На головну

II. Системи збудження СД і їх основні властивості

1. Cегментація ринку. Основні завдання. Критерії сегментації на В2С ринку.
  2. I. Основні поняття ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
  3. I.1. Образотворчі властивості фронтальної проекції двох-пірамідної системи Хеопса-Голоду
  4. I.2.2. Основні будівельні креслення.
  5. I.3.2. Цілі і основні етапи розбивочних робіт.
  6. I.5. Образотворчі властивості двухкартінного комплексного креслення двухпірамідной системи Хеопса-Голоду
  7. II.1 Основні елементи грошової маси

Основні застосування машин збудження простота схеми управління і автономність харчування, яка полягає в тому, що Iвозб не залежить від U-я мережі. Недолік - колектор, який знижує надійність роботи такої системи збудження. Статична система збудження з тиристорами набули широкого поширення. Значна їх перевага є їх швидкодія, а також зменшення шуму в машинному приміщення. Основним недоліком таких збудників є залежність Iвозб від U мережі живлення. Однак електромашинні збудники забезпечують більшу ступінь стійкістю в порівнянні з тиристорн збудниками, високу кратність форсування статичними збудниками неможливо. Основним плюсом без щіток систем збудження полягає в тому що енергія передається без контактних кілець і щіток. При використання систем збудження в таких системах можна забезпечити автономність його роботи в залежності від U-я харчування мережі, тому що харчування обмотки збудження синхронних збудників можна здійснити від вимірювальних трансформаторів струму і U-я. До мінусів слід віднести труднощі з забезпеченням контролю і виміру струму і U-я порушення, а також труднощів пов'язаних з необхідністю розміщення на валу розрядного резистора, для замикання ОВ в період пуску.

Пристрій і вибір високовольтних вимикачів | Пристрій і вибір автоматичних вимикачів.

Режими роботи електроприводів і принципи вибору потужності електродвигунів. | Вибір потужності ЕД для короткочасного режиму роботи. (S2) | Вибір потужності ЕД для S3-S5 | Показники якості електричної енергії. Вплив якості електричної енергії на роботу електродвигунів | ПОРІВНЯННЯ ДО НОРМ ПКЕ | Несинусоїдальність напруги |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати