На головну

Методика рішення індивідуальної виховної завдання. (Платонова).

1. Cегментація ринку. Основні завдання. Критерії сегментації на В2С ринку.
  2. ERP має виходи в зовнішнє середовище і призначена для вирішення завдань комплексного управління підприємством.
  3. I Етап. Ухвалення рішення про створення системи якості
  4. II. Порядок розробки індивідуальної програми реабілітації інваліда (дитини-інваліда)
  5. Quot; Судовий прецедент "- рішення вищих судів, що мають обов'язкову силу для нижчих судів і містять правову норму [114. С. 107].
  6. Quot; Судовий прецедент "- рішення вищих судів, що мають обов'язкову силу для нижчих судів і містять правову норму [114. С. 107]. 1 сторінка
  7. Quot; Судовий прецедент "- рішення вищих судів, що мають обов'язкову силу для нижчих судів і містять правову норму [114. С. 107]. 2 сторінка

Використовується, коли у дитини повторюються негативні прояви, складається негативна риса характеру.

алгоритм:

1). Уточнення, конкретизація проблеми.

Запит клієнта може бути неадекватний ситуації і поведінки дитини. Можна попросити батьків вести щоденник 2-3 дня: в одній графі, що зробили батьки, в іншого, що у відповідь зробив дитина. Використовувати думку незалежних експертів.

Методи: бесіда, тести, спостереження та ін.

При зборі інформації відповідаємо на питання:

- Коли з'явилося негативну якість?

- Що відбувалося в житті дитини в цей час?

- Умови, при яких проявляються якості.

- Обстановка, час прояву.

- Який ступінь прояву якості?

- Що таке поведінка дає дитині?

- Частота прояву якості.

2). Встановлення причини.

духовна істота

Соціальне ім. ПРОБЛЕМА

Психічне ім.

Біологічне с.

Фізичне тіло

Причини можуть перебувати на будь-якому рівні. Дуже часто причиною є помилки батьків або їх негативний приклад.

3). Усунення причини.

Якщо необхідно, то первинно медична корекція, вдруге психологічна. Потім необхідно усунути вплив зовнішніх соціальних факторів (робота з соціальним оточенням). Тільки після цього можлива педагогічна корекція, т. Е. Подальша робота за алгоритмом.

4). Формулювання позитивної завдання.

У цьому пункті ставиться мета педагогічної корекції. Вона формулюється через заміну на противагу (жадібний - щедрий ...) Боротися з недоліками шкідливо, т. К. У дитини слабшає віра в себе і відбувається навіювання йому негативної завдання.

5). Встановлення довірчих відносин з дитиною.

прийоми:

- «Я розумію, що ти мені не довіряєш і думаєш, що я на боці твоїх батьків, але це не так ...»

- «У мене була така ж ситуація ...»

- «Я розумію, як ти страждаєш ...»

- "Я хочу допомогти тобі..."

- "Ти права..."

- «Допоможи мені зняти напругу у твоїх батьків ...»

- Лист

- Похвала дитини в його відсутність.

- Побачення.

6). Зробити так, щоб дитина захотіла змінитися.

прийоми:

- Казка, легенда, міф, історія, яка розкриває дану проблему.

- Отзеркаливание дитині його поведінки.

- Аргументація.

- Прогнозування майбутнього

- Відео-метод (людина дивиться на себе з боку)

- Нагнітання наслідків від прояву негативного якості.

- Спостереження з боку за людьми, які проявляють ця риса.

- Гіперболізація.

- Гумор.

- Проживання дитиною наслідків своєї поведінки на собі.

7). Створення ситуації успіху з проявами позитивного якості.

Мета: дати енергію бажанням дитини змінитися, допомогти йому повірити в себе.

8). Навчання умінням, необхідним для прояву якості (наприклад - войовничість).

- Уміння розрізняти емоції.

- Уміння розрізняти своє власне емоційний стан.

- Уміння знімати негативний напруга через будь-яка фізична дія (бокс, груша, смятие паперу та ін.)

- Уміння відмовлятися, коли тебе дражнять.

- Уміння вербально вирішувати проблеми в спілкуванні.

Уміння формуються через показ, пояснення, виконання вправ, тренаж.

9). Накопичення ігрового досвіду.

Приклад: дитина не хоче забиратися в квартирі. Потрібно організувати прибирання у вигляді гри. Наприклад прибирання на кораблі, де боцман буде приймати виконане, тому дитина буде виконувати прибирання якісно.

Ігри можуть бути: театральні, рольові, колективні.

10). Накопичення життєвого досвіду.

- Зміна традиційних умов.

- Необхідно ставити проміжні завдання і відзначати їх досягнення. У формуванні якості ми визначаємо проміжні кроки. Я. Корчак використовував метод «Парі», з дитиною полягало розумне парі, для досягнення якої-небудь задачі.

- Ведення наочної опори для фіксацій досягнень дитини (щоденник, графік.)

- Стимулювання.

11). Перевірка сформованості якості в ситуації поза контролем дорослого, т. Е. Коли дитина вільний і робить те, що хоче.

Методи і форми індивідуальної виховної роботи. | Питання 35. Особистість, її соціально-психологічні якості, механізм соціалізації.

Етичний і професійний кодекс | Особистість і специфіка професійної діяльності соціального педагога. | Питання 32. Методи соціально-педагогічного дослідження. | Основні завдання Конвенції: правова, моральна, педагогічна. | Питання 34. Методика роботи соціального педагога за рішенням індивідуальної виховної завдання. | Концепція соціалізації Дж. К. Клоумена | Концепція соціалізації І. С. Кона | механізми соціалізації | Питання 37. Первинний колектив (мала група) як соціальне мікросередовище. Проблема виховання в колективі і через колектив. | Реалізація виховної функції колективу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати