Головна

глава 39

1.  Don: (амер.) Глава сім'ї. Див. Boss.
  2.  I. ГЛАВА Про самадхи
  3.  I. ГЛАВА хлопця строфи
  4.  II. ГЛАВА Про ДУХОВНОЇ ПРАКТИЦІ
  5.  II. ГЛАВА Про СЕРЙОЗНОСТІ
  6.  III. ГЛАВА Про ДУМКИ
  7.  III. Глава про думки

Всю дорогу я мовчала. Пару раз обернулася назад на хлопця, який обіймав мене зі спини, і коли наші очі зустрічалися, мені знову згадувалося подію на галявині.

Ні, я не можу так. У мене є хлопець, є коханий, є коханці ... Куди ще одну любов тут можна впихнути? Стас мав рацію, коли говорив, що повернувшись в місто, яке сталося не означатиме рівним рахунком нічого.

У нього своє життя. У мене своя. Я відчувала щось тепле почуття, яке він відчував до мене, своєю інтуїцією, але розуміла, що воно лише ускладнить наші долі. Та й чомусь ми не повинні були закохуватися один в одного. Через чогось, що мало статися в майбутньому ...

Зупинившись біля будинку Стаса і Сергія, я навіть не спромоглася встати з мотоцикла, коли зупинилася, щоб дати хлопцеві злізти з залізного коня. Щоб між нами не виникло жодної незручної паузи, я тут же стартонув, навіть не спромігшись попрощатися. Те, що я розуміла його позицію, далеко не означало, що мене перестала гложіт образа. Все одно в душі мені до божевілля хотілося, щоб він був зі мною, прагнув до наших відносин ...

Мотоцикл піді мною приємно вібрував, що дозволило розслабитися і набрати швидкість. Це відчуття польоту невимовно чудово, особливо, якщо відчуваєш його в повній самоті. Сталевий звір гарчить під тобою, приручений, але раптом випущений на свободу ... І по-істину прекрасний.

Раніше я не розуміла любов Стаса до мотоциклів, більш того, я їх побоювалася. Але тепер я зрозуміла - вони допомагали йому відчути себе на час вільним від усього мирського. Бути тільки собою. Чи не кимось, ким тебе бажали бачити інші ...

Припарковавшись біля свого під'їзду, я увійшла всередину.

Постукавши у власну квартиру, стала чекати. Двері мені відкрила Саша. Її личко спочатку змінилося на здивоване. А потім набуло сувору маску.

"Тебе зараз мама лаяти буде", - попереджає вона, а сама вийшла з квартири і побігла на вулицю.

Це попередження дало максимум три секунди фори. Мама з'явилася на порозі буквально через пару митей. Обличчя її вмить стало запеклим. Я відчула хвилі злості, що йдуть від неї.

"І де ти була ?!" - Ледве стримуючи емоції говорить моя мати.

- Гуляла, - абсолютно байдужим тоном відповідаю я і роззуваюся.

"... Пропустила школу", - читаю я залишок фрази на її губах.

- І що? - Все тим же отстуствует тоном запитую я.

Мамине удаване спокій вибухнуло прямо на очах. Обсипаючи мене всілякої лайкою, вона кричала, грізно розмахуючи руками. Якщо виключити потік всілякої непотрібної лайки, то можна було зробити висновок, що вона вирішила посадити мене під домашній арешт.

Нарешті мені це набридло, і я різким кроком пройшла в свою кімнату, захлопунв двері прямо у матері перед носом, закриваючись на клямку. Швидко покидала шкільні речі в сумку, кинувши туди ж заначку з десяти тисяч. Думаю, що сьогодні я точно не повернуся додому.

Нарочито голосно відкриваючи двері, я швидко побігла на вулицю. На бігу встрибнувши на байк, я вичавила зчеплення і з успіхом змилася ще до того, як мама вискочила за мною на вулицю.

Швидко настрочила Смску Гоше, одному хлопцю з паралелі. Отримавши відповідь, я посміхнулася

Сповнена почуття самозадоволення, я приїхала до будівлі науки через хвилин десять. Урок починався через двадцять хвилин. Шкода, що їдальня ще закрита. Шлунок бурчав з кожною секундою все більше і більше. Чорт, треба було заїхати в супермаркет, перехопити що-небудь. Гаразд, після школи співаємо. Зараз мене чекає невелике уявлення.

Якщо мама хоче посадити мене під домашній арешт ... Прекрасно. Тоді я теж буду грати за своїми правилами.

Знайшла на третьому поверсі худого довготелесого хлопчина з жахливими синцями під очима. Це Гоша. У нього була нездорова шкіра, вічний розгардіяш на сірих волоссі і вічно похмурий вираз обличчя. Зсутулившись плечі лише ще більше висловлювали приреченість до життя, яку він відчував.

Я потягнула його за собою, озираючись на всі боки, щоб ніхто не помітив, з ким я перебувала. Але немає, третій поверх був порожній - зазвичай все приходять лише за п'ять хвилин до початку занять.

Відвівши схудлого хлопчини під сходи, в нішу, в яку не заглядали практично ніколи, я повернулася до нього.

- Приніс? - Питаю я.

Гоша кивнув і дістав з кишені маленький пакетик. Відкривши його, він висипав на мою підставлену долоню три таблетки.

- Мені вистачить? - З сумнівом питаю я.

Хлопець знову розсіяно кивнув, ніби тільки на це і був здатний. Я віддала йому обумовлену раніше суму, і на цьому ми розійшлися абсолютно по різних сторонах.

Покрутивши таблетки в руках, я зрозуміла, що вони майже не відрізняються від тих, що ми приймаємо, коли у нас болить голова. Тільки запах не знайомий ...

Зітхнула. Раз. Два. Піднесла долоню до рота і кинула колеса до себе в рот.

Чекаючи якогось го сплеску емоцій, заплющила очі. Секунд десять простояла як дура. Відкрила очі. Нічого не відбувалося. Напевно, дія наркотику проявиться пізніше ...

Пішла на урок.

Чому на стінах нашої школи намальовані квіти? До речі квіти смачно пахнуть. Чому б не надухаріть стіни? Льоша теж смачно пахне. Він смачний і красивий, як квітка. Ще у нього руки м'які. Спина гаряча. У мене по тілу поколювання, немов жучки. Я люблю мурах. Вони смішні і сильні. Сила потрібна всім. Мені потрібен Стас. Я хочу його. Впевнена, його тіло ще більш гаряче, ніж у Льоші. У мене не вистачає кисню, немов хтось викачував його. Цікаво, а чи можна викачувати повітря? А кому його тоді перекачують? Чи є певні замовники? Напевно, мільярдер все-таки ще не додумалися до такого. Може, мені відкрити собсвенно справа? Я б розділила прибуток з Сергієм. І не тільки прибуток. Ще й ліжко.

Чому в мені стільки любові до нього? Що штовхає мене над прірвою? Моя любов - це прірва. Значить, потрібно кричати. Чи не чую голос, але чую голос. Вони кличуть мене. Чи варто йти? Мотузка піді мною розірветься ...

Я розірвуся. Як метелик. Вони не можуть літати без пилку. А де моя пилок? Під шкірою? Тоді я полечу. Безодня не буде страшний. Мені потрібно тільки дістати пилок. Вона під шкірою.

Яке гостре лезо. Гострота відчуттів була завжди атрибутикою моєму житті.

Зуби зводить. Мости в Санкт-Петербурзі теж зводяться. Мої шанси бути зі Стасом зводяться до мінімуму. Йому не потрібна я. Йому потрібна та, яка вміє літати. Я теж хочу злетіти. Бути вище всіх.

Пальці схожі на павуків. Чи їдять павуки метеликів? Напевно немає, адже я - метелик. Павукам до мене не добратися. Я занадто високо. Так люблю небо. Готова обійняти весь світ, всіх тих, хто дивиться на мене знизу. Хто мене любить? Я хочу відчути ваше дотик, пробираючись до сильного чоловічого єства. Ви хочете літати як я? Тоді потрібно розпороти шкіру. Під нею пилок ...

Знаряддя в моїх руках вивільняє алое вино з моїх рук. Вином можна напитися, але я не стану цього робити, так як пилок знову піде всередину мене. Мене обтрушуємо оглушливий крик з власних грудей. Це легким не дісталося повітря, або серце розірвалося?

Перед очима грає сонце. Його закривають хмари. Я падаю в безодню і останнім, що я кричу стає ім'я коханого.

- Тобі просто хочеться, щоб у тебе в запасі була нескінченна історія про кохання, - каже мені Настя.

- Неправда!

- Правда! Чесно кажучи, я б сама таку ж хотіла, це ж так романтично ...

- Що за нісенітниця ти несеш? - Кричу я. - Це жахливо боляче!

- І все одно тобі це подобається. Мазохістка. Ти любиш помучити, відчути себе так, немов ти потребуєш в чужій підтримки ... Ти стільки сердець розбила!

- Неправда!

- Коли-небудь вони зненавидять тебе за те, що ти зробила!

- Ти брешеш!!! - В розпачі ридаю я.

- А сенс? Ти сама прекрасно знаєш правду. Ти вбиваєш їх.

- НІ !!!

І тут мене нарешті витягує зі сну.

Прямо наді мною схилилося стурбоване обличчя Стаса.

глава 38 |  глава 40

глава 31 |  глава 32 |  глава 33 |  глава 34 |  глава 35 |  глава 36 |  глава 37 |  глава 41 |  глава 42 |  глава 43 |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати