його кожен рух, попутно стискаючи «Осу» все сильніше. Потім повільно підняв пістолет і взяв в приціл, що стоїть на коліна, Маркуса. Бачу, як він піднімає все вище дробовик, з кожної часток секунди роблячи ситуацію не оборотної. Я закриваю одне око і натискаю на курок, з легкістю вилітають кулі з «Оси», встромлюючись в лоб Маркусу, який через секунду, нарешті, падає на спину і завмирає.
 ... ... ...

Джон Сміт

Джон Сміт був звичайним жителем, у віці 18-ти років був зарахований на військову службу, де благополучно служив наступні двадцять років. Видатних успіхів не досяг, до високих чинів і звань НЕ дослужився. Всьому виною зайва емоційність, як констатував надалі комп'ютер, через який проходили всі співробітники силових структур. Військовий повинен бути холоднокровним і беземоційно-виконавчим! Сказав Джону полковник у останній день служби. Після чого Джон подав рапорт про звільнення, за що і був позбавлений повної вислуги років та інших привілеїв Військових. Законодавство в наш час говорить так: «Від військової служби можуть бути звільнені співробітники, тільки за розпорядженням їх Командиром, попередньо завіреного керівництвом країни». Так само там написано, що «Подача рапорту за власним бажанням або ж самовільного відходу, накладають штрафні санкції, починаючи з повного позбавлення всіх титулів і заслуг і закінчуючи тюремним ув'язненням і визнанням особистості" Вне закона "». Що в принципі і сталося. Після відходу з Військових, Джон довго шукав місце, де міг би влаштуватися, але з його навичками стрілянини зі зброї, він нікому не був потрібен. До тих пір, поки обстановка в місті зі злочинністю не почала рости. Уряд почав всерйоз сприймати з'являються угруповання, особливо ті, які були дуже нахабними і зухвалими. Угруповання захоплювали райони і втрачали їх, вели запеклі бої в провулках з Контролерами. Всі ці заворушення не йшли на користь Уряду, так як невдоволення росли, все більше людей потребувало захисту, яку не могла забезпечити поліція і військові. Все привело до зміни влади на нижніх рівнях управління містами, більш жорсткі правила були введені. Були розширені повноваження поліції і військових на місцях і це, як виявилося, дало результат, ситуація з бандитизмом вирівнялася, а потім і покращилася і Уряд знову могло контролювати, хоч і не так як раніше, міста і райони. Але народ побачив, на що готова їх влада і закони. До бандитським угрупуванням стали, приєднаються не просто люди порушували закон, а й ті, хто був не згоден з політикою влади, ті, хто вважав, що їх обдурили. Люди з навичками Джона, колишні військові, співробітники поліції в період хвилювань стали однією з основних джерел, що підживлюють бандитські групи.

Після безрезультатних пошуків роботи, Джон, як і багато в місті, часто бував у закладі «Дика Кішка», де за збігом обставин був помічений керуючим - Сильвером. Після того, як в поодинці уклав трьох п'яних відвідувачів за те, що вони вдарили танцюючу стрептізершу по обличчю через поганий танцю, і двох охоронців, які втрутилися в бійку. Подальша доля Джона складалася в образі охоронця цього закладу, але чим більше він цим займався, тим сильніше розумів, що потрапив у пастку, з якої вибратися буде вже практично не можливо. Вантаж цих роздумів тиснув на Джона, особливо кожен раз, коли Сільвер просив охоронців «обшукати» сумнівні особистості, які сидять в залі. Це все зводилося до одного - відвести в затишний куточок і відібрати все, що було, в кращому випадку трохи «розім'ятися» на бідоласі, побивши його, або ж, якщо той зухвалий або чинить опір, просто вбити. Про це було відомо кожному відвідувачу, в подальшому, тому опорів було менше, а народу більше, так як альтернатив в місцях відпочинку було вкрай мало. Китайці, що влаштувалися по сусідству, пускали тільки «своїх», а таких було дуже мало.

Останньою краплею для нього стало те, що начальник, який називав Джона іншому або «братків» попросив пристрелити стрептізершу, яка, як здавалося Сильверу, була заслана «Золотим Драконом». Він відмовився від цього доручення. Сільвер сприйняв це з посмішкою, але все одно вбив стрептізершу, але для Джона було вже все визначено. Через два дні в «Дикої Кішці» пролунав оглушливий постріл з дробовика і по сходах, з другого поверху, впав Сільвер з простреленою головою. Після чого Джон зник, а Маркус Мерц особисто пообіцяв Лоренсу - главі Синдикату, що зробить те ж саме з ним, що він зробив з Сильвером!

... ... ...
 - Все підемо, - підійшов я до Джону, що сидить на підлозі, - нас напевно чули!

- Так ти правий! - Сказали Джон, простягнувши мені руку.

Я взяв його за руку і допоміг піднятися. Ляснув його по плечу рукою. - Треба якомога швидше йти! Бери зі столу патрони для дробовика, а я поки що обшукаю це мразь!

Джон важко видихнув, підійшов до столу і зібрав лежить там дріб, попутно заряджаючи сам дробовик. Я нахилився до Маркусу і почав обшукувати кишені, але нічого не знайшов окрім пластикового ключа. Тут же викинув його, - це не потрібно, - тихо сказав я. Руками ляскаю по кишенях одягу, - ось щось є, - сказав я. - Джон, подивись, - сказав я, дивлячись на нього і вийнявши з кишені Маркуса яйцевидної форми предмет, - це не те, чим в нас кидалася Льоріс ?! - Обурено трохи гримнув я.

- Та ні-і, - спокійно відповів він, - це ГР-5, запальна граната, така у кожного військового є, я не здивований, що вона є і у бандитів. - Посміхнувся злегка. - Давай забирай її собі і йдемо!

Я взяв гранату собою і підняв з підлоги дробовик Маркуса. Ми поспішили забратися звідси. Я дістав карту, підійшовши до Джону, - ось дивись, тут вихід у другий Житловий район, - показую пальцем на карту, - а ось звідки ми прийшли - Уряд. Нам треба йти через Житловий район, там більше шансів, що нас не спіймають, і ми зможемо загубитися хоча б серед будинків! - До того ж, я саме так і пішов звідси в минулий раз. - Посміхнувшись, сказав я.

- Значить, веди, - сказав Джон, кинувши погляд на головний вхід і прислухавшись, - у нас зараз будуть гості! - С впевненість в голосі промовив він, взявши дробовик обома руками.

- Нам сюди, - показав рукою і пішов повз контейнерів. Ми повільно рухалися до виходу, намагаючись не створювати шуму. Поступово ми втекли з вхідного просвіту за контейнерами, в глибині складу. Джон пильно спостерігав за входом, в якому поступово почали з'являтися силуети бандитів, по одному вони заходили всередину і повільно починали озиратися.

- Їх там чоловік десять! - Тихо сказав Джон, трохи повернувши голову до мене. Я кивнув йому у відповідь, як би вказуючи дорогу між двома контейнерами до бокового виходу, потім тицьнув пальцем в напрямку руху і трохи стиснув губи. Джон мене зрозумів і повільно продовжував рухатися в цьому напрямку.

- Стій, - сказав він раптово, - а якщо там, - тихо говорив він, - теж стоять бандити і їх там не один і не два ?! Що тоді? - Трохи обурено сказав він. Я у відповідь покривив губи і похитав головою. - Ото ж бо й воно, - продовжив Джон, - давай сюди гранату, нам треба їх відвернути. Поки буде горіти граната, вони до нас так легко підійти не зможуть, до того ж вибух змусив їх задуматися і злякатися, і ще, вибух може залучити інших бандитів, які сидять в засідці. Ось напоследнее роблю розрахунок! - Впевнено і самовдоволено сказав Джон, дивлячись на мене і простягаючи руку.

Я мовчки простягаю гранату, з невпевненістю дивлячись на нього. Джон взяв гранату, підійшов до краю контейнера, на секунду швидко визирнув і тут же забрався. Тримаючи гранату в лівій руці, він великим і вказівним пальцями повернув головку гранати на 30 градусів, потім трохи виглянув знову і кинув її прямо в бандитів, які стояли поруч зі входів на Склади.

- ГРАНАТА! - Кричали бандити, розлітаючись на всі боки. Пролунав вибух, і навколо полетіли запалені частки гранати, а внаслідок вибуху по підлозі розтеклася легко займиста рідина і тут же загорілася.

- Все йдемо, - сказав Джон.

Ми вийшли з Складу через вихід, що веде до Прийняттю і одночасно до Переходу в Житловий район №2. Озирнувшись, ми нікого не помітили і, не поспішаючи, пішли в сторону Перехода, поступово озираючись назад. З кожною секундою ми додавали крок, так як шум, який лунає з Складу, наростав. Очевидно, що бандити подолали вогонь або ж просто вирішили обійти з іншого боку. У будь-якому випадку потрібно було забиратися якнайшвидше. - Хоча б один раз у нас вийти все зробити тихо, нормально і без шуму ?! - Важко дихаючи, питав сам у себе, прямуючи до Переходу.

Зайшли в перехід, бачимо, як бандити вже обійшли склад навколо, і кілька бандитів вже виглянуло зсередини, через вихід, за яким ми вийшли зі Складу. Один з бандитів озираючись, повернувся в сторону приймання, а потім до Переходу. Моментально пересмикнув затвор пістолета, скинув руку вперед і почав тут же стріляти, випустивши всю обойму за кілька секунд.

- ВОНИ ТАМ! У ПЕРЕХОДІ !!! - Кричав він, виймаючи магазин з кишені одягу і перезаряджаючи зброю.

- От чорт! - Гукнув я, пригнувшись. - Закривати, двері, давай! - Після чого двері закрилися, і ми почали переміщення в Житловий район №2.

По прибуттю до нас підійшов невідомий чоловік, в капюшоні, невисокого зросту. Обличчя не було видно, зате був чути акцент, з яким він говорив.

- Ви, тільки що зі Складу? Значить я саме вас озідаю. Ось візьміть, - простягає незнайомець пластикову карту із зображенням троянди жовтого кольору, - вона вам помозет пройти і потрапити туди, куди вам нузно! Часу немає, - трохи голосніше сказав незнайомець, - у вас на хвості розлючені бандити, а попереду Район розваг і там справи не кращі, ніж зараз на Складах, - твердим голосом віщав людина в капюшоні.

Я простягнув руку і взяв карту, покрутив у руках і прибрав її в кишеню. - Хто ти? - Запитав я. - Навіщо тобі нам допомагати? І де гарантії, що ти нас не обдуриш?

- Моя справа - передати, що вам робити - вам вирішувати! - Відповів незнайомець. Повернувся і пішов в сторону від нас. - Гарантії може дати тільки комп'ютер, - витримав секундну паузу, - на те, що ви «В не закону». В принципі, що він і зробив! - Сказав незнайомець через плече, трохи повернувши голову до нас.

Незнайомець пішов від нас і зник між будинками. - Що робити? - Думав я про себе, дивлячись на Джона запитливо. Той тяжко зітхнув і сказав, - потрібно йти і слідувати плану, а план у нас такий - повернутися до Чіай Лі!

- Згоден. - Відповів я, і ми вирушили вздовж будинків, через провулки в сторону Перехода, провідного в Район Розваг.

Як виявилося, в Районі Розваг у всю вирував конфлікт між Білим Тигром і Золотим Драконом - дві найпотужніші бандитські угруповання міста ведуть, практично, увійду один з одним. Мабуть їх відносини були настільки натягнуті, що будь-який подув вітру могло привести все в дію, що в принципі і сталося. Навколо, починаючи від самого Переходу, валялися мертві люди, випадкові перехожі. Ближче до самих будівель вже було видно трупи тільки ворогуючих сторін і їх постояльців. Перестрілки були непостійними. Але ніхто не брався за штурм протилежної будівлі.

Пластикова карта, яку нам дав людина в капюшоні, виявилася ключем від дверей «Червоної Троянди» - закладу належить Клану китайців. За допомогою нього ми зуміли пробратися в будівлю, а так як цей ключ був ще й членської картою, ніхто нас не чіпав. Такі членські карти для відвідування даного закладу видавалися тільки людям, які підтримували сторону Клану, дістати які було вкрай складно. Ми спокійно пройшли через ворогує район і попрямували далі. У житловому районі ми так само не зустріли труднощів з переміщенням, так як там працювали трамваї. Хоча потрібно зазначити, що на вулицях побільшало Контролерів, кількість шпана різко скоротилося, так само як і блукаючого в роздумах населення. Очевидно, Контролери щось або когось шукали. Просто так, в наш час підвищення, в будь-якому районі кількість поліцейських не з того ні з чого не буває. І їм на очі краще зайвий раз не потрапляти, тому ми, сівши на трамвай, спокійною доїхали до Переходу в Торговий район, в якому нас напевно вже зачекався Чіай Лі.

Будь обережний в своїх ... Вопросах! | Золотий Дракон

Ударна хвиля | каналізація | третє завдання |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати