На головну

Не забувайте про енергію

1.  Завдання вправ хатха-йоги полягає в тому, щоб збільшити жадання і енергію блаженства кундаліні, але робиться це не заради простого сансаріческого насолоди.
  2.  ЯК ЗБЕРЕГТИ ЕНЕРГІЮ
  3.  матерію і енергію.
  4.  Накопичуємо енергію бажання
  5.  Не забувайте Сходу
  6.  Не забувайте про плавності рухів!

Енергія - рушійна сила вашого виступу. Без неї не буде ніякого шоу. Енергія може проявлятися різними способами - від мовчазної концентрації Стівена Райта до палких тирад Денніса Міллера, але вона повинна відчуватися у всьому, що ви робите і говорите кожну секунду вашого перебування на сцені.

Перед тим, як йти на сцену, я завжди відчуваю в собі викид енергії. Можете називати це нервами, збудженням або нестриманістю - енергія в мені буквально б'є через край. Це не дуже комфортний стан, тому деякі коміки намагаються приглушити його наркотиками (ліками) або алкоголем. Це велика помилка, тому що таким чином вони втрачають, і відчуття часу, і зв'язок з публікою. Виходячи на сцену тверезою, я можу контролювати викиди енергії. Коли я заявляю жарт, я трохи притримую коней. Під час виконання - пускаю їх галопом. Потім, коли глядач сміється, я знову трохи здаю назад, щоб заявити свою наступну жарт. З плином часу, ви, можливо, навчитеся це відчувати і зможете притримувати свою енергію і потім знову випускати її. Не потрібно пити або приймати наркотики (ліки), щоб заспокоїти нерви. Приборкайте дикого скакуна і не стійте у себе на шляху.

Вправа: Управління енергією

Прорепетируйте свій виступ перед своїм напарником, щоб він переконався, що ви можете контролювати свою енергію - притримуючи її під час заявки жарти і видаючи максимум під час виконань.

Розмова з публікою |  День 24 - Перевірка

Безрецептурні препарати |  компанії |  Видалення слів-позицій |  Повернення |  Список з трьох пунктів |  коронні фрази |  День 22 - Перевірка |  Повторення старого матеріалу |  Додавання в виступ нового матеріалу |  почуття темпу |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати