На головну

Здоров'я. Види і визначення. Критерії оцінки здоров'я.

1. Cегментація ринку. Основні завдання. Критерії сегментації на В2С ринку.
  2. II. Критерії проектного фінансування
  3. SWOT-аналіз як метод оцінки потенціалу фірми
  4. TSP. Для оцінки попиту на піцу ми використовували регресійну функцію,
  5. V. Особливості оцінки проектів.
  6. VISUAL BASIC. Поняття змінної, типу даних. Опис змінних, констант, масивів. Стандартні типи. Область визначення. Введення-виведення даних
  7. Адаптація, її види, фази і критерії. Механізми розвитку.

здоров'я(За визначенням ВООЗ) - це стан повного фізичного, душевного і соціального благополуччя, а не тільки відсутність хвороб і фізичних дефектів.

Існує 3 рівня здоров'я:

1. Загальнобіологічий

2. Популяційний

3. Індивідуальний

загальнобіологічий рівень здоров'я - це інтервал, в межах якого кількісні коливання психофізіологічних процесів здатні утримувати живу систему на рівні функціонального оптимуму. При цьому система не переходить на патологічний рівень саморегуляції.

Громадське (популяційне) здоров'я - Це колективне здоров'я, здоров'я груп населення, популяції. воно характеризується

1. Демографічними показниками - народжуваність, смертність, природний приріст або зменшення населення, середня тривалість життя, інвалідність

2. Медико-статистичними показниками - захворюваність

3. Показниками фізичного розвитку

Індивідуальне теоретичне здоров'я - см. визначення ВООЗ.

Індивідуальне практичне здоров'я - це стан організму, при якому він здатний повноцінно виконувати свої соціальні та біологічні функції, не переходячи на патологічний рівень саморе-1уляціі.

Основними категоріями для оцінки індивідуального рівня здоров'я є структура, функція і адаптація. структурахарактеризується показниками фізичного розвитку та нервово-психічного статусу. функціяоцінюється за станом функціонування окремих систем організму. адаптаційні резервивиявляються біохімічними, фізіологічними способами.

ЗМІСТ

Екологічно небезпечні фактори, визначення, класифікація. Поняття про екопатології. | Атмосферний тиск. Вплив атмосферного тиску на організм. Гірська і кесонна хвороба.

Фузаріози (фузаріотоксикоз). | Уровська і гаффская хвороба. Профілактика. | Болиголов. | Свинець. | Миш'як. | Суперекотоксикантами. | Гігієна і санітарія. Мета, завдання. | Профілактика. Визначення. Основні види і принципи. | Довкілля. Визначення, елементи, властивості. Підходи до оцінки впливу навколишнього середовища на здоров'я населення. | Проблеми. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати