Головна

індивідуальне консультування

1. Питання 28. Консультування як спосіб психологічного взаємодії консультанта з клієнтом. Правила ефективної взаємодії клієнта і консультанта.
  2. Питання 31. Індивідуальне і колективне навчання.
  3. Питання 4. У чому виражається і як проявляється взаємозв'язок науки управлінні з управлінським консультуванням і управлінською освітою?
  4. Питання № 7 (Розділ 4). Суспільна та індивідуальна свідомість. Структура суспільної свідомості. Масова свідомість.
  5. групове консультування
  6. Здоров'я індивідуальне і здоров'я суспільне, фактори, що впливають на них.
  7. Здоров'я індивідуальне і здоров'я суспільне, фактори, що впливають на них.

Індивідуальна психологічна допомога здійснюється консультантом у вигляді індивідуальної бесіди, консультації, спеціальної сесії. Найбільш поширеною формою є психологічне консультування.

Звернення до відповідного фахівцеві не служить ознакою психічного захворювання, хоча, на жаль, така думка все ще існує у нас.

Індивідуально-психологічне консультування проводиться, перш за все, з метою допомоги зростаючої особистості в процесі її становлення для того, щоб людина могла більше дізнатися про себе, зрозуміти і прийняти свою індивідуальність, розібратися з власними проблемами і труднощами. У разі індивідуального консультування психолог працює з клієнтом один на один за відсутності сторонніх осіб.

Індивідуально-психологічне консультування може здійснюватися з різними цілями: інформування - Надання інформації за результатами психодіагностичного дослідження; орієнтація на який-небудь вид діяльності, В тому числі професійної; консультація спрямована на зміну, Наприклад, ставлення до себе або розвиток здібностей.

У будь-якому випадку психологічна консультація завжди спрямована на самосвідомість особистості, на усвідомлення людиною індивідуальний особливостей, бажань, цілей, потенційних здібностей, почуттів, думок і дій.

Необхідними умовами психологічного консультування є добровільна згода на отримання консультації, а також довіру консультируемого, його активність і творче дослідницьке відношення до власних проблем. За тим, хто звертається за індивідуально-психологічною допомогою, завжди залишається право приймати чи не приймати допомогу, що надається і, в кінцевому підсумку, самому вирішувати питання свого життя.

Соціально-психологічного впливу | психологічний запит

психологічний вплив | Загальне уявлення про методи активного соціально-психологічного навчання | Соціально-психологічного навчання | Активного соціально-психологічного навчання | Соціально-психологічний тренінг | Динаміка тренінгової групи | Групова дискусія і прийняття групового рішення | Ухвалення групового рішення | Метод мозкового штурму був запропонований А. Осборном в 40-х роках ХХ століття, потім розвивався і модифікувався. | синектика |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати